Exkluzivní videorozhovor s Martinem Smutkem!

Exkluzivní videorozhovor s Martinem Smutkem!

Podívejte se na videorozhovor s bývalým úspěšným českým kulturistou, který kvůli vyhřezlé ploténce zmizel z kulturistické scény.

Rozhovory | 09.07.2014 | Michal Rudzinskyj

Foto: archiv Svět kulturistiky


Přinášíme vám exkluzivní video rozhovor s bývalým reprezentantem v kulturistice, kterého si můžete pamatovat z roku 2007, kdy se stal absolutním mistrem Moravy a Slezska juniorů, stal se vicemistrem ČR, vyhrál mezinárodní pohárovou soutěž v kulturistice nad 77 kg v Polsku a zúčastnil se také Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Bohužel kvůli zdravotním potížím, konkrétně vyhřezlé ploténce, byl donucen si od kulturistiky odpočinout. Začal se věnovat jiným sportům a snažil se, aby si dal zdraví dohromady. Před dvěma lety se přestěhoval za prací do Pardubic, kde navázal spolupráci s Matějem Ryšavým, kterého připravil na kulturistickou sezónu 2014 a to velmi úspěšně. Po 7 letech, kdy jsme o něm moc neslyšeli, byl zatažen zpět do kulturistiky a fitness. Nemluvíme o nikom jiném než o Martinu Smutkovi. Ten také navázal spolupráci s internetovým obchodem www.onefit.cz, ale o tom vás budeme informovat později. Každopádně se máte na co těšit.

Níže najdete již zmíněný rozhovor, ve kterém se dozvíte, co za ty roky dělal, jaké měl úspěchy a vůbec vše o něm. Vyzpovídal ho vlastní svěřenec Matěj Ryšavý.

VIDEOROZHOVOR NAJDETE ZDE!!!


Matěj Ryšavý a Martin Smutek v roli trenéra (2014)


Aboslutní vítěz Martin Smutek na Mistrovství Moravy a Slezska juniorů (2007)


Aboslutní vítěz Martin Smutek na Mistrovství Moravy a Slezska juniorů (2007)

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk