Johnnie Jackson v cyklu My Way: Moje rodina si zaslouží to nejlepší.

Johnnie Jackson v cyklu My Way: Moje rodina si zaslouží to nejlepší.

Osobnosti | 05.11.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý


Tvrdý a nekompromisní při tréninku v posilovně, něžný a laskavý v domácím prostředí. Takovou o sobě podává výpověď Johnnie Jackson v zatím posledním dílu cyklu My Way, jehož předcházející části jsme vám přiblížili v prvním, druhém, třetím a čtvrtém příspěvku.

Se svojí ženou Rebeccou se před lety seznámil v posilovně, přesto byl pro jeho budoucí manželku profesionální sport zcela novým světem. Vzájemně se sice sem a tam několik let potkávali v posilovně už předtím, ale teprve v době, kdy byl Johnnie Jackson krátce po rozvodu oslovil Rebeccu s tím, že jí už dlouho neviděl a že důvodem její absence je zřejmě sňatek. Ona mu však sdělila, že se před dvěma týdny rozešla s přítelem. Takhle nějak začala romance, která přerostla ve vážnou známost a nakonec skončila svatbou. Společně jsou již osm let, vychovávají dceru Georgii a k jejich rodinné idylce patří i pětiměsíční psí miláček.

Johnnie Jackson si svojí rodiny nadevše váží a neustále zdůrazňuje, jak moc mu manželka pomáhá a podporuje jej bez ohledu na to, zda na soutěži uspěje či nikoliv. Johnnieho a Rebeccu spojuje rovněž několik důležitých společných životních hodnot jako je víra a rodinné založení.  Rebecca zdůrazňuje, že Johnnie je ponořený do kulturistiky pouze při tréninku nebo při náročných předsoutěžních dietách – jinak je naprosto obyčejný táta od rodiny. To dokresluje i Dennis James, který v nadsázce prohlásil, aby se lidé Johnnieho Jacksona neptali na věci z tréninku či výživy, protože pokud nebude zrovna naladěný na kulturistickou vlnu, příliš informací z něj nedostanou.

Johnnie Jackson na závěr uvádí, že rozhodně miluje kulturistiku i powerlifting a proto tento sport dělá tak dlouhou dobu. I když je někdy náročné skloubit všechno dohromady, staví svoji rodinu na první místo a vždy se snaží najít potřebnou rovnováhu mezi ní a profesionálním sportem.

Johnnie Jackson – moje rodina

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk