Nová rubrika: Vaše rady a tipy!

Nová rubrika: Vaše rady a tipy!

Internetová redakce svetkulturistiky.cz pro vás vytvořila novou rubriku: Vaše rady a tipy!

Trénink | 11.03.2011 | Michal Rudzinskyj

Trénink, trénink a zase trénink. Na cvičení trávíme týdně několik hodin a občas se mezi námi najdou dokonce i tací, kteří by si svoji posilovnu nejraději oficiálně vybrali za svoje trvalé bydliště.

Během těch nesčetných hodin mnoho z vás určitě vyzkoušelo nejen nejrůznější techniky a tréninkové systémy, ale i nejrůznější tipy a vychytávky, které mají co do činění především s tréninkovým vybavením používaným v posilovně, tréninkovými metodami apod. Posilování zkrátka není jenom o tom kolikrát co zvednout a jak, ale i o tom umět si poradit pomocí jednoduchých, avšak užitečných triků, které vám usnadní trénink a zlepší jeho kvalitu. Některé z nich jsou notoricky známé, jiné se tolik neobjevují. A pak jsou tu začátečníci, kteří cestu do posilovny objevili nedávno a teprve zkoušejí, co a jak. Abychom jim to usnadnili a my zkušenější se zase naopak inspirovali nápady ostatních, zkusme společně sestavit databázi, do které by mohli přispívat všichni čtenáři těchto internetových stránek.

Jakou formou můžete do databáze přispět?

Zcela jednoduše. Níže najdete tabulku, do které vyplníte svoje údaje, jako je jméno, příjmení, váš nick, nezapomeňte však vyplnit i svůj E-mail (kromě nicku nebudou nikde vaše údaje zveřejněny). Do velkého okénka napište svoje rady a tipy. Pak stačí přiložit vámi pořízenou fotodokumentaci ve formátu jpg (min. 2 fotografie, max. 4 fotografie) o datové velikosti do 1 MB/1 fotka a kliknout na tlačítko odeslat.

Jako odměnu za vaše tipy a rady od nás obdržíte jedno číslo časopisu Svět kulturistiky v elektronické verzi z roku 2010. Sami si můžete vybrat, o jaké číslo byste měli zájem.

Přispívat můžete v jakýkoliv den s omezením min. jedna rada/měsíc. Všechny vaše rady budou shrnuty do jednoho článku a zveřejněny poslední den v měsíci. Nezapomeňte do formuláře vyplnit svůj E-mail, na který vám zašleme přístupové heslo k otevření elektronického časopisu Svět kulturistiky.

K vaši radám a tipům připomínáme, že je úplně jedno, zda jde o starou známou věc nebo o zajímavou novinku, proto buďte mezi prvními, kdo do databáze přispěje. Neznamená, že rada, která je pro někoho notoricky známá, musí být známá pro začínajícího cvičence.

 
 

Nick:
*
Jméno:
*
Příjmení:
*
E-mail:
*
Chci si vybrat:
Vaše rady a tipy:
Soubor 1 (max.1MB):
Soubor 2 (max.1MB):
Soubor 3 (max.1MB):
Soubor 4 (max.1MB):
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk