Vánoční Fitness Cup 2013 - soutěží se o velké ceny!

Vánoční Fitness Cup 2013 - soutěží se o velké ceny!

Soutěže | 11.11.2013 | Michal Rudzinskyj

SK Powerbulls Třeboň ve spolupráci s Fitness Reprezentant, mediální podpory www.svetkulturistiky.cz a pod záštitou Jihočeského kraje a města Třeboně pořádá celorepublikovou soutěž v benchpressu na počet opakování pro Fitness centra ČR a jejich návštěvníky. Jedná se o velice zajímavou soutěž, ve které medailisté získají finanční hotovost a k tomu doplňky stravy a první tři Fitness centra získávají věcné ceny v podobě doplňků sportovní výživy od PT servis, celoroční předplatné časopisu Svět kulturistiky a nebo FITNESS, ale také 50% slevu na nákup všech dostupných publikací z vydavatelství Ivan Rudzinskyj a dalších cen, které pro vás pořadatel připravuje. Pojďme se ale podrobněji podívat na ceny, které na vás čekají a na průběh soutěže.

Jednotlivci - muži a ženy

1. místo - 3 000 Kč hotovost, věcné ceny (sportovní výživa) v hodnotě 2 500 Kč, interiérová barva s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech + další hodnotné ceny


2. místo - 2 000 Kč hotovost, věcné ceny (sportovní výživa) v hodnotě 1 500 Kč


3. místo - 1 000 Kč hotovost, věcné ceny (sportovní výživa) v hodnotě 1 000 Kč

Fitness centra

1. místo - doplňky výživy v hodnotě 30 000 Kč, celoroční předplatné časopisu Svět kulturistiky a nebo FITNESS a 50% slevu na nákup všech dostupných publikací z vydavatelství Ivan Rudzinskyj, interiérová barva s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech

2. místo - doplňky výživy v hodnotě 20 000 Kč, interiérová barva s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech


3. místo - doplňky výživy v hodnotě 10 000 Kč, interiérová barva s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech

Soutěžit se bude v již zmíněném benchpressu v mužské a ženské kategorii na počet opakování s % tělesné hmotnosti. Konkrétně muži s 60 % tělesné hmotnosti a ženy se 40 % tělesné hmotnosti. Podrobný popis pravidel a provedení najdete níže v propozicích.

Celá akce proběhne v neděli 08.12.2013 od 10:00 v Kulturním domě Roháč v Třeboni. Pro odlehčení vás bude provázet moderátor a známý bavič Zdeněk Izer. Určitě se tak můžete těšit den plný vtipů a scének.

V rámci celé akce bude k dispozici provizorní kadeřnický salón, kde se o vaše vlasy a vlasovou pokožku postará vlasový specialista Simona Rudzinská.

Pro jakékoliv dotazy neváhejte kontaktovat pořadatele soutěže Pavla Šniagera na vanocnifitnesscup@seznam.cz. Další informace najdete na www.fitness-reprezentant.cz a na www.svetkulturistiky.cz.

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Pořadatel: SK Powerbulls Třeboň ve spolupráci s Fitness Reprezentant a pod záštitou Jihočeského kraje a města Třeboně
Datum konání: Kulturní dům Roháč,  Třeboň, 379 01
Místo konání: Neděle 8. prosince 2013 od 10:00 hod.
Přihlášky: Poslat nejpozději do 30.11. 2013 na e-mail: vanocnifitnesscup@seznam.cz
Přihláška musí obsahovat jména soutěžících a jméno vysílajícího fitness centra 
Ubytování: Ubytování lze zajistit po tel. domluvě
Informace: www.fitness-reprezentant.cz, www.svetkulturistiky.cz
Startovné:
100 Kč
TECHNICKÁ USTANOVENÍ
Předpis: Soutěží se v benchpressu na počet opakování, kde ženy zvedají 40% své tělesné hmotnosti a muži 60% své tělesné hmotnosti. Čas je neomezen. Pokus začne na pokyn rozhodčího. Při zvedání se musí činka v dolní pozici dotknout hrudníku a v horní části musí být propnuté lokty. V horní části se nesmí viditelně odpočívat delší dobu než 3 vteřiny. Při zvedání musí být lopatky a hýždě v kontaktu s lavičkou a nohy v kontaktu se zemí. Při dosažení více závodníku stejného počtu opakování bude rozstřel, kdy se bude v soutěži pokračovat za stejných podmínek dokud nezůstane pouze vítěz.  
Startují: Muži a ženy
Podmínka účasti: Včas a řádně poslaná přihláška, obsahující všechny náležitosti.
Námitky a odvolání:
Protesty a námitky podávat písemně u ředitele závodu
SBOR ČINOVNÍKŮ
Ředitel soutěže: Šniager Pavel
Hlasatel: moderátor ZDENĚK IZER – TĚŠTE SE NA PĚKNOU SCÉNKU A DEN PLNÝ VTIPŮ!
Zdravotník: MUDr. Bílek Roman
Zapisovatelé a nakladači:
Členové oddílu Powerbulls Třeboň
Odvolací komise: ředitel závodu
SBOR ROZHODČÍCH
Muži: Milan Špingl – reprezentant ČR v silovém trojboji -  IPF
Ženy
Jana Špinglová – reprezentantka ČR v benchpressu - IPF
ČASOVÝ POŘAD
10.00 - 11.30 - prezentace a vážení
12.00 - 14.00
- soutěž žen
14.00 - 14.30 - přestávka
14.30 - 17.30
- soutěž mužů
17.30 - 18.00 vyhlášení výsledků a ukončení soutěže
Tituly a ceny
Ceny: Závodníci na prvních třech místech v mužské i ženské kategorii obdrží medaile, finanční hotovost (1. místo-3000,-Kč, 2.místo 2.000,-Kč, 3. místo – 1.000,-Kč), věcné ceny v podobě doplňků výživy od firmy Pavel Trampota PT servis 1. místo-2500,-Kč, 2.místo 1.500,-Kč, 3. místo 1.000,-Kč –Kč, první místa navíc interiérovou barvu s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech – široký výběr barev !!! .Další ceny pro vítěze ještě připravujeme, nechte se také trochu překvapit – rozhodně to bude stát za to ! Dále vítězná družstva na prvních třech místech (součet opakování závodníků ze stejného fitness centra) získají pro svá fitness centra doplňky od firmy PT servis v celkové hodnotě 60.000,-K, které přijede majitel Pavel Trampota předat osobně a zároveň poskytne kompletní konzultaci pro personál fitness centra ( pokud bude mít majitel zájem ) o použití výživy a vhodnosti prodeje na fitness centru. Ceny pro fitness centra  - 1. místo-30.000,-Kč, 2.místo 20.000,-Kč, 3. místo – 10.000,-Kč . Každé fitness centrum, které    vyšle své závodníky, získá možnost zásobování svého fitness centra za velmi výhodných podmínek  a navíc prvních pět fitness center další nadstandardní slevu 10 % ze standardních velkoobchodních cen při odběru doplňků po dobu jednoho roku od firmy PT Servis. Vítězná fitness centra navíc získají roční předplatné časopisu Svět kulturistiky nebo časopisu Fitness a dostanou 50% slevu na nákup všech dostupných publikací z vydavatelství! První tři fitness centra navíc interiérovou barvu s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech – široký výběr barev !!!
Divácká soutěž:
moderátor Zdeněk Izer vylosuje jednoho návštěvníka, který také obdrží interiérovou barvu s vůní z exkluzivní kolekce firmy BASF na 500 m2 ve dvou nátěrech - široký výběr barev!!!
Vstupné: 50 Kč pro veřejnost
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk