MS v naturální kulturistice 2012 - živě z KV Arény

MS v naturální kulturistice 2012 - živě z KV Arény

Absolutním mistrem světa se stal Eric Tóth

Soutěže | 30.06.2012 | Michal Rudzinskyj

Dnes probíhá v Karlových Varech vejvrcholnější soutěž v naturální kulturistice mužů a fitness žen a tím je Mistrovství světa

po 8:30 hod. byla zahájena semifinálová část MS. V tuto chvíli na pódiu stojí nejpočetnější kategorie fitness figure (16 závodnic). Obrovská konkurence dává pořádně zabrat rozhodčím snad ve všech kategoriích. Níže najdete kompletní seznam závodníků rozdělených do 15 kategorií.

Již brzy tu také najdete první snímky.


12:08 - byla nahrána fotogalerie z kategorie juniorů + volné sestavy


12:19 - nahrány fotky z fitness model do 168 cm


12:27 - diváci právě sledují volné sestavy mužů do 170 cm, v níž nestartuje žádný závodník z ČR.


12:37 - na pódium se vrátily ženy ve fitness figure pro porovnávání svalového rozvoje. V početné kategorii můžeme vidět startovat Lenku Červenou, která se po dvou letech, v době mateřské dovolené, vrátila zpět na soutěžní prkna, Šárku Dědkovou, Jindru Šípkovou, majitelku pěkného fitness centra Let´s go Hoštka, Andreu Vickovou a Pavlu Rudolfovou.


14:22 - z pódia odešla kategorie mužů do 180 cm a byla nahrána fotogalerie z masters mužů do 40-50 let


14:55 - fotogalerie z masters mužů do 60 let


14:57 - během 20 min. skončí semifinálová část MS


15:06 - fotogalerie z fitness model nad 168 cm


15:58 - ROZHOVOR - poslechněte si Honzu Šimušáka, jak hodnotí, po skončení semifinále, svoji kategorii v krátkém rozhovoru. (MP3)


16:10 - bylo zahájeno finále. Slavnostně nastoupily všechny kategorie a zazněla jména závodníků, kteří se do finále neprobojovali.


16:28 - vyhlášení výsledků fitness dětí do 11 let a dětí do 15 let


17:08 - fotogalerie z fitness figure


17:30 - fotogalerie z mužů do 170 cm + volné sestavy


17:35 - Roman Wróbel vyhlašuje výsledky juniorů do 21 let. Mistrem světa se stal náš Martin Štěpánek, Jan Huťka získal bronzovou medaili a Tomáš Ďuráň skončil na 5. místě.


17:42 - další medaili pro ČR získala v kategorii fitness model do 168 cm Lenka Kadlecová - 2. místo a Daniela Richterová - 3. místo.


17:47 - Radek Málek - 1. místo, Vladan Zamarský - 2. místo a Pavel Brožek - 3. místo v kategorii masters mužů do 50 let nechali za sebou ostatní závodníky z USA, Maďarska, Itálie a Slovenska


17:56 - Vyhlášení výsledků kategorie fitness models nad 168 cm, v níž ani jedna naše závodnice nezískala žádnou medaili


18:11 - fotogalerie z mužů do 175 cm + volné sestavy


18:33 - fotogalerie z mužů do 180 cm + volné sestavy


18:34 - vyhlášení výsledků v masters mužů do 60 let. Vicemistrem světa se stal Luboš Bednář. Tuto kategorii vyhrál Koloman Tóth ze Slovenska


18:43 - Šárka Dědková se stala ve fitness figure vicemistryní světa


18:48 - vyhlášení výsledků masters mužů nad 60 let


18:54 - vyhlášení výsledků mužů do 170 cm. Mistrem světa se stal Igor Vlačuha ze Slovenska


19:00 - nahrané fotografie z mužů nad 180 cm + volné sestavy


19:12 - fotogalerie z masters mužů nad 60 let + volné sestavy


19:32 - kategorii mužů do 175 cm vyhrál David Pospíchal, stříbrnou medaili získal Jaromír Janečka


19:36 - mistrem světa ve fitness mužů se stal Jan Páleníček, druhou pozici obsadil Marek Kňourek


19:44 - vicemistrem světa v mužích do 180 cm se stal Miloslav Nermuť


19:50 - všechny cenné kovy ve fitness classic zůstávají v ČR. Mistryní světa se stala Lenka Červená, vicemistryní světa Daniela Richterová a třetí pozici obsadila Lucie Čaplová


19:55 - při posledním vyhlašování to pořádně vřelo, neboť Jan Šimušák si přál zlatou medaili, nakonec z toho byla stříbrná medaile. Bronz získal Lukáš Hujsl a mistrem světa se stal Eric Tóth ze Slovenska


20:03 - na pódiu stojí všichni vítězové jednotlivých kategorií v souboji o absolutního vítěze a vypadá to na pořádný boj. Už brzy zjistíme, kdo se stane absolutním mistrem světa


20:11 - ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM SE STAL ERIC TÓTH


KOMPLETNÍ FOTOGALERIE Z FINÁLE!!!


 

Muži do 170 cm
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 40 Vlačuha Igor Slovensko 18 28 3 49
2. 37 Lénárd Lajos Maďarsko 36 12 6 54
3. 35 Sifakis Vasilios Řecko 66 52 10 128
4. 46 Daveon Hill USA 72 48 14 134
5. 36 Mulcahy Barry Irsko 84 64 14 162
6. 39 Vrbjár Martin Slovensko 102 44 17 163
7. 34 Prada Slavomír Slovensko 126 84 21 231
8. 38 Vartek Lászlo Maďarsko 144 96 24 264

Muži do 175 cm
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 48 Pospíchal David ČR 18 12 3 33
2. 44 Janečka Jaromír ČR 42 24 7 73
3. 43 Giannopoulos Ioannis Řecko 48 44 9 101
4. 47 Provatidis Takis Řecko 84 48 14 146
5. 11 Gains Rodney USA 72 68 14 154
6. 45 Tokár Dušan Slovensko 108 56 15 179

Muži do 180 cm
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 57 Panek Milan Anglie 18 12 3 33
2. 58 Nermuť Miloslav ČR 36 24 6 66
3. 60 Hogan Mark Austrálie 60 36 10 106
4. 61 Nesrsta Jindřich ČR 90 60 16 166
5. 65 Buriš Jozef ČR 114 68 18 200
6. 66 Lénárd Gábor Maďarsko 114 76 18 208
7. 67 Polivios-Aggelos Deligiannis Řecko 120 72 19 211
8. 68 Tomíček Marek ČR 120 88 21 229
9. 55 Matoš Milan Slovensko 150 104 0 254
10. 59 Kertész Ákos Slovensko 162 120 0 282
11. 15 Špreňar Petr ČR 186 124 0 310
12. 63 Laszó Daniel Maďarsko 216 144 0 360

Muži nad 180 cm
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 70 Tóth Erik Slovensko 18 12 3 33
2. 73 Šimušák Jan ČR 42 32 8 82
3. 78 Hujsl Lukáš ČR 48 28 7 83
4. 72 Kováč Peter Slovensko 72 60 14 146
5. 77 Zoltai Attila Maďarsko 96 56 17 169
6. 71 Brožek Pavel ČR 114 64 16 194
7. 20 Quincy Williams USA 126 88 21 235
8. 74 Topoligas Nikolaos Řecko 126 92 23 241
9. 76 Shershnev Andrey Rusko 156 108 0 264
10. 75 Lee Mark Irsko 180 120 0 300

Masters muži 40-50 let
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 10 Málek Radek ČR 18 16 3 37
2. 12 Zamarský Vladan ČR 42 48 6 96
3. 71 Brožek Pavel ČR 66 44 13 123
4. 15 Špreňar Petr ČR 72 72 15 159
5. 123 Massimo Arighetti Itálie 108 60 12 180
6. 11 Gains Rodney USA 114 64 17 195
7. 34 Prada Slavomír Slovensko 108 88 20 216
8. 13 Estók Endre Maďarsko 138 80 23 241
9. 20 Quincy Williams USA 156 88 0 244
10. 19 Pagnanelli Marco USA 156 108 0 264
11 14 Bartůněk Petr ČR 198 132 0 330

Masters muži 50-60 let
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl ( město ) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 30 Tóth Koloman Slovensko 18 12 3 33
2. 24 Bednář Luboš ČR 36 36 6 78
3. 28 Müller Andreas Německo 54 24 9 87
4. 29 Holmberg Doug USA 78 56 14 148
5. 26 Virág Milan Slovensko 90 52 13 155
6. 23 Hübner Miloslav ČR 108 80 19 207
7. 27 Begalcis Kostas ČR 114 76 19 209
8. 25 Košinár Jaroslav ČR 144 96 24 264

Masters muži nad 60 let
SEMIFINÁLE + VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 32 Práczel Gabriel Slovensko 18 12 3 33
2. 29 Holmberg Doug USA 36 24 6 66
3. 33 Goralka Gejza Slovensko 60 44 10 114
4. 31 Dvořák Luděk ČR 66 40 11 117
5. 21 Mlčoch Vratislav ČR 90 60 15 165

Děti do 8-11 let

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město)   celkem
1. 117 Kovaříková Jana ČR 3 3
2. 118 Kalianková Violeta ČR 7 7
3. 116 Rubešová Kateřina ČR 9 9
4. 115 Kubartová Aneta ČR 12 12

Děti 12-15 let

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město)   celkem
1. 121 Macková Barbora ČR 3 3
2. 119 Peyersfeldová Kamila ČR 7 7
3. 120 Sedláčková Hana ČR 8 8

Fitness model do 168 cm
SEMIFINÁLE

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) postava spol.šaty celkem
1. 89 Tavikka Tatiana Austrálie 24 12 36
2. 86 Kadlecová Lenka ČR 48 40 88
3. 81 Richterová Daniela ČR 48 56 104
4. 82 Deák Márta Slovensko 60 48 108
5. 79 Čapková Lucie ČR 78 56 134
6. 84 Kulfasová Veronika Slovensko 96 76 172
7. 83 Houčková Miloslava ČR 126 92 218
8. 88 Scarbrough Erica USA 150 68 218
9. 87 Edington Stephani USA 174 104 278
10. 80 Nováková Edita Slovensko 174 124 298
11. 91 Long Jacqueline USA 198 124 322

Fitness model nad 168 cm
SEMIFINÁLE

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (Město) postava spol.šaty celkem
1. 100 Ramirez Jasmin USA 18 12 30
2. 95 Sethalerová Michaela Slovensko 36 24 60
3. 93 Lauková Dominika Slovensko 78 44 122
4. 97 Molnárová Andrea Slovensko 72 60 132
5. 124 Vernon Zhenya Autrálie 96 72 168
6. 92 Bronišová Martina Slovensko 114 88 202
7. 99 Hanková Michaela Slovensko 144 84 228
8. 98 Stupková Barbora ČR 150 80 230
9. 96 Švihlíková Zuzana ČR 144 100 244
10. 94 Balland Delphine Francie 156 124 280
11. 90 Cleghorn Kimberly USA 198 124 322

Fitness figura
SEMIFINÁLE

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) symetrie sval.rozvoj spol.šaty celkem
1. 104 Tomášová Katarína Slovensko 24 12 24 60
2. 102 Dědková Šárka ČR 40 32 10 82
3. 103 Hauserová Iveta Slovensko 56 48 38 142
4. 111 Červená Lenka ČR 28 84 30 142
5. 107 Šípková-Nosková Jindra ČR 88 60 30 178
6. 110 Vicková Andrea ČR 76 76 42 194
7. 113 Uričová Martina Slovensko 76 84 46 206
8. 109 Hečková Slavomíra Slovensko 104 96 64 264
9. 112 Stanley Becky Austrálie 140 104 28 272
10. 101 Francovich Vickie USA 92 128 76 296
11. 100 Ramirez Jasmin USA 124 164 42 330
12. 108 Paula Beasley USA 136 136 64 336
13. 105 Dawson Deb Austrálie 144 136 66 346
14. 122 Rudolfová Pavla ČR 176 144 88 408
15. 106 Dorsey Jocelyn USA 168 168 82 418
16. 94 Balland Delphine Francie 192 192 96 480

Fitness muži

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) postava sestava celkem
1. 49 Páleníček Jan ČR 12 36 48
2. 53 Kňourek Marek ČR 32 18 50
3. 11 Gains Rodney USA 28 72 100
4. 51 Cetkovský Martin ČR 48 54 102

Fitness classic

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl ( město ) symetrie spol.šaty sestava celkem
1. 111 Červená Lenka ČR 12 6 15 33
2. 81 Richterová Daniela ČR 36 7 45 88
3. 79 Čapková Lucie ČR 40 5 60 105
4. 88 Scarbrough Erica USA 56 13 50 119
5. 98 Stupková Barbora ČR 72 17 60 149
6. 101 Frankovich Vickie Frankovich Vickie 40 18 105 163
7. 114 Šímová Jana Šímová Jana 84 20 90 194

Junioři do 21 let
SEMIFINÁLE+VOLNÉ SESTAVY

poř. st.č. Jméno a příjmení Oddíl (město) sv.rozvoj sestava finále celkem
1. 1 Štěpánek Martin ČR 18 20 3 41
2. 46 Daveon Hill USA 36 44 8 88
3. 2 Huťka Jan ČR 54 36 8 98
4. 8 Výbošťok Jozef Slovensko 72 36 14 122
5. 3 Ďurán Tomáš ČR 114 64 15 193
6. 4 Anastasopoulos Nikolaos Řecko 102 92 18 212
7. 9 Koczka Miroslav Slovensko 120 72 20 212
8. 5 Ambrož Šimon ČR 144 88 23 255
9. 7 Molnar David Maďarsko 162 108 0 270

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk