Wellness Marathon v O2 Aréně - pozvánka+soutěž

Wellness Marathon v O2 Aréně - pozvánka+soutěž

Přijďte si v neděli 6. června zacvičit do O2 Areny, odreagovat se od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici.

Ostatní | 25.05.2010 | Michal Rudzinskyj

Zažijte ten skvělý pocit, kdy jste středem vesmíru, když cvičíte na ploše O2 Arény spolu s 2.000 tisíci nadšenými účastníky WELLNESS MARATHON. Celkem si můžete vybírat z 24 lekcí vedenými těmi nejlepšími lektory, zacvičí si s vámi i řada celebrit a hlavně zažijete největší ZUMBA PARTY!! Fenomén letošního roku bude finálovou hodinou hlavní stage O2 Arény. Na 100 kolech se pojede Schwinn Cycling Convention. Nebudou chybět inspirující workshopy, představí se řada novinek. Proběhne wellness výstava výrobků a služeb, na 30 stánků s atraktivním zbožím. Novinkou bude hlídání dětí pro cvičící maminky a diagnostická místnost. Bohatý doprovodný program, exhibice a tombola plná cen. Finále soutěže Děti Fitness aneb sportem proti drogám…

Aktuální program akce na www.wellnessclub.cz/marathon.html

„WELLNESS je o pohodě a dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Hlavní partneři:

VSTUPENKY za 495,- Kč (na místě za 595,- Kč) na všech prodejních místech Sazka a.s., tel.: 266 121 122 nebo www.sazkaticket.cz (ID akce =1501933)

Pozor, vstupenka je zároveň slevou 500,-Kč na obuv a oblečení ADIDAS, které si můžete objednat na www.adidas.benesport.cz nebo zakoupit přímo na akci v O2 Aréně !! Sleva je platná při objednávce oblečení ADIDAS vyšší než 1.000,-Kč a platí do 30. června 2010 

Kontakt na pořadatele: 608 431 008, e-mail: Info@wellnessclub.cz , www.wellnessclub.cz

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk