Toronto Pro Supershow 2012 již tento víkend

Toronto Pro Supershow 2012 již tento víkend

Ve dvěstědvanáctce se představí Lukáš Osladil

Soutěže | 01.06.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, musculardevelopment.com


Premiérou na profesionálních prknech by se měla stát pro Lukáše Osladila soutěž Toronto Pro Supershow, která se bude konat ve dnech 1, - 3. června ve stejnojmenném kanadském velkoměstě. Právě zde v prostorách Metro Toronto Convention Centre bude Lukáš bojovat o co nejlepší umístění a možný postup na letošní Olympii 212 Showdown. Doufejme, že jeho pověstně ostrá forma dá ostatním soupeřům zabrat a českému závodníkovi vyjde vše podle plánů.

Dalšími kategoriemi bude pochopitelně open divize, kde loni zazářil a první místo si odnesl Craig Richardson. Letos se zde objeví například Seth Feroce, jenž v roce 2010 získal první místo v tehdejší kategorii do 202 liber na soutěži Europa Super Show. Tentokrát bude zkoušet svoje kvality v otevřené kategorii, kde mu soupeřibudou kupříkladu Bill Wilmore, Jonathan Delarosa či Vaughan Ettienne.

Ani ženy nezůstanou pozadu a tak všechny jejich fanoušky potěší zastoupené kategorie kulturistika ženy, Fitness, Figure, Bikini a Women's Physique. Souběžně s těmito kláními mohou návštěvníci zavítat i na probíhající Expo, kde se kromě řady stánků se sportovní výživou a oblečením budou odehrávat zápasy v dalších sportech, kterými bude například MMA, box, kickbox, powerlifting, olympijské vzpírání, armwrestling, CrossFit a další.

Zapomenout nesmíme pochopitelně ani na seminář, jehož lákadlem budou čtyři vítězové Mr. Olympia. Těmi budou Dexter Jackson, Jay Cutler, Ronnie Coleman a Phil Heath a tak je více než jasné, že se bude na co těšit. Součástí tohoto velkolepého svátku kultury těla a pohybu se stane i předání Ceny za celoživotní přínos, kterou in memoriam obdrží vydavatel Robert Kennedy, který zemřel 12. dubna 2012.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk