Kevin English odstupuje kvůli zranění z Olympie 212 Showdown

Kevin English odstupuje kvůli zranění z Olympie 212 Showdown

Kevin English, trojnásobný vítěz Olympia Showdown v letech 2009, 2010 a 2011, oficiálně oznámil, že se nezúčastní letošní Olympie 212 Showdown.

Soutěže | 12.09.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Odvolává se přitom na zranění, které jej trápí již mnoho let a v poslední době se zhoršilo. Níže už vyjádření samotného Kevina Englishe, tak jak je uveřejnil internetový server musculardevelopment.com.

Vzhledem k okolnostem, které nemohu ovlivnit, se nezúčastním Olympie 212 Showdown.

Kvůli roky provozovanému wrestlingu jsem vždycky míval potíže s koleny. Nemám žádnou chrupavku, je to jen kost na kost. Když jsem držel dietu na New York Pro, bylo moje tělo značně dehydrované a vyčerpané, čímž došlo ke ztenčení tlumící vrstvy mezi mými klouby.

Pár týdnů po soutěži jsem při tréninku nohou ucítil během dřepování velmi ostrou bolest. Okamžitě jsem zátěž odložil. Můj tréninkový partner a fyzioterapeut Dr. Michael Camp byl se mnou a tak mi mohl okamžitě pomoci.

V dalších týdnech jsem cvičil s nižší váhou. Bolest byla snesitelná, ale přetrvávala. Zranění nakonec vyústilo do částečného natržení čéškové šlachy, takže jsme se pustili do rehabilitace, aniž bychom vzdávali přípravu na Olympii.

Tento víkend jsem já a Dr. Camp došli k závěru, že trénink na Olympii Showdown je pro ozdravný proces kontraproduktivní. Nebyl bych schopen dělat obě dvě věci efektivně a tak si beru oddychový čas na uzdravení, na kterém se bude podílet můj fyzioterapeut, MetRx, MD a nutriční specialista Fakhri Mubarak.

Rád bych poděkoval všem za nepřetržitou podporu. NEKONČÍM S KARIÉROU. Už nyní vyhlížíme soutěžní sezónu příštího roku. Na letošní Olympii mě však uvidíte a to ve stánku Met-Rx. Jsem již natěšený, až uvidím soutěž a potkám se s nejskvělejšími fanoušky z celého světa.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk