Sheru Classic 2012– kategorie open po semifinále

Sheru Classic 2012– kategorie open po semifinále

Kai Greene a Phil Heath opět v těsném souboji o vítězství

Soutěže | 06.10.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com

 


V Indickém městě Nové Dillí se o tomto víkendu koná další z profesionálních soutěží. Kromě kategorií bikini, figure a kategorie do 212 liber se zde odehrávají rovněž souboje o tolik očekávané první místo v kategorii open. Tady by do nejužších bojů měli opět zasáhnout největší esa Phil Heath a Kai Greene. Bude velice zajímavé sledovat, zda si do závěrečného finále svoje formy dokážou podržet či je ještě lehce dotáhnout oproti Olympii, která se konala před rovným týdnem v Las Vegas.

 

Překvapením večera je Roelly Winklaar, který na Mr. Olympia 2012 skončil na dvanáctém místě, zatímco zde bojuje o umístění v TOP 3. Na mínění rozhodčích reagoval velice nespokojeně Toney Freeman, který se opět představil ve standardně vynikající formě, nicméně do nejužších bojů nakonec zřejmě vůbec nezasáhne. Vezmeme-li v úvahu dobrou formu, symetrii a fakt, že na Olympii skončil sedmý, pak je rozhodnutí rozhodčích o jeho popostrčení do zadní řady více než překvapující.

„Rád bych jen věděl, jak přišli k těm závodníkům, které dali přede mě, ať už z jakéhokoliv důvodu,“ rozhořčuje se Toney a pokorně dodává, že kdyby nebyl ve formě anebo byl někdo prokazatelně lepší než on, nebude vůbec nic namítat.

 
 
 

Související články

Sheru Classic – semifinále do 212 liber
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk