2012 Pittsburgh Pro – výsledky Fitness, Figure a Bikini

2012 Pittsburgh Pro – výsledky Fitness, Figure a Bikini

Plus exhibice profesionálů – Cutler, Heath, Warren a další

Soutěže | 09.05.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, hardbody.com, musculardevelopment.com


Nejenom početná výprava zástupkyň z řad závodnic v kategoriích Fitness, Figure a Bikini, ale i porce svalů v podání jedněch z nejlepších profesionálních kulturistů v podobě exhibičního vystoupení. Právě taková byla soutěž Pittsburgh Pro, která se konala v sobotu 5. května a kterou pomohly odstartovat i Sonia Gonzales a Adela Garcia.

V kategorii Fitness bojovalo o první místo devět závodnic. Se skvělou volnou sestavou se nakonec na prvním místě umístila Jodi Boam. Ta se vítězkou jevila už v semifinálové části, rozhodčí i diváky nadchla také pěknou a souměrně zpracovanou postavou. Druhá Kizzy Vaines předvedla rovněž výbornou volnou sestavu, trojici nejlepších pak uzavřela Fiona Harris, pro kterou byla tato soutěž prvním vystoupením na profesionální scéně.

Ve Figure kategorii nastoupilo rovných dvacet závodnic, z nichž na první příčku dosáhla Candice John. Jedná se o její první profesionální vítězství v kariéře. Druhá skončila Gennifer Strobo, třetí pak JamiDeBernard, která je zároveň maminkou dvou dětí a v oblasti vzdělání dosáhla na titul MBA.

Nejvíce závodnic, konkrétně dvaadvacet, se na pódiu objevilo v kategorii Bikini. V této kategorii více než jinde hrají kvůli velké vyrovnanosti nejlepších závodnic velkou roli i takové detaily, jakými jsou například barva plavek, doplňující šperky, účes a pochopitelně i prezentace. Všechny tyhle předpoklady nakonec nejvíce podle rozhodčích splnila první India Paulino, která si tímto výsledkem připsala již třetí vítězství. Přestože je její postava spíše drobnější, přesto se umí na pódiu skvěle prezentovat a je oblíbená i u diváků. Druhá skončila Jaime Baird, která se může pyšnit například sice nemedailovým, ale stále vysokým umístěním z letošního Arnold Classic, kde obsadila čtvrté místo. Třetí místo získala Yeshaira Robles, která se soutěžením teprve začíná. V zákulisí pak svým emocím dala průchod v podobě slz, které jasně ukázaly, jak je díky dosaženému výsledku šťastná a spokojená.

Jak už jsme zmínili na začátku, soutěž ozdobily nejen krásné ženské linie, ale i profesionální svaly v podání nejlepších kulturistů současné scény. Na jednom pódiu se tak po jednotlivých volných exhibičních sestavách nakonec společně s některými diváky představili Branch Warren, Kai Greene, Jay Cutler, Evan Centopani. Dexter Jackson, Phil Heath, Steve Kuclo a Seth Feroce.

Pittsburg Pro 2012 – společná exhibice profesionálních kulturistůCutler, Jackson, Warren a Heath – představení v centrále společnosti GSN

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk