Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene

Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene

Osobnosti | 07.05.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, npcnewsonline.com, rxmuscle.com


Victor Martinez

Victor Martinez se po delší pauze konečně ukáže na soutěžních prknech. Již 25. května by se měl objevit před diváky a rozhodčími na soutěži New York Pro a znovu tak nastartovat svoji soutěžní kariéru. Příčiny pauzy Victora Martineze jsou víceméně známé. Pobyt ve vazbě kvůli vypršení délky platnosti víza, zranění v podobě zlomené ruky při původně markýrovaném armwrestlingu a nakonec i neúčast na Olympii 2012, které se Victor chystal zúčastnit, avšak přípravu nakonec kvůli krátkému času na vyladění závěrečné formy vzdal. To všechno byly důvody, které mu v poslední době bránily stanout na pódiu, na kterém naposledy po boku svých soupeřů bojoval ke konci roku 2011 při příležitosti konání Arnold Classic Europe.

Seth Feroce

Seth Feroce se pravděpodobně neobjeví v řadách startujících závodníků na květnové soutěži New York Pro. Ačkoliv jeho příprava směřovala právě do Big Apple, nejnovější vývoj událostí naznačuje, že fanoušci tohoto závodníka, který po zisku profesionální karty v roce 2009 na NPC Nationals absolvoval doposud jen tři soutěžní klání, uvidí až začátkem července na Wings of Strength v Chicagu. V příspěvku na sociální síti mimo jiné uvádí: Asi před měsícem jsem si uvědomil, že nejsem neporazitelný. Nikdo není. Nyní je opět všechno v pořádku a dostávám se znovu do tempa. Vzkaz pro všechny a pro mě – máte jenom jedno tělo. Starejte se o něj.

Kai Greene

Kai Greene se na začátku dubna zúčastnil jednoho z mnoha z exhibičních vystoupení, které tentokrát absolvoval ve městě Fresno v Kalifornii. Při té příležitosti rovněž nevynechal ani návštěvu místní posilovny, ve které soustředěnost valné většiny cvičenců na vlastní trénink záhy zmizela do ztracena. Ostatně co byste dělali vy, kdyby vedle vás trénoval Kai Greene? Jeho trénink samozřejmě není ničím novým, takových ročně absolvuje desítky. Zajímavostí je spíše to, jak si vede při přípravě na Olympii a jaká je jeho momentální strategie. Druhý nejlepší závodník z loňské soutěže Mr. Olympia potvrdil, že i nadále pokračuje ve spolupráci s tréninkovým guru Georgem Farahem. Navzdory objemové fázi se podobně jako loni nesnaží tolik nabírat a raději se soustředí na zachování a rozvíjení stávající kvality svalstva. To ostatně potvrdil i při rozhovoru s Nathalií Melo v rozhovoru při příležitosti konání soutěže Arnold Classic Brazil, která proběhla ve dnech 26. - 27. dubna. Atlet dlouhodobě sponzorovaný výživovou společností MuscleMeds by se i letošní rok měl stát jedním z nejvážnějších kandidátů na zisk Titulu Mr. Olympia.

Kai Greene – lehký trénink zad

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk