Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 11/14

 
Časopis FITNESS 11/14

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

PŮL-NA-PŮL
Díky tomtuto programu se v procvičení horní/dolní poloviny těla dostanete ještě o krok dál. Dvakrát týdně zařadíte tradiční silový trénink určený k budování svalů a k navýšení anaerobní kapacity, dvakrát týdně pak přidáte kruhový trénink, jenž má vliv hlavně na vytvarování a podporu vytrvalosti
ZRENOVUJTE SI BŘICHO
Říka se, že břišní svaly budujete v posilovně a rýsujete v kuchyni. Dieta je opravdu důležitou součástí, ale pochopitelně existují desítky cviků, které vám s tvarováním bříšních svalů pomohou. Připravili jsme pro vás trénink, v rámci nějž procvičíte svalstvo trupu na míči, za pomoci jednoruček a medicinbalu.
POMALU A PLYNULE
Starý dobrý aerobní systém musel v minulosti ustoupit do pozadí pomocí HIIT. My si dnes ale povíme, proč je důležité, aby se i tato "zastaralá", metoda objevla ve vašem cvičebním programu.
PRVOTŘÍDNÍ FLEXIBILITA
Nalistujte si rychlý trénink zaměřený na správné držení těla.
PODÍVEJTE SE NA SEBE ZE ZADU
Zařazujte speciální cvičební program dvakrát týdně tak, aby mezi jednitlivými tréninky byla alespoň 48hodinová pauza, a můžete se těšit na skvělé výsledky. Případně je možné využít jeden či více cviků v klasickém tréninku.

VÝŽIVA

PLODY MOŘE
Bez ohledu na to, jakou zvolíte tepelnou úpravu, mořské plody patří k nejkvalitnějším zdrojům bílkovin. Proto by se měly alespoň čas od času objevit v jídelníčku každé aktivní ženy. Pomůžeme vám s jejich výběrem a přípravou.
BUDUJTE SVALY JÍDLEM
Pro sportovce je strava opravdu důležitá. Více o skladbě jídelníčku pohybově aktivních žen si přečtěte na výše uvedené stránce. Dozvíte se, jak kombinovat sacharidy a bílkoviny, abyste maximalizovaly efektivitu každé důležité živiny. A dotkneme sei problematiky suplementů.
DO FORMY DÍKY ROSTLINNÝM BÍLKOVINÁM
Správny výběr rostlinných proteinů má na vaše zdraví, činnost mozku a celkově na celý organismus veskrze pozitivní vliv. A vůbec se nemusíte nějak drasticky omezovat, trápit se pocity viny a většinu dne se zaobírat tím, co sníte. Stačí prostě svůj aktivní životní styl obohatit bílkovinami rostlinného charakteru.

MOTIVACE

FINALISTKA FITNESS MODELS
Rozhovor s Gabrielou Vodilovou je opravdu inspirativní a zajímavý
SMS SOUTĚŽE
Odpovězte na naši otázku a vyhrajte lákavé ceny

ZDRAVÍ

STÁLÁ ENERGIE
Máte něco proti aminokyselinám s rozvětveným řetězcem? Jsou přátelské k vašim svalům, snadno je doplníte i během tréninku a neměly by chybět v suplementovém programu žádné aktivní ženy

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem "Arganový olej"
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
LETEM (FITNESSOVÝM) SVĚTEM

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
84 stran
Časopis FITNESS 11/14
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg