Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další

Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další

Osobnosti | 15.08.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, realfemalebodybuilding.com, rxmuscle.com


Lionel Beyeke

Je to jen pár dnů co skončilo víkendové klání PBW Championships, na kterém exceloval Evan Centopani. Na páté příčce těchto závodů skončil Lionel Beyeke, který nebyl příliš dobře dotažený a svojí slabiny si byl velice dobře vědom. Nevydařená forma navíc ostře kontrastovala s jeho plánem zúčastnit se dalšího měření sil, které se tento víkend odehraje v americkém Dallasu v rámci soutěže Europa Show. Lionel Beyeke proto bezprostředně po soutěži požádal o pomoc tréninkového guru Dennise Jamese o radu a pomoc. Ten na jeho prosbu odpověděl pouze „ano“, ale obratem pro Lionela zarezervoval letenku. Podle vzájemné domluvy tráví nyní Lionel Beyeke celých šest dnů doma u Dennise Jamese, který mu poskytuje potřebné zázemí, stravu a cenné rady. I když Dennis James s pomocí váhal, protože během několika dnů nejde udělat zázraky, rozhodl se na základě svých pocitů dát všemu šanci a jít do toho. Jak vše dopadne, budeme moci už brzy posoudit na pódiu v Dallasu, nicméně podle vyjádření Dennise byly již po prvním dni znatelné určité pokroky.

Shawn Rhoden

Čtyři měsíce strávil už Shawn Rhoden na populární Venice Beach a to s jediným cílem – dominovat na soutěžním pódiu Mr. Olympia 2013. Na videu níže se můžete podívat na intenzivní trénink ramen, na který pečlivě dohlížel věhlasný tréninkový guru Charles Glass. Během mimosoutěžního období se Rhodenovi podařilo nabrat necelých čtrnáct kilogramů svalové hmoty, kterou by chtěl zhodnotit v Las Vegas v souboji s letošním nadupaným startovním polem. V přípravě mu z hlediska výživy navíc pomáhá Chris Aceto, pochlubit se pak může solidním sponzorem v podobě nutriční společnosti Ronnieho Colemana, se kterým rovněž absolvoval některé ze svých tréninků.

Shawn Rhoden – trénink ramen 7,5 týdne před Mr. Olympia

Kai Greene

Jeho momentální aktivity jsou výhradně zaměřené na trénink, jídlo a celkovou přípravu na Mr. Olympia 2013. Za sebou má všechna domluvená exhibiční vystoupení a nikam už nemusí cestovat, aby poskytl rozhovor či se zúčastnil seminářů. Nedávno jsme vás informovali o jeho vystoupení v rámci pořadu Good Day New York. Divácký ohlas byl tak příznivý, že se kanál televize Fox rozhodl vypravit do posilovny Bev Francis Gym a natočit zde další segment, který se po sestříhání bude opět vysílat ve zmíněném pořadu. Televizní štáb a Kai tak společně strávili čas od jedenácti do pěti hodin odpoledne, během kterých Kai Greene neúnavně cvičil a asistoval přítomné kameře i fotoaparátům.

Zack Khan

Devastující zranění obou kolen Zacka Khana z roku 2010 bylo příčinou jeho dlouhého soutěžního výpadku. Všichni fanoušci toužící po brutální hmotě tak měli smůlu a jen neustále čekali na to, kdy se obrovský kulturista coby nový profesionál objeví na pódiu. Ačkoliv se po celou dobu udržoval v pohotovostním režimu, teprve nyní vyráží do souboje s ostatními soupeři a soutěžní plavky si navlékne již o tomto víkendu na Europa Show v Dallasu. Určitě bude zajímavé sledovat, jak si po tak dlouhé pauze povede proti zkušenějším profíkům.

Terri Harris

V samotném závěru se loučíme velmi smutnou zprávou, kterou čerstvě reportovala některá zahraniční kulturistická média. Pouhé dva dny po účasti na soutěži PBW Championships, kde obsadila šestnáctou příčku, zemřela na masivní infarkt Terri Harris. Profesionální kartu vybojovala v roce 2012 vítězstvím na North American Championships. Poprvé začala se soutěžením v roce 1996 a v rámci amatérských soutěží se umísťovala až na výjimky na prvních příčkách. Bylo jí 49 let.

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk