Vladimir Sizov – start na FLEX Pro Show 2011 s příchutí akrobacie

Vladimir Sizov – start na FLEX Pro Show 2011 s příchutí akrobacie

Vladimir Sizov je jedním z účastníků startovního pole, které se divákům představí již 19. února při premiérovém ročníku soutěže FLEX Pro Show.

Osobnosti | 02.02.2011 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: rxmuscle.com


Všichni vyhladovělí fanoušci toužící znovu zahlédnout svoje oblíbence ve vrcholné soutěžní formě tak již za několik týdnů budou moci spatřit výsledky jejich tvrdé přípravy.

Na pódiu v Santa Monica se s plánovanou soutěžní hmotností 102 kg chystá vystoupit i zmiňovaný Vladimir Sizov. Vladimir se narodil v Moskvě avšak zejména díky charakteru svojí práce (zmíníme se o ní později) žije od roku 1995 v Las Vegas. Svoji profi kartu získal v roce 2010 vítězstvím na NPC USA Championships a letošní FLEX Pro tedy bude jeho profesionální premiérou. Loni se jeho soutěžní hmotnost na NPC USA navzdory žaludečním potížím pohybovala lehce nad 98kg a podle svých slov kvůli těmto zdravotním problémům nějaký ten kilogram svalové hmoty ztratil. Nicméně i tak dokázal zvítězit a navíc v období následujícím přidat další potřebnou svalovou hmotu.

A aby toho nebylo málo, můžete se (s lehce pootevřenými ústy) podívat na záznam rozhovoru pro server RXmuscle, který byl pořízen během konání fitness veletrhu LA Fit Expo 2011, který se pořádá v Los Angeles. Zde Vladimir po chvíli přemlouvání jen tak mimochodem a bez rozcvičení vystřihnul povedený gymnastický kousek. A jak by také ne – za sebou má bohatou profesionální gymnastickou, cirkusovou a akrobatickou minulost včetně účinkování pro televizní stanici NBC či několikaleté vystupování pro vyhlášený cirkus Cirque Du Soleil v rámci show „Mystere“. Gymnastická kariéra, která začala v jeho sedmi letech, včetně několika renomovaných angažmá a prací profesionálního cirkusového trenéra, je tak znát na první pohled.
Vladimir Sizov tedy na Flex Pro Show 2011 může předvést nejen pěkné objemy a formu, ale i strhnout diváky některými akrobatickými prvky při volné sestavě. Navíc je jeho příjmení Sizov dosti podobné anglickému „size“, tedy objem, velikost. Výše uvedené video je ale jen malým nahlédnutím pod pokličku – jedno z nefalšovaných profesionálních vystoupení vám totiž doporučuji shlédnout na záznamu níže.

Video z vystoupení najdete ZDE

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk