Novinky u profesionálů – Los Angeles Fit Expo 2014

Novinky u profesionálů – Los Angeles Fit Expo 2014

V pořadí již jedenáctý ročník Fit Expo se pořádal uplynulý víkend v americkém Los Angeles.

Osobnosti | 27.01.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Na velkolepou akci rozrůstající se každým rokem do stále větších rozměrů dorazilo nejen na 400 vystavovatelů, ale i zástupců celé řady sportů, mezi kterými pochopitelně nechyběla nejen bojová umění, ale především kulturistika a fitness ve všech myslitelných podobkách. Vzhledem k velkému množství mnoha známých osobností našeho sportu, které veletrh osobně navštívili, vám nabízíme pohled alespoň na novinky u některých z nich, tak jak je zachytila zahraniční internetová média.

Oksana Grishina a Ed Nunn

Oksana Grishina je momentálně v plné přípravě na Fitness International, kde loni obsadila druhou příčku. Již za zhruba pět týdnů navíc budeme moci obdivovat novinku, kterou si pro letošní rok připravila vůbec poprvé. Půjde o pole dance, jenž by měl vyplnit přibližně polovinu času její volné sestavy, kterou samozřejmě již dávno pečlivě nacvičuje. Z velkých soutěží ji pak čeká až pódium v Las Vegas, kde ke konci září bude opět bojovat o co nejlepší umístění na Fitness Olympia.

Ed Nunn prozradil, že ve spolupráci s trenérem Charlesem Glassem a specialistou na výživu Chrisem Acetem se učí spoustu nových věcí, které jej fantastickým způsobem fyzicky i mentálně směřují k lepším tréninkovým výsledkům. Ty by rád prezentoval na blížící se soutěži Arnold Classic, kde by chtěl skončit v TOP 3.

Oksana Grishina a Ed Nunn na LA Fit Expo

Rich Gaspari

Dřívější profesionální kulturista, legendární ikona bodybuildingu a současně i majitel věhlasné značky doplňků výživy Rich Gaspari byl jedním z těch, kteří v Los Angeles propagovali především svoje výrobky. K novinkám v jeho firmě patří aktuálně započatá spolupráce se dvěma špičkovými atlety, kterými jsou Branch Warren a Ashley Kaltwasser účastnící se letošního Arnold Sports Festivalu. Zatímco první z nich se představí mezi hardcore kulturisty v open kategorii, něžnější zástupkyně se představí na zcela opačném pólu v kategorii Bikini.

Rich Gaspari na LA Fit Expo

Dana Linn Bailey

Historicky první vítězka Women's Physique Olympia Showdown Dana Linn Bailey podle svých slov občas stále nemůže uvěřit tomu, jakého cíle ve svojí sportovní kariéře dosáhla. Aktuálně se soustředí především na exhibiční vystoupení a semináře a v souvislosti s propagací sportu si užívá cestování po celém světě. Na letošní rok plánuje zatím jedinou soutěž v podobě obhajoby titulu Women's Physique, která ji čeká ke konci září.

Dana Linn Bailey na LA Fit Expo

Dexter Jackson

V současné době žije především propagací vlastní řady výrobků s názvem Blade Nutrition a všem se tak představuje nejen v roli úspěšného závodníka, ale nově i vystavovatele na samotném LA Fit Expo. Kromě toho vítěze Mr. Olympia z roku 2008 v nejbližší době, konkrétně pak v dubnu, čeká také úspěšné zvládnutí pořádání amatérské soutěže NPC Dexter Jackson Classic, kromě ní pak bude jeho jméno coby promotéra spojeno ještě s dalšími dvěma amatérskými soutěžemi.

Dexter Jackson na LA Fit Expo

Jay Cutler

Čtyřnásobný Mr. Olympia se i letos přes svůj nevydařený comeback v podobě šestého místa na Mr. Olympia 2013 těší stále velkému zájmu fanoušků a příznivců. Nejinak tomu bylo i tentokrát, kdy kromě pózování pro společné fotografie, rozdávání autogramů a prodeje kolekce sportovního oblečení vlastní značky přivítal na půdě Convention Center v Los Angeles i dlouholetého kamaráda Phila Heatha, ke kterému se připojil i Steve Kuclo a trenér Hany Rambod.

Jay Cutler na LA Fit Expo

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další
Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další
Novinky u profesionálů – Greene, Beyeke, Generation Iron a další informace
Novinky u profesionálů – zranění Centopaniho, Greene a další informace
Novinky u profesionálů – Priest v nemocnici, Alves, Heath a další informace
Novinky u profesionálů – Heath, Greene, Reville a další
Novinky u profesionálů – Rhoden, Heath, Cisternino a Wolf
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk