Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson

Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson

Ranní kardio si žádá nezbytnou disciplínu

Osobnosti | 01.07.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, musculardevelopment.com


To může bezezbytku potvrdit i čtyřnásobný vítěz Mr. Olympia Jay Cutler, který pro všechny fanoušky odstartoval dokumentaci přípravy na nadcházející zářijové klání v Las Vegas, kde by se měl pokusit o zisk další sošky Sandowa. Minulý týden se tak na kanálu Youtube.com objevilo první video pořízené šestnáct týdnů před plánovaným startem na nejprestižnější profesionální kulturistické soutěži, na kterém si po ospalém probuzení dopřává Jay Cutler porci ranní aerobní aktivity na schodišťovém trenažéru.

 

 

Jay Cutler – kardio 16 týdnů před Mr. Olympia 2013

Juan Morel

Třetí z New York Pro Juan Morel je v plné přípravě na soutěž PBW Championships, která se uskuteční 9. – 10. srpna. Na jednom z posledních videozáznamů nás provádí tréninkem zad a kromě jiného prozrazuje, že je zastáncem spousty sérií i opakování na tuto partii. Protože se již blíží soutěžní start, ladí podle toho i svoji dietu. Zatímco v mimosoutěžním období přijímá i kalorie z méně kvalitních jídel, nyní se soustředí na konzumaci šesti až sedmi zdravých jídel denně. Při odchodu z domova má u sebe neustále připraveny dvě až tři porce jídla, aby je mohl sníst například po tréninku a měl tak zajištěn dostatečný příjem kvalitních živin.

Kenneth Jackson

Těsně před soutěží Wings of Strength, která se uskuteční již za několik dnů, je Kenneth Jackson. Na jeho přípravu dohlíží trenér Neil Hill, pod jehož vedením by se měl prezentovat na pódiu s hmotností lehce přes 100 kg. Zatímco při svém prvním profesionálním startu na Toronto Pro skončil až na šestnáctém děleném místě, tentokrát by si chtěl odnést lepší umístění. V plánu má přijít objemnější a tvrdší, představit by měl také lepší svalovou kresbu, se kterou má kvůli problémům s retencí vody potíže. Svoje ovoce by měla přinést zejména změna ve stravování, ve kterém zařazuje k jídlům dostatečné množství zeleniny a rovněž cyklování sacharidů. Podle aktuální formy a váhy, kterou si hlídá každý den po probuzení, to byly až donedávna 3 až 4 dny s vysokým příjmem sacharidů následované dvoudenním nízkým příjmem komplexních sacharidů. Formu, s jakou tento závodník disponuje deset dnů před zmiňovaným kláním, můžete posoudit na tomto videozáznamu.

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk