Victor Martinez – útok na ramena a tricepsy před Mr. Olympia 2010

Victor Martinez – útok na ramena a tricepsy před Mr. Olympia 2010

4 týdny před vrcholnou kulturistickou událostí roku, kterou bezesporu je soutěž Mr. Olympia, se Victor Martinez podrobil jednomu z mnoha náročných tréninků.

Osobnosti | 01.09.2010 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, ifbbprovictormartinez.com


Tentokrát dostaly zabrat ramena a tricepsy, které pod dohledem objektivu kamery bobtnaly nebývalou měrou. Vše sice zakrývalo tréninkové tričko, nicméně bylo zřejmé, že jej Victor nakonec sundá a odhalí na konci videozáznamu výsledky celoroční práce, které tak máte možnost sami posoudit.

A jak tedy dopadne Victor Martinez na letošním ročníku prestižní soutěže? To sice zatím samozřejmě netušíme, nicméně vzhledem k momentální formě a výsledkům v soutěžní kariéře, ze které jsme pro vás vybrali ty za posledních pět let, je zřejmé, že letos v Las Vegas bude patřit mezi jedny z nejlepších závodníků, kteří se zde divákům představí. Podle vlastních slov by se zde měl prezentovat s doposud nejtěžší soutěžní váhou, se kterou se na pódiu Mr. Olympia objevil.

Victor Martinez se narodil 29. července 1973 a již v raném věku se přestěhoval z rodné Dominikánské republiky do města New York ve Spojených Státech. Poté, co si v době dospívání vyzkoušel sporty jako baseball, basketball a fotbal začal trénovat s činkami a kulturistice nakonec zcela propadl. A dobře udělal - kulturistická scéna by bez přítomnosti tohoto charismatického sportovce byla nepochybně o něco chudší.

Níže se tedy podívejme do přehledu soutěžních úspěchů sahajících do roku 2005, ve kterém si určitě nelze nevšimnout především skvělého druhého místa na Mr. Olympia z roku 2007 či místa prvního na Arnold Classic ze stejného roku. Pokud vám chybí údaje za rok 2008, tak je to proto, že se nesl ve znamení utrpěného zranění, které muselo být řešeno operativní cestou.

Victor Martinez – trénink ramen a tricepsů 4 týdny před Mr. Olympia 2010

Victor Martinez – soutěžní úspěchy za posledních pět let

2009 IFBB Olympia – 6. místo
2009 IFBB Arnold Classic – 2. místo
2007 IFBB Olympia – 2. místo
2007 IFBB Arnold Classic – 1. místo
2006 IFBB Olympia – 3. místo
2006 IFBB Arnold Classic – 3. místo
2005 IFBB Olympia – 5. místo
2005 IFBB New York Pro – 3. místo
2005 IFBB San Francisco Pro – 5. místo
2005 IFBB Arnold Classic – 7. místo

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk