Lukáš Osladil v Torontu ZVÍTĚZIL!!!

Lukáš Osladil v Torontu ZVÍTĚZIL!!!

V kanadském Torontu skončila víkendová  soutěž Toronto Pro Supershow, ve  které neskutečným způsobem v kategorii do 212 liber zazářil český závodník  Lukáš Osladil.

Soutěže | 03.06.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, musculardevelopment.com

 


 

Výsledky a reportáž z Toronto Pro Supershow 2012

V kanadském Torontu skončila víkendová soutěž Toronto Pro Supershow, ve které neskutečným způsobem v kategorii do 212 liber zazářil český závodník Lukáš Osladil. Vítězným výkonem nejenže naplnil svoje sny o zisku práva startovat na letošní Olympii 212 Showdown, ale zároveň i upevnil povědomí celosvětové sportovní veřejnosti o tom, že čeští a potažmo i slovenští závodníci v nejrůznějších kategoriích se ve světě rozhodně neztratí. Vítězství Lukáše Osladila je o to cennější, že jeho zisk přišel hned při prvním profesionálním startu. Sladkou tečkou na tomto triumfu je, jak už jsme zmínili, i právo účasti na letošním Olympia víkendu, jenž se bude konat ve dnech 28. – 29. září v Las Vegas, a na který se mohl prostřednictvím této soutěže kvalifikovat pouze vítěz.

Již v semifinálové části se zformovala první pětka, do které společně s Osladilem zapadli i Lyndon Belgrave z Barbadosu, Američan Guy Cisternino, kanadský závodník Myoba Edwards a Muhammad Butt z Pákistánu. Belgrave disponoval pěknými stehny, pozornost se soustředila i na Cisternina, který však byl ještě měkčí než před dvěma týdny na New York Pro a jeho forma nedoznala zlepšení. Myoba Edwards byl silný v zadních pózách, kde ukázal plné a vykreslené svaly. Nejostřejší nohy z celého startovního pole nabídl Pákistánec Muhammad Butt, který našemu borci šlapal na paty i skvělými zády a pěkným X tvarem těla. Měkčeji však působily jeho hamstringy. Krásné a vyvážené proporce Lukáše Osladila měly v semifinálové části podle zahraničních komentátorů nepatrně neostrý a měkčí vzhled kvůli retenci vody a to zejména v horní části těla. S dalším pózováním se však Lukáš vykresloval a gradující formu nakonec přenesl i do finálové části, kde nakonec triumfoval. Jeho výkonu a formě se muselo poklonit celkem deset soupeřů, kteří s ním na pódium původně nastoupili.

Toronto Pro Supershow – kategorie do 212 liber

1. Lukáš Osladil
2. Muhammad Butt
3. Myoba Edwards
4. Guy Cisternino
5. Lyndon Belgrave

 
 
 

Související články

Toronto Pro Supershow 2012 již tento víkend
Toronto Pro Supershow – reportáž
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk