Soutěže o uplynulém víkendu – Australian Pro a St. Louis Pro 2012

Soutěže o uplynulém víkendu – Australian Pro a St. Louis Pro 2012

Soutěže | 19.03.2012 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, hardbody.com, musculardevelopment.com

 


Právě uplynulá sobota 17. března se nesla ve znamení dvou profesionálních soutěží.

Na přední příčky v nich útočily jak muži v otevřené kategorii, tak ženy v kategoriích Figure, Fitness, Bikini a Women’s Physique.

První ze zmíněných klání se konala v australském Melbourne, kde do soubojů mezi muži nastoupilo devět borců. Soutěž s názvem Australian Pro Grand Prix přivítala u protinožců především favorizovaného Branche Warrena, který po svém vítězství na Arnold Classic pokračuje ve vítězném tažení směrem k Olympia víkendu. Jeho soupeři určitě neměli velkou radost z toho, když se jeho jméno objevilo na startovních listinách. A plným právem. Branch si na svoje konto připsal další profesionální vítězství a na druhé místo odsunul výborně připraveného Michaela Kefalianose. Třetí příčku obsadil Omar Deckard, jehož doposud nejlepším umístěním v bohaté účasti na řadě profesionálních soutěží bylo páté místo na Europa Super Show v roce 2007.

Dvanáctý ročník soutěže hostil i zástupkyně z kategorie Figure. Zde si nejlépe počínala Erin Stern, která na druhé místo odsunula svoji věčnou rivalku Nicole Wilkins. Jejich jména se již po dobu tří let objevují na pozici prvního a druhého místa snad na každé soutěži, které se společně zúčastní. Tentokrát to tedy byla na oplátku Erin, která podle mnohých měla zvítězit již letos v Columbuse na Figure International, kde jí s nepříliš přesvědčivou formou předstihla právě Nicole. Třetí příčku získala Larissa Reis, sedmá z letošní Figure International.

Druhou soutěží byla St. Louis Pro, která se konala ve stejnojmenném americkém městě ve státě Missouri. Zde měřily síly ženy v kategoriích Fitness, Bikini a Women’s Physique. Za povšimnutí určitě stojí první místo, které v kategorii Fitness získala Oksana Grishina. Jedná se o její první profesionální vítězství, ze kterého se tato bývalá gymnastka a třetí z letošní Fitness International může plným právem radovat. Svoje snažení bude Oksana směřovat samozřejmě k letošní Olympii, momentálně si chce ale podle vlastních slov na nějaký čas od náročných příprav na soutěže odpočinout. Další výsledky z kategorie Fitness včetně kategorií Bikini a Women’s Physique naleznete níže.

Výsledky Australian Pro GP – kulturistika muži

 1. Branch Warren
 2. Michael Kefalianos
 3. Omar Deckard
 4. Darryn Onekawa
 5. Luke Timms

Výsledky Australian Pro GP – kategorie Figure

 1. Erin Stern
 2. Nicole Wilkins
 3. Larissa Reis
 4. Alicia Harris
 5. Jennifer Hernandez

Výsledky St. Louis Pro – kategorie Fitness

 1. Oksana Grishina
 2. Bethany Wagner-Cisternino 
 3. Danielle Ruban 
 4. Allison Ethier 
 5. Melissa Frederick

Výsledky St. Louis Pro – kategorie Bikini

 1. Jennifer Andrews
 2. Jennifer Chapman 
 3. Taylor Matheny 
 4. Michelle Brannan 
 5. Cristina Vujnich

Výsledky St. Louis Pro – kategorie Women’s Physique

 1. Sara Hurrle
 2. Michelle Blank 
 3. Jennifer Smythe 
 4. Jennifer Robinson 
 5. Marina Lopez
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk