Olympia víkend 2012 živě na internetu

Olympia víkend 2012 živě na internetu

Více než jeden milion amerických dolarů v odměnách pro ty nejlepší, Orleans Arena v Las Vegas, kategorie Bikini, Figure, Fitness, Ms. Olympia, Olympia 212 Showdown, Mr. Olympia a data 27. – 29. září 2012.

Soutěže | 03.09.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com


Když všechno poskládáme dohromady, vyjde nám z toho jedinečná kulturistická a fitness událost roku, kterou je Olympia víkend.

Podobně jako v předchozích letech, i letos máme všichni možnost spatřit to nejlepší co současný profesionální svět svalů a krásy nabízí a to díky živého vysílání zajištěného prostřednictvím internetových stránek serveru bodybuilding.com. Sponzorem přenosu bude jak jmenovaný server, tak výrobce výživových doplňků MuscleTech.

Vysílání odstartuje vždy v pátek a v sobotu večer v 18:30 minut místního času a před samotným soutěžním kláním budou divákům nabídnuty komentátorské vstupy. Ty zajistí například Dr. Layne Norton, Larry Pepe, Neil Hill, Kris Gethin, Carla Sanchez, Dina Al-Sabah a další.

Přenosy začnou v pátek a přiblíží kompletní průběh finálové části kategorií Fitness, Ms. Olympia a Bikini. Následovat bude semifinále Mr. Olympia.

V sobotu se můžeme těšit na finále soutěže Mr. Olympia a i přes neúčast Jay Cutlera bude jistě zajímavé sledovat, zda Phil Heath obhájí Titul a nepodlehne takovým rivalům, jako jsou Dennis Wolf, Kai Greene či Branch Warren. Současně se na pódiu odehrají i souboje v kategorii Figure a 212 Showdown. Níže najdete odkaz na aktuální čas v Las Vegas, samotné vysílání bude přístupné prostřednictvím internetových stránek www.bodybuilding.com po rozkliknutí příslušného banneru.

Místní čas v Las Vegas, stát Nevada

Internetové vysílání na stránkách bodybuilding.com

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk