AKČNÍ CENY na vybranou sportovní výživu!

AKČNÍ CENY na vybranou sportovní výživu!

Od dnešního dne v našem obchodě najdete sportovní výživu prvotřídních značek za AKČNÍ CENU!

Ostatní | 13.07.2012 | Michal Rudzinskyj

Níže najdete kompletní sortiment, který jsme pro vás vybrali a od dnešního dne je můžete zakoupit za akční ceny.

AKCE PLATÍ DO 23.07.2012


Pozn.: Nezapomeňte, každý, kdo si v našem internetovém obchodě objedná a odebere zboží nad 5000 Kč do 25.08.2012, bude zařazen do slosování o výjezd na Master Olympii 2012 do Miami. Vylosován bude jeden výherce, který si s sebou může vzít ještě jednu osobu. Více čtěte ZDE.


2x Beta Alanin (250 g)

Beta alanin je ne-esenciální aminokyselina, která se v kombinaci s L-histidinem podílí na vytváření Karnosinu.

Beta alanin zvyšuje koncentraci Karnosinu ve svalech a je vhodný pro každého, kdo aktivně sportuje, a potřebuje výbušnou energii svalů, jako například sprinteři, kulturisti, power lifteři, boxeři nebo jakýkoliv bojovník.

Užívání Beta alaninu pomáhá zvýšit výrobu Karnosinu. Zvýšení koncentrace Karnosin ve svalech, je životně důležité pro sportovce, Karnosin může zvýšit schopnost vašich svalů pracovat tvrději a provádět výkon po delší dobu. Může také předcházet vzniku kyseliny mléčné během intenzivního cvičení, čímž snižuje únavu svalů.

Původní cena: 800 Kč
AKČNÍ CENA: 670 Kč

KOUPÍTE ZDE

 


AminoVol (240 tb.)

Po náročných vědeckých výzkumech, NxLabs Inc. se může pochlubit představením největší průlomovou technologií aminokyselin v kulturistice za posledních 10 let - je jím AMINOVOL™ - NxLabs nejtvrdší stimulátor proteinové syntézy!

AMINOVOL™ je třetinou složení známého MASS Systemu.

AMINOVOL™ je vědecky zkonstruovaný aby zvyšoval syntézu bílkovin na buněčné úrovni, pomáhá ti, aby jsi dříve narostl!

AMINOVOL obahuje pokročilé technologie aminokyselin, kombinované s XTEND24™ a AbsorbMax™, duručující a udržující uvolňování esenciální, ne-esenciální i větvené aminokyseliny (BCAA). Tato jedinečná směs působí na svaly anabolicky a antikatabolicky (proti odbourávání svaloviny).

Běžná cena: 1599 Kč
AKČNÍ CENA: 900 Kč

KOUPÍTE ZDE

 


 

CreMAGnaVOL (240 tb.)

Odhodlejte se k 30 dnům, které budou znamenat více síly, energie a velikosti. Pokud máte po ruce CremagnaVOL, máte vše co potřebujete k tomu, aby jste mohli začít růst.

CremagnaVOL je založen na 3MPD farmaceutické technologii a Chelátové formě Kreatin-Hořčíku, který je co do účinnosti a bio-dostupnosti na úplné špici vývoje kreatinu. 3MPD má moc změnit všechno, co jste si dosud myslel o kreatinu.

Tableto-KAPSLE CremagnaVOLu jsou chráněny několika patenty v USA. Jen skutečně silné výrobky, které obsahují v nějakém směru převratné technologie nebo látky, jsou chráněny patenty! A naše nová řada výrobků Allmax NUtrition takové patenty prostě musí mít.

Běžná cena: 1499 Kč
AKČNÍ CENA: 999 Kč

KOUPÍTE ZDE


 

NO3 Chrome (180 kapslí)

Nyní víte, že NO3 je Nitrát - pokročilá sloučenina, která přináší neuvěřitelné prokrvení svalů a tím i jejich plnost. NO3 Chrome využívá NO3 v podobě Arginin Nitrátu - fúze L-argininu a kyseliny dusičné. Kombinací těchto dvou efektivních a silných vazodilatátorů se vytváří bezkonkurenční hladina NO v těle, která vám dlouho vydrží, nesplasknete tak jako po většině podobných produktů. Dostanete víc, než jste čekali...

Pycnogenol ® je exkluzivní součástí NO3 Chrome, nikdo jiný na trhu tuto složku nemá kromě Cellucoru. Pycnogenol ® podporuje eNOS v buněčných stěnách tepen, rozšiřuje cévy až o 78,4%! V několika klinických studiích bylo zjištěno, že Pycnogenol ® výrazně zvýší průtok krve a transport kyslíku do svalů, a tím rozšiřuje možnosti výkonu a vytrvalosti více než o 21%!

Běžná cena: 1770 Kč
AKČNÍ CENA: 1489 Kč

KOUPÍTE ZDE

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk