MČR v naturální kulturistice 2012 - fotogalerie+výsledky

MČR v naturální kulturistice 2012 - fotogalerie+výsledky

V tuto chvíli probíhá v Brně mezinárodní MČR v naturální kulturistice a fitness žen, ze kterého vám přinášíme pravidelně aktualizovanou fotogalerii

Soutěže | 09.06.2012 | Michal Rudzinskyj

Dnes v 9:45 byly odstartovány semifnálové boje na MČR v naturální kulturistice mužů a fitness žen, na které se příhlásil rekordní počet závodníků. Z této soutěže najdete první snímky.

14:58 - na pódiu stojí závodnice ve fitness classic, po nich nastoupí poslední kategorie a to muži nad 180 cm

15:10 - muži nad 180 cm stojí na pódiu v celkovém počtu 12 borců. Finále začíná v 17:00

18:05 - níže najdete jména finalistů

19:03 - vyhlašování prvních výsledků

22:04 - právě se vyhlašuje poslední kategorie dnešního MČR a za chvíli nastoupí všichni vítězové jednotlivých kategorií na souboj o absolutního vítěze.

22:15 - absolutním vítězem se stal Igor Vlačuha

Dorostenci Junioři

1. místo - st.č. 2 Müller Lukáš
2./1. místo - st.č. 6 Ambrož Šimon
3./2. místo - st.č. 5 Straka Ondřej
4. místo - st.č. 4 Kuric Dominik
5. místo - st.č. 1 Borik David

1. místo - st.č. 9 Štěpánek Martin
2. místo - st.č. 18 Huťka Jan
3. místo - st.č. 13 Ďuráň Tomáš
4. místo - st.č. 14 Novotný Matěj
5. místo -
st.č. 15 Gál David
6. místo -
st.č. 16 Koczka Miroslav

Muži do 175 cm Muži do 180 cm
1. místo - st.č. 22 Vlačuha Igor
2./1. místo - st.č. 26 Pospíchal David
3./2. místo - st.č. 27 Janečka Jaromír
4. místo - st.č .21 Vígh Lukáš
5. místo - st.č. 19 Vrbjár Martin
6./3.  místo - st.č. 20 Winkelhofer Martin

1./1. místo - st.č. 34 Nermuť Miloslav
2. místo - st.č. 36 Matoš Milan
3./2. místo - st.č. 56 Radek Málek
4./3. místo - st.č. 38 Nesrsta Jindřich
5. místo - st.č. 37 Zamarský Vladan
6. místo -
st.č. 32 Buriš Josef

Muži nad 180 cm Masters muži do 50 let
1. místo - st.č. 44 Hujsl Lukáš
2. místo - st.č. 47 Šimušák Jan
3. místo - st.č. 40 David Šlechta
4. místo - st.č. 48 Fencl Dušan
5. místo - st.č. 46 Zoltai Attila
6. místo - st.č. 52 Šerý Jan
1. místo - 56 Málek Radek
2. místo - 37 Zamarský Vladan
3. místo - 58 Špreňar Petr
4. místo - 51 Brožek Pavel
5. místo - 57 Wisnar Miroslav
6. místo - 53 Bartůněk Petr
Masters muži nad 50 let Fitness model

1./1. místo - st.č. 29 Bednář Luboš
2. místo - st.č. 64 Virág Milan
3./2.
místo - st.č. 66 Begalcis Kostas
4./3. místo - st.č. 65 Dvořák Luděk (1.)
5. místo - st.č. 59 Hübner Miloslav
6. místo -
st.č. 63 Goralka Gejza (2.)
7. místo - st.č. 62 Košinár Jaroslav
8.
místo - st.č. 61 Mlčoch Vratislav (3.)

(výsledky v závorkách - nad 60 let)

 

1. místo - st.č. 83 Michaela Setharelová
2./1.
místo - st.č. 91 Richterová Daniela
3/2. místo - st.č. 87 Lucie  Čapková
4./3. místo - st.č  80 Miloslava Houčková
5. místo - st.č. 85 Lauková Dominika
6. místo - st.č. 82 Kadlecová Lenka
- místo - st.č. 94 Bariová Marie
- místo - st.č. 84 Švihlíková Zuzana
- místo - st.č. 89 Bronišová Martina
- místo - st.č. 81 Nováková Edita
- místo - st.č. 93 Kulfasová Veronika
- místo - st.č. 88 Stupková Barbora
- místo - st.č. 90 Hanková Michaela
- místo - st.č. 92 Jana Otevřelová

Fitness figura Fitness classic

1. místo - st.č. 105 Tomášová Katarina
2. místo - st.č. 97 Hauserová Iveta
3./1. místo - st.č. 96 Dědková Šárka
4./2. místo - st.č. 106 Červená Lenka
5./3. místo - st.č. 104 Vicková Andrea
6. místo - st.č. 102 Šípková Nosková Jindra
- místo - st.č. 103 Růžičková Jana
- místo - st.č. 100 Uríčová Martina
- místo - st.č. 98 Rudolfová Pavla
- místo - st.č. 101 Grošková Ivana
- místo - st.č. 95 Avramová Gabriela

1./1. místo - st.č. 106 Červená Lenka
2./2. místo - st.č. 91 Richterová Daniela
3. místo - st.č. 109 Žigalová Miriam
4. místo - st.č. 107 Karchutňáková Simona
5./3. místo - st.č. 87 Čapková Lucie
6. místo - st.č. 95 Avramová Gabriela
- místo - st.č. 88 Stupková Barbora
- místo - st.č. 108 Šímová Jana
- místo - st.č. 86 Kadlecajová Marcela
- místo - st.č. 92 Jana Otevřelová
- místo - st.č. 110 Iveta Kubelková
Fitness muži Speciální ocenění
1. místo - st.č. 73 Páleníček Jan
2. místo - st.č. 74 Kňourek Marek
3. místo - st.č. 70 Šourek Dominik
4. místo - st.č. 40 Šlechta David
5. místo - st.č. 68 Kurta MareK
6. místo - st.č. 75 Cetkovský Martin
- místo - st.č. 77 Nagy Jiří
- místo - st.č. 79 Pospíšilík Šimon
- místo - st.č. 69 Šindler Michal
- místo - st.č. 76 Majer David
- místo - st.č. 67 Jankot František
- místo - st.č. 72 Brázda David
Iveta Kubelková - nejhezčí zadeček
Nejlepší volná sestava - David Gál
Absolutní vítěz - Igor Vlačuha

 

Dorostenci                                             semifinále+volné sestavy
Junioři                                             semifinále+volné sestavy
Fitness model                                             semifinále
Masters muži do 50 let                                             semifinále+volné sestavy
Masters muži nad 50 let                                             semifinále+volné sestavy
Fitness figura                                             semifinále
Fitness muži                                             semifinále
Muži do 175 cm                                             semifinále+volné sestavy
Muži do 180 cm                                             semifinále+volné sestavy
Muži nad 180 cm                                             semifinále+volné sestavy
Fitness classic                                             semifinále

 
 
 

Související články

Mezinárodní MČR v naturální kulturistice 2012 - startovní listiny
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk