Novinky u profesionálů – Greene, Beyeke, Generation Iron a další informace

Novinky u profesionálů – Greene, Beyeke, Generation Iron a další informace

Osobnosti | 29.08.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, musculardevelopment.com, rxmuscle.com


Kai Greene

V nedávném příspěvku jsme psali o jeho vystoupení na televizním kanálu stanice FOX v pořadu Good Day New York, které mělo velký divácký ohlas, díky čemuž se momentálně připravuje dotáčené pokračování. To by se podle dostupných informací mělo objevit na kanále Fox Sports New York. Právě za tímto účelem se reportér Duke Castiglione ze zmíněné stanice vypravil do posilovny Bev Francis Gym na východním pobřeží Spojených států, aby zde vyzpovídal promotéra a manžela Bev Francis Steva Weinbergera a zeptal se jej mimo jiné na to, jak je možné, že po téměř třech desetiletích je v době rozmachu moderních fitness zařízení právě jejich posilovna stále tolik populární, výjimečná a oblíbená. Několik fotografií z natáčení vám přinášíme níže.

Lionel Beyeke

Před časem jste se mohli dočíst o spolupráci Lionela Beyekeho s Dennisem Jamesem, která vznikla po nespokojenosti s pátou příčkou na PBW Championships. Jak už víte, po několika dnech se forma svěřence dnes již spíše bývalého aktivního kulturisty zlepšila a Lionel Beyeke dokázal obsadit třetí místo na Europa Supershow. Vzhledem k pokroku se zmíněné duo rozhodlo pokračovat v ladění předsoutěžních detailů i nadále a vsadit všechno na jednu kartu kvůli startu na Nordic Pro, která se bude jako poslední soutěž mužské profesionální kulturistiky před Mr. Olympia konat již zanedlouho a to 31. srpna ve finském Lahti. Právě zde má možnost již téměř třiatřicetiletý Beyeke naposledy zabojovat a pokusit se získat díky dalším bodům v případě dobrého umístění právo startu na letošní soutěži Mr. Olympia. Podle posledních zpráv je jeho forma nebývale ostrá a tak bude určitě zajímavé sledovat, jak se zmíněná spolupráce odrazí na finálním umístění. Mimochodem právě o zmiňované soutěži vám přinášíme bližší informace v podobě startovních listin, které najdete na samém konci dnešních novinek.

Mamdouh Elssbiay

Mohutný Mamdouh Elssbiay je v tuto chvíli v péči Dennise Jamese.  Známý tréninkový guru přicestoval do Kuvajtu toto úterý, aby zde pomohl zapracovat s finalizací závěrečné přípravy svého svěřence na Mr. Olympia 2013. Pod jeho dohledem absolvoval vítěz New York Pro z letošního roku i první tréninky, níže pak můžete posoudit jeho aktuální formu při hmotnosti kolem 141 kg.

Dana Linn Bailey

V současné době jedna z nejlepších závodnic kategorie Women’s Physique Dana Linn Bailey se nám naposledy představila na Europa Supershow v Dallasu, kde obsadila první příčku. Ani její druhé místo z předchozího klání PBW Championships nepostrádá nádech dokonalosti, což ostatně můžete posoudit i z části volné sestavy, kterou právě v Tampě předvedla. Společně s dalšími deseti soutěžícími je v tuto chvíli kvalifikovaná pro historicky první klání Women’s Physique Showdown v rámci Olympia víkendu.

Dana Linn Bailey – část volné sestavy na PBW Championships

Novinky k filmovému dokumentu Generation Iron

Snímek Generation Iron, o kterém jsme vás již několikrát informovali, konečně spatří světlo světa ve svojí oficiální divácké podobě. Konkrétní datum premiéry filmu, který namluvil Mickey Rourke, je stanovené na 20. září. Podívat se můžete rovněž na dva oficiální trailery k filmu. Jeden z nich vznikl již před časem, ten další je k vidění v těchto dnech. Níže vám rovněž nabízíme pohled na oficiální plakát, který bude uvedení zmíněného snímku komerčně propagovat.

Generation Iron – starší trailer

Generation Iron – nový trailer

Olympia víkend v roce 2014

Ačkoliv je v kontextu s blížícím se kláním Mr. Olympia možná příliš předčasné mluvit o příštím ročníku, již teď se objevila oficiální informace ohledně termínu pořádání nejsledovanější události v kulturistice v následujícím roce. Nejen samotné klání těch nejlepších profesionálních kulturistů, ale i doprovodné kategorie budou moci shlédnout návštěvníci, kteří do již tradičního místa pořádání soutěže v Las Vegas zavítají ve dnech 18. – 21. září 2014. Právě na toto datum připadá jubilejní, již padesátý ročník soutěže Mr. Olympia.

Nordic Pro již tento víkend

Poslední profesionální soutěž kulturistiky mužů před Mr. Olympia 2013 je na dosah. Již o tomto víkendu se na pódium ve finském Lahti postaví nejen muži bez hmotnostního rozdílu, ale i závodnice v kategoriích Figure a Bikini. Ve Figure se pak opětovně představí slovenská závodnice Natália Révajová Lenártová, která na nedávném Europa Supershow v americkém Dallasu obsadila čtrnáctou příčku. Seznam startujících najdete níže.

Kulturistika open

Baitollah Abbaspour
Mohammed Ali Bannout
Lionel Beyeke
Matthias Botthof
Emiliano Dell’uomo
Mehdi Hatami
Jeno Kiss
Alexey Lesukov
Jari Mentula
Alexandre Nataf
Jerry Ossi
Daniele Seccarecci
Aliaksei Shabunia

Kategorie Figure

Nicole Acker
Kati Alander
Lynsey Beattie
Krista Dunn
Ekaterina Gamagina
Maria Jose Garcia Sanchez
Candice Houston
Inga Neverauskaite
Natália Révajová Lenártová
Kara Rogers
Rahel Michele Ruch
Elvimar Sanchez
Giada Simari
Heidi Sorsa

Kategorie Bikini

Michelle Brannan
Katie Chung Hua
Lacey DeLuca
Tawna Eubanks
Amanda Otero
Jessica Renee
Aly Veneno
Anna Virmajoki

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další
Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk