Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další

Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další

Osobnosti | 12.08.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, rxmuscle.com


Ben Pakulski

Po operaci kýly na samém počátku dubna letošního roku se neustále snaží naplno věnovat tréninku a přípravě na Mr. Olympia. Chirurgický zákrok nebyl sice nutný, ale vzhledem k mnohaletým úvahám jít pod nůž především kvůli estetickému hledisku se Ben Pakulski nakonec s ohledem na další slibnou soutěžní dráhu rozhodl zmíněný výkon podstoupit. Krátce po něm si na svůj profil na sociální síti napsal, že je odhodlaný trénovat jako nikdy předtím. Osm týdnů před Olympií je však stále více fanoušků rozčarovaných jeho formou. Tu předvedl například při exhibičním vystoupení při příležitosti konání soutěže Dexter Jackson Classic Championships. V kontrastu se svojí nejlepší formou, se kterou téměř vyhrál letošní soutěž Arnold Classic, se zdají jeho objemy menší a svaly mají plošší vzhled. Ben Pakulski je však známý tím, že na pódium nastoupí připravený. Uvidíme tedy, co přinesou následující týdny a především pak finále v Las Vegas.

Ava Cowan

Profesionální závodnice v kategorii Figure Ava Cowan oznámila, že letos už nehodlá zasáhnout do jakékoliv soutěže a na pódiu se objeví až v roce 2014. Osmatřicetiletá závodnice tak ukončila letošní sezónu, ve které se zúčastnila pouze jediné soutěže a to Figure International v rámci velkolepého klání Arnold Classic, kde obsadila sedmou příčku.

Masoom Butt

Konec nadějím pro letošní Olympii 212 Showdown. Původem pákistánský kulturista Masoom Butt má za sebou skvělou sezónu loňského roku v podobě skvělých soutěžních výkonů, mezi které patří například druhé místo na Toronto Pro či třetí na Sheru Classic. Podle bodového systému má sice právo účasti na letošní Olympii, avšak celou show bude zřejmě nakonec sledovat pouze na internetu. Problém je v tom, že v roce 2001 přetáhl platnost víza a následně byl ze Spojených Států deportován. Vzhledem k celé záležitosti je nanejvýš snadné si uvědomit, jak těžké je znovu získat žádost o platné vízum, která byla nyní zamítnuta. Masoom Butt se však soutěžních ambicí nevzdává a prozatím má v plánech účastnit se alespoň soutěží pořádaných na starém kontinentě.

Phil Heath

Grilovaná kuřecí prsíčka na jehle společně s paprikami a cibulí ochucené Tequilou a limetkovou šťávou, takové je jedno z oblíbených jídel Phila Heatha během předsoutěžní přípravy. Tu si momentálně vychutnává skutečně naplno, což můžete posoudit například na nedávném tréninku hrudníku, které bylo nasnímáno pro magazín FLEX a všechny fanoušky dvojnásobného držitele sošky Sandowa osm týdnů před soutěží Mr. Olympia.

Alexey Lesukov

Mladý a zároveň nesmírně talentovaný a ambiciózní kulturista Alexey Lesukov je nyní zhruba tři týdny před svým profesionálním debutem. Ten na něj čeká ve finském Lahti, kde se na samém konci srpna bude pořádat soutěž Nordic Pro. Ruský kulturista, který 6. května oslavil své pětadvacáté narozeniny, zvítězil v roce 2011 na Arnold Amateur a v současné době pomýšlí na mety nejvyšší, včetně budoucí účasti na Mr. Olympia.

Alexey Lesukov – trénink v posilovně

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk