Dexter Jackson – aktuálně z jeho blogu

Dexter Jackson – aktuálně z jeho blogu

Trénuji na největší chvíli ve svém životě… je to sen, o kterým jsem si až do loňského roku myslel, že je neuskutečnitelný.

Osobnosti | 17.09.2009 | Michal Rudzinskyj

Přeložil: Karel Šedivý
Zdroj: flexonline.com


 

  • Datum zápisu: 15. září 2009

Už jsem tomu na dosah… 

"Na tuhle chvíli jsem čekal celý svůj život, můj Pane“ - Phil Collins
(I've been waiting for this moment, all my life, oh lord" - Phil Collins)

Trénuji na největší chvíli ve svém životě…je to sen, o kterým jsem si až do loňského roku myslel, že je neuskutečnitelný. Dostalo se mi požehnání začít svoji profesionální kariéru soutěžením s některými nejlepšími kulturisty, jaký kulturistický svět zná. Uvedu alespoň Flex Wheelera a Chris Cormiera.

Startovní pole letošního ročníku se definitivně zapíše do historie jako jedno z nejlepších a já mám tu čest při obhajobě titulu soutěžit s těmi nejlepšími. Už zbývá jen několik náročných dnů a já jsem připraven to celé zvládnout a dotáhnout do konce.

Je neuvěřitelné, jak ten čas rychle utekl! Jsem nadšený z toho, že na soutěži budu mít svoji rodinu a své nejbližší přátele. Rád bych využil této příležitosti a poděkoval všem svým fanouškům za jejich podporu a za všechny ty emaily, ve kterých mi lidé přejí hodně štěstí.

Příprava je v pořádku a cítím se dobře. Díky roční pauze moje tělo skvěle reaguje na letošní přípravu. Zapomenout jsem nemohl ani na prevenci zranění, tak jako ostatně vždy, a dvakrát týdně si dopřávám masáž a další procedury. Je neuvěřitelné, jak moc dokáže pomoci preventivní péče.

Do Las Vegas přijíždím vždy o týden dopředu, abych si mohl odpočinout a soustředit se na svůj cíl. Je fajn, že uprostřed toho šílenství budu mít čas pro sebe.

Tak, a to je prozatím vše. Tak jako zpívá Phil Collins: "I've been waiting for this moment all my life"! Raději mám ale remix od Tupaca!

Pokoj a mír a Bůh ať žehná

The Blade

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk