Soutěže o tomto víkendu

Soutěže o tomto víkendu

Po mužských a ženských kategoriích přijdou tento víkend na řadu dětské, dorostenecké a juniorské kategorie.

Soutěže | 24.05.2012 | Michal Rudzinskyj

V sobotu se v Domě kultury v Hrádku nad Nisou uskuteční Mistrovství Čech dětí, dorostů a juniorů. Semifinále začíná v 11:00 a finále ve 14:00.

Celodenní vstupné na tuto soutěž činí 50 Kč a děti do 15 let mají vstup zdarma!

Kompletní propozice najdete ZDE

 


 

O den později můžete zavítat do Ostravy, kde v Rock & Roll Garage proběhne Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostů a juniorů. Soutěž začíná v 11:30. Po semifinálové části bude následovat max. hodinová pauza a po ní začne finále.

Celodenní vstupné stojí 150 Kč.

Kompletní propozice najdete ZDE

Startovní listina pro Mistrovství Moravy a Slezska Startovní listina pro Mistrovství Čech

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

1. David Buday (Fit Šembi Bohumín)
2. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
3. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
4. Nikola Raida (SK PEPA centrum Opava)
5. Tomáš Rőmer (SK PEPA centrum Opava)
6. Radomil Vašík (TJ Olympia Zlín) (MP3)
7. Tomáš Vlha (Jalex Team Krnov)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

1. Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
2. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
3. Vojtěch Jarkuliš (SK PEPA centrum Opava)
4. Filip Jaroš (ASK Blansko)
5. Tomáš Maňásek (T-Gym Uherské Hradiště)
6. Karím Nemrah (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
7. Tomáš Turek (SK PEPA centrum Opava)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

1. Wojciech Czudek (Fitness Studio Návsí) (MP3)
2. Milan Kinc (ASK Blansko)
3. Tomáš Kovář (TJ Zbrojovka Vsetín) (MP3)
4. Jakub Prchal (Jalex Team Krnov)
5. Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)

Bodyfitness juniorky

1. Martina Hrubá (ASK Blansko)
2. Aneta Pokorná (Fitness Factory Jihlava)

Junioři - kulturistika do 70 kg

1. David Buday (Fit Šembi Bohumín)
2. Filip Jaroš (ASK Blansko)
3. Martin Juřík (SK Přerov)
4. Jan Konečný (SK PEPA centrum Opava)
5. Martin Kurka (SK PEPA centrum Opava)
6. Nikola Raida (SK PEPA centrum Opava)
7. Tomáš Rőmer (SK PEPA centrum Opava)
8. Lukáš Vopálka (Fitcentrum Assen Ostrava)

Junioři - kulturistika do 77 kg

1. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
2. Lukáš Konečný (SK PEPA centrum Opava)
3. Dušan Slavík (ASK Blansko)
4. Tomáš Turek (SK PEPA centrum Opava)
5. Aleš Urbášek (Klub rekreačního sportu Uničov) (MP3)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

1. René Gorol (Bodyland Ostrava)
2. Milan Kinc (ASK Blansko)
3. Václav Kupka (SK Správní chlapi Hlučín)
4. Denis Štěrba (M.D. Posilovna Brno)
5. Jan Turek (Caesar Fitness Nový Jičín)
6. Jakub Valášek (BBK-Fitness Znojmo)

Junioři - klasická kulturistika

1. Miroslav Čapka (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
2. Tomáš Exner (SK Quatro fitness Ostrava) (MP3)
3. Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
4. Michal Hoferik (FC KARO Slavia Havířov)
5. Vojtěch Jarkuliš (SK PEPA centrum Opava)
6. Jan Novobilský (Fitcentrum Assen Ostrava)
7. Filip Obajtek (FC KARO Slavia Havířov)
8. Jakub Prchal (Jalex Team Krnov)
9. Lukáš Tobola (FC KARO Slavia Havířov)

Fitness dětí (dívky)

1. Natálie Bílíková (All stars fitness tým dětí Lužice)
2. Lucie Dulovcová (All stars fitness tým dětí Lužice)
3. Natálie Dvořáková (All stars fitness tým dětí Lužice)
4. Pavlína Gožďálová (All stars fitness tým dětí Lužice)
5. Hana Holišová (All stars fitness tým dětí Lužice)
6. Kateřina Knápková (All stars fitness tým dětí Lužice)
7. Pavla Králová (SK PEPA centrum Opava)
8. Tereza Králová (SK PEPA centrum Opava)
9. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
10. Lenka Nejezchlebová (All stars fitness tým dětí Lužice)
11. Barbora Slavíková (All stars fitness tým dětí Lužice)
12. Veronika Srncová (All stars fitness tým dětí Lužice)
13. Andrea Týnová (SK PEPA centrum Opava)
14. Lucie Vagundová (All stars fitness tým dětí Lužice)

Fitness dětí (chlapci)

1. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
2. Vojtěch Král (SK PEPA centrum Opava)

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

1. Michael Hartman (Sportstudio Takis Příbram) (MP3)
2. Lukáš Hochwalder (Tom "S" Gym Děčín)
3. Jan Hulák (Fitness studio Louny)
4. Lukáš Kobrle (SC Kaze Telč)
5. Patrik Šnýdr (SKK Hrádek nad Nisou)
6. Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

1. Saša Asauljak (SKK Hrádek nad Nisou)
2. Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
3. Adam Pufer (Fitness Studio Mike Plzeň) (MP3)
4. Martin Rumler (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

1. David Bačkovský (Fitness Studio TP Chotěboř)
2. Tomáš Kohout (Body Fit Club Hradec Králové) (MP3)
3. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness, Praha)
4. David Krejča (Fit Klub Ludvík)
5. Jan Malina (Fitness Club TJ Agro Kolín)
6. Michal Nový (Body Fit Club Hradec Králové)
7. Michal Peřina (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
8. Martin Peterka (MP3)
9. Philip Stehlík (Fitness Studio Mike Plzeň)
10. Ondřej Šiška (Best Fitness Žďár nad Sázavou) (MP3)
11. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)

Bodyfitness juniorky

1. Renata Černá (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
2. Tereza Dušková (BBC Praha)
3. Tereza Kalašová (HIT Fitness Flora Praha)

Junioři - kulturistika do 70 kg

1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
2. Jan Gazur (Fit Klub Ludvík)
3. Pavel Gregor (Fitness Hard Core)
4. Michael Hartman (Sportstudio Takis Příbram) (MP3)
5. Jakub Hašpl (Fit Klub Ludvík)
6. Ondřej Michálek (Fitcentrum Atlantis)
7. Petr Musílek (Akademie Ronnie.cz)
8. Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
9. Richard Pomietlo (Fit Klub Ludvik)
10. Adam Pufer (Fitness Studio Mike Plzeň) (MP3)
11. Pavel Surý (MD Fitness Lanškroun)
12. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Junioři - kulturistika do 77 kg

1. Vojtěch Běloušek (Fitness Studio TP Chotěboř)
2. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
3. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
4. Martin Peterka (MP3)
5. Jan Řišica (Body Fit Club Hradec Králové)
6. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

1. Vojtěch Bartoň (SC Kaze Telč)
2. Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
3. Jan Doležálek (Fitness Studio TP Chotěboř)
4. Martin Hybášek (SC Kaze Telč)
5. Daniel Karlíček (Profi Fitness Eva)
6. Tomáš Kohout (Body Fit Club Hradec Králové) (MP3)
7. Lukáš Vodička (Fitness Atlas Zbraslav)

Junioři - klasická kulturistika

1. Miroslav Balabán (Fitcentrum Atlantis)
2. Michal Dlouhý (Fitness Sport Club Kadaň)
3. Jiří Hromádka (Body Fit Club Hradec Králové)

Fitness dětí (dívky)

1. Blanka Bílková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
2. Adéla Kahlerová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
4. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
5. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
6. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
7. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
8. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dětí (chlapci)


1. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk