Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 12/14

 
Časopis FITNESS 12/14

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

NEVZDÁVEJTE TO!
Zcela unikátní cvičební plán na procvičení hýžďových svalů! Pokud už se vám zdálo, že na vaše pozadí nic nefunguje a budete se muset se stávajícím vzhledem smířit, dejte tomu ještě šanci.
BLÁZNIVĚ FIT, BLÁZNIVĚ RYCHLE
Tohle cvičení umožní spalování tuků i budování svalů, současně kombinuje tradiční metody s novými technikami - jednoručky a TRX. Dnes patří cvičení na TRX k populárním aktivitám přinášejícím skvělé výsledky. Speciální popruhy s madly tak nabízí novou dimenzi v provedení klasických cviků.
BŘICHO SNŮ
Protáhněte si tělo pomocí rotačních cviků, které skvěle posílí nejenom svalstvo trupu.
Tento trénink kombinuje v každém cviku celou řadu pohybů, ty pak cvičení dodávají na funkčnosti a tím garantují opravdu kvalitní výsledky.
5 CVIKŮ ZA 5 MINUT
Využijte během dne každých volných pět minut, které se vám nabízí. Máme pro vás sestavu cviků, kterou zvládnete velmi rychle a přitom je překvapivě účinná.

VÝŽIVA

TRADIČNĚ NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ RYBA
Asi 75 % Čechů si ke štědrovečerní večeři dopřává tradičního smaženého kapra. Ne každému ale kapr chutná a tak se nezřídka kdy o vánočních svátcích objevují na svátečním stole i jiné druhy (hlavně mořských) ryb. Pro ty z vás, které si chcete letos dopřát poněkud méně tradiční pokrm z rybího masa, jsme vybrali několik opravdu zajímavých receptů.
SILVESTROVSKÉ DIETNÍ POTĚŠENÍ 
Chcete na silvestrovskou oslavu s přáteli připravit netradiční, chutné a zdravé pohoštění? Pak využijte naše recepty. Čekají zde na vás šunkové rolky, tuňákové jednohubky či dip z uzeného lososa.
POLÉVKA, KTERÁ ZAHŘEJE
Nic nezahřeje lépe než talíř horké polévky. Ta představuje dokonalý pokrm, jemuž nechybí bílkoviny, sacharidy a spousta zeleniny. Vyzkoušejte sedm následujících receptů na polévky, které budou hotové za necelou hodinu a určitě vám zachutnají.

MOTIVACE

FINALISTKA FITNESS MODELS
3. místo v oblíbené čtenářské soutěži obsadila v loňském roce Eva Havelková.
NÁCVIK PEVNÉ VŮLE
Těžko byste hledaly období, kdy pevnou vůli oceníte víc než o Vánocích. Poradíme vám, jak odolat kalorickým lákadlům, která se během vánočních svátků pokouší narušit vaši sebekontrolu.
SMS SOUTĚŽ
Odpovězte na naši otázku a vyhrajte lákavé ceny!

ZDRAVÍ

ZVYŠTE SÍLU
Pryč s únavou a vyčerpáním, podpořte svou výkonnost pomocí beta-alaninu. Jeho efektivitu potvrdily desítky provedených odborných studií. 
NAKRMTE SVŮJ MOZEK
Strava a motivace k tréninku k sobě mají blíž, než byste možná byly ochotné si přiznat. To, co jíte, ovlivní nejenom množství energie a výkonnost, ale také chuť do cvičení, koncentraci či kvalitu následného odpočinku. Připravili jsme pro vás článek o pěti potravinách, které značnou měrou ovlivňují náš mozek.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem Kadidlo - božské aroma
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 12/14
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg