Dennis Wolf dotahuje formu na Mr. Olympia 2010

Dennis Wolf dotahuje formu na Mr. Olympia 2010

Nedávno si Dennis Wolf na svůj blog zapsal: „Pokud se týče mojí přípravy, cítím se dobře a mám i dobrou formu, je skoro dotažená.

Osobnosti | 15.09.2010 | Michal Rudzinskyj

Použité stránky: bodybuilding.com, bsnonline.com, dennis-wolf.de
Připravil: Karel Šedivý


Ještě potřebuji neproužkovat gluteály a je to. Se čtyřmi týdny do konce přípravy cítím, že všechno je správně načasované. Mým cílem je tentokrát vystoupit ve vygradované formě přesně v den D a pak se uvidí, co se bude dít.“

Dennis Wolf se narodil 30. října 1978 v Rusku, avšak v roce 1992 se jeho rodina přestěhovala do Německa. V současné době pobývá ve Spojených Státech, kde společně s manželkou obývají relativně nedávno zařízený dům. S činkami začal cvičit jen tak ze zábavy. S jeho genetikou a potenciálem však brzy bylo jasné, že když bude pokračovat, tak se stane jedním z nejlepších kulturistů. A to se nakonec i potvrdilo. I když Dennis v minulosti na soutěžním poli nadělal nějaké chyby (kdo z nás je ovšem nedělá), stále se snaží držet na absolutní špičce profesionální kulturistiky, což se mu zatím poměrně dobře daří. Na rozdíl od spolupráce s trenéry, na které po neblahých zkušenostech zanevřel, se opět připracuje tak, jak byl zvyklý kdysi dříve – sám a podle svých vlastních pocitů.

Atlet sponzorovaný magazínem FLEX, Muscle&Fitness a nutriční společností BSN tak letos opět bude atakovat metu nejvyšší. Třetí místo z letošní soutěže New York Pro rozhodně nabízí nemálo šancí, jak se blýsknout nejen před diváky, ale zejména před rozhodčími. A půjde o hodně. Vždyť snaha udržet si dobrou reputaci podpořenou dobrými výsledky z letošního roku tak, aby se nemusel znovu zakousnout do pomyslného trpkého jablíčka, kterým bylo umístění na loňské Olympii, bude hodně záviset právě na zmiňovaném doladění soutěžní formy přesně na den D. Její dotažení a ostrý vzhled spolu s plnými svaly byly tím, co se ne vždy na sto procent povedlo. Nejen Dennis, ale i jeho početná komunita fanoušků si tak nepochybně nebude přát nic jiného, než aby tentokrát vše dokonale klaplo a vyšlo na jedničku.

Dennis Wolf – trénink zad z července 2010

Soutěžní úspěchy Dennise Wolfa za poslední čtyři roky

2010 IFBB New York Pro – 3. místo
2009 IFBB Olympia – 16. místo
2008 IFBB Olympia – 4. místo
2007 IFBB Olympia – 5. místo
2007 IFBB Keystone Pro Classic Bodybuilding Contest – 1. místo
2007 IFBB New York Pro – 3. místo
2006 IFBB Olympia – 16. místo
2006 IFBB Europa Super Show – 7. místo

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk