Bob Cicherillo - moderátor EVLS Prague Pro 2014

Bob Cicherillo - moderátor EVLS Prague Pro 2014

Letošní ročník EVLS Prague Pro bude uvádět hvězda mezi moderátory kulturistických akcí.

| 07.08.2014 | Michal Rudzinskyj

Bob Cicherillo po moderování 50. výroční Mr. Olympia v Las Vegas zamíří do Prahy a chopí se mikrofonu na další velkolepé kulturistické show.

„Bude to moje první návštěva České republiky, ale kamarádím se se všemi rozhodčími, kteří v minulých letech byli na EVLS Prague Pro, takže mám od nich spoustu informací. A všichni mají jen hezké zážitky,“ komentoval Bob Cicherillo. „Těším se na skvělou show,“ doplnil.

Bob Cicherillo se své první soutěže jako závodník zúčastnil už v roce 1981. V dorostenecké kategorii na Natural America bral hned čtvrté místo. První soutěž NPC pak dokonce vyhrál. Bylo to v roce 1987 na NPC Junior Nationals. První IFBB show absolvoval o dva roky později. Na IFBB North American Championship skončil čtvrtý. Mezi profesionály se dostal v roce 2001 a při své premiéře skončil na Noci šampionů v New Yorku jedenáctý. O rok později se představil i na pódiu Mr. Olympia a skončil osmnáctý.

Vedle sportovní kariéry se věnoval i médiím. Hostoval v rozhlasové show Dana Solomona Pro Bodybuilding weekly, pracoval pro bodybuilding.com, BSN i Muscular Development. Přestože se kvalifikoval v roce 2006 na Olympii, rozhodl se místo soutěžení vzít roli hosta a moderátora.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk