Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble

Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble

Osmý z letošního New York Pro Keith Williams se snaží momentálně doladit ty nejposlednější detaily před blížící se soutěží Wings of Strength.

Osobnosti | 24.06.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Ta se uskuteční ve dnech 5. – 6. července v Chicagu a není žádným tajemstvím, že by si Keith rád odnesl vítězný triumf. Zda se mu to ovšem podaří, je zatím otázkou. Aby se mu takový kousek povedl, potřebuje dostatečně dobře zkombinovat potřebné objemy, symetrii a výslednou formu. V tomto směru mu momentálně pomáhá tréninkový guru Charles Glass, který na jeho tréninky i přípravu dohlíží ve Venice Beach v Kalifornii.

Michael Liberatore

Michael Liberatore se naposledy představil na soutěžním pódiu v roce 2011, kdy obsadil deváté místo na Phoenix Pro. V současné době se podobně jako Keith Williams připravuje na Wings of Strength, kde by se měl pravděpodobně objevit mezi startujícími závodníky. I když jsme jeho účast očekávali minimálně na Toronto Pro, bylo nakonec pro tohoto závodníka velmi těžké se připravit. Důvodem je neustálé cestování a zejména starost o otce, který na tom v poslední době není zdravotně příliš dobře. Keith Williams je navíc jedináčkem a odpovědnost tedy leží výhradně na něm. Spousta starostí a také neustálé cestování je tedy důvodem, proč se tento závodník objeví na pódiu až nyní, v plánu má i případnou účast na PBW Championships 9. – 10. srpna.

Nola Trimble

Nola Trimble je jednou z mnoha závodnic, které se připravují v kategorii Women's physique na Wings of Strength v Chicagu. Vítězka loňského PBW Championships nás na tomto videozáznamu provede tréninkem ramen, který absolvovala v posilovně Quads Gym v Chicagu. Kromě dalších informací týkajících se její tréninkové strategie rovněž zdůrazňuje, že celou letošní sezónu dodržovala velmi dietní stravu, která se téměř blížila stravě typické v předsoutěžním období. I když se původně připravovala až na zmíněnou Wings of Strength, nakonec díky rychle gradující formě naskočila na poslední chvíli do soutěže Greater Gulf States, kde obsadila osmé místo.

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk