IFBB Pro World Masters – 10. prosinec se blíží

IFBB Pro World Masters – 10. prosinec se blíží

Zdálo se to jako nekonečně dlouhé měsíce čekání, nakonec ale všechno uběhlo doslova jako voda.

Soutěže | 11.11.2011 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý


Po dlouhých měsících se konečně blíží chvíle, kdy se hlediště zaplní zvědavými diváky, aby na pódiu mohli shlédnout některé ze známých tváří dřívější i současné profesionální scény.

Ano, řeč není o ničem jiném, než o chystané soutěži IFBB Pro World Masters Championship, která se uskuteční 10. prosince v Miami Beach na Floridě. Promotérem celé akce je Jarka Kastnerová, se kterou jsme vám ke konci minulého roku přinesli rozhovor a rovněž některé další informace, které se vztahovaly přímo k samotné soutěži.

Podle oficiálních stránek www.jarkasgym.com by aktuálně měli soutěžit Ronnie Coleman, Samir Bannout, Dexter Jackson, Stan Frydrych, Andreas Cahling, Pavol Jablonický, Roland Cziurlock, Toney Freeman, Troy Alves, Darrem Charles, Gary Strydom, Lee Apperson, Bill Wilmore, Ed Nunn a Tricky Jackson. V exhibičním vystoupení se představí Asia Monet Ray, Andy Haman, Juliette Bergmann, Robby Robinson a Vince Taylor.

Akci doprovodí i seminář, který povede Dorian Yates, šestinásobný Mr. Olympia. Oficiálními čestnými hosty celé události budou Lee Haney, Lou Ferrigno a Frank Zane. Rovněž proběhne i udílení Ceny za celoživotní přínos a výsledky, kterou obdrží historicky první Mr. Olympia z roku 1965 Larry Scott.

Níže se můžete podívat na oficiální videoklip, který celou akci propaguje.

 
 
 

Související články

Jaroslava Kastnerová - rozhovor
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk