5x Jay Cutler – návštěva televize, fotografování, exhibice

5x Jay Cutler – návštěva televize, fotografování, exhibice

Dnes vám nabízíme ke zhlédnutí hned pět video záznamů, na kterých při různých příležitostech uvidíte čtyřnásobného držitele sošky Sandowa Jay Cutlera.

Osobnosti | 11.10.2010 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


V tom prvním se vám představí v zákulisních scénách nedávného Olympia víkendu nejen při setkáních se svými fanoušky a vy se tak díky kameře budete moci nechat znovu pohltit inspirující atmosférou této vrcholné kulturistické události.

Jay Cutler – zákulisí Olympia víkendu


Na druhém záznamu, na kterém se práce coby špičkového fotografa ujal Per Bernal, hovoří Jay především o vážné dehydrataci, kvůli které málem přišel o zisk Titulu. Vše začalo již při semifinálové části, kdy se cítil trochu unavený. Když po individuálním pózování došlo na vzájemné porovnávání, tak cítil stále větší slabost. Nebyl si jist tím, o co jde, nohy měl zatuhlé a po skončení sotva odešel z pódia. Cítil se tak slabě, že si musel dokonce lehnout a každý se jej ptal, zda je v pohodě. S pomocí přátel se pak dostal domů, doplnil částečně tekutiny a na sobotní finále už byl v pořádku. Jay se domnívá, že jeho forma na soutěž vygradovala příliš brzy a na pódiu Mr. Olympia se nepředstavil ve své nejlepší formě.

Jay Cutler – fotografování s Per Bernalem


Na třetím videu uvidíte Jay Cutlera deset dní po skončení soutěže Mr. Olympia 2010. Objektivu se opět chopil Per Bernal, aby na svých fotografiích zachytil Jay Cutlera v posilovně Golds Gym ve Venice v Kalifornii.

Jay Cutler – fotografování deset dnů po Mr. Olympia


Na čtvrtém videu se Jay objevil ve městě Charlotte v Severní Karolíně, aby zde navštívil místní rozhlasové a následně i televizní studio. Hned další den měl naplánované exhibiční vystoupení, které se při příležitosti soutěže 2010 Mid-Atlantic Classic konalo ve stejnojmenném městě.

Jay Cutler – návštěva rozhlasového a televizního studia


V posledním videozáznamu tedy uvidíte exhibiční vystoupení, které se uskutečnilo při příležitosti konání soutěže 2010 Mid-Atlantic Classic. Zde se Jay objevil již druhým rokem a fanoušci se tak mohli pokochat formou, kterou disponoval dva týdny po výhře čtvrtého Titulu v Las Vegas.

Jay Cutler – exhibiční vystoupení na 2010 Mid-Atlantic Classic

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk