GP Pepa Opava 2011 - den 2. - výsledky+fotogalerie

GP Pepa Opava 2011 - den 2. - výsledky+fotogalerie

Včera v Multifunkční hale pokračoval sportovní víkend GP Pepa Opava, ze kterého vám přinášíme výsledky.

Soutěže | 23.10.2011 | Michal Rudzinskyj

Absolutním vítězem se stal Peter Molnár z Maďarska. Titul absolutní vítězky získala Zrinka Fišer.

Fotografie jsou pravidelně nahrávány.

Klasická kulturistika

semifinále

finále
Kulturistika muži do 80 kg semifinále finále
Kulturistika muži do 90 kg semifinále finále
Kulturistika muži nad 90 kg semifinále finále
Kulturistika masters muži semifinále finále
Bikiny semifinále finále
Bodyfitness ženy nižší semifinále  
Bodyfitness ženy vyšší semifinále  
Bodyfitness ženy - superfinále galerie  
Fitness dětí mladší semifinále finále
Boj o absolutního vítěze galerie  
Exhibice Jaroslava Horvátha

galerie

 

Klasická kulturistika

p. č. jméno klub/stát nar. váha výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Marius Balazinski Polsko 1970 74,3 171,1 - 6 3 9
2. 21 Sandi Imerovič Chorvatsko 1983 90,6 184,0 - 12 6 18
3. 102 Jozef Greguš Slovensko 1978 88,7 182,0 - 18 9 27
4. 70 Luboš Kalina Slovensko 1983 94,5 188,0 - 28 18 46
5. 98 Peter Antal Slovensko 176 92,3 186,0 - 34 14 48
6. 31 Darius Minkevičius Litva 1974 77,6 178,0 - 32 18 50
7. 25 Zlatko Piralič Chorvatsko 1969 95,7 189,0 - 38 19 57
8. 67 Miloš Štefkovič Slovensko 1986 85,8 180,0 - 42 20 62
- 9 Jiří Heřman Fit. Pouzar Č. Budejovice 1978 91,0 183,0 - - - -
- 30 Marius Arlauskas Litva 1986 85,3 181,0 - - - -
- 40 Vít Kotas Profi St. Jablonický Olomouc 1974 83,2 179,0 - - - -
- 80 Mark Pocak Rakousko 1984 86,4 185,0 - - - -

Kulturistika do 80 kg

p. č. jméno klub/stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 8 Aleš Zelinka Fit Klub Ludvík Praha 1985 75,6 8 8 8 16
2. 94 Miroslav Škadra Slovensko 1977 69,8 7 14 3 17
3. 97 Milan Obořil Best Fitness Žďár n. S. 1990 74,4 4 12 7 19
4. 62 Luboš Chmelenský Fitness Hard Core Praha 1988 73,8 12 24 11 35
5. 72 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 74,4 15 30 15 45

Kulturistika do 90 kg

p. č. jméno klub/stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 84 Péter Molnár Maďarsko 1982 89,2 3 6 3 9
2. 26 Marian Čambal Slovensko 1973 88,5 6 12 6 18
3. 82 Martin Rezek Profi Gym Středokluky 1975 86,7 9 18 9 27
4. 60 Roman Skalský Slovensko 1976 87,7 12 24 12 36
5. 101 Marius Kosior Polsko 1988 84,4 15 30 15 45
6. 14 Martin Dajč MD Fitness Lanškroun 1978 88,2 18 36 18 54

Kulturistika nad 90 kg

p. č. jméno klub/stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 100 Marek Olejniczak Polsko 1977 114,2 4 8 4 12
2. 124 Andryej Kolodziejcyk Polsko 1975 115,9 5 10 6 16
3. 7 Jakub Potocki Polsko 1971 92,5 9 18 14 32
4. 93 Dušan Kraus Big1Fitness Brno 1983 92,8 13 24 9 33
5. 88 Tadas Blažys Litva 1978 93,0 14 30 12 42

Kulturistika masters muži

p. č. jméno klub/stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Marius Balazinski Polsko 1970 74,3 3 6 3 9
2. 7 Jakub Potocki Polsko 1971 92,5 6 12 6 18
3. 54 Ján Kaco Slovensko 1965 91,7 9 18 9 27
4. 72 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 74,4 12 26 12 38
5. 15 Zbyněk Bulava Body Land Ostrava 1967 83,0 15 28 15 43

Bodyfitness 1

p. č. jméno klub/stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 123 Zrinka Fišer Chorvatsko 1980 160 3 - 3 6
2. 13 Silvia Pavlisková Slovensko 1980 157 9 - 8 7
3. 112 Petra Urbánková InCore Fitness Brno 1982 162   - 10 19
4. 46 Magdalena Krajkowska Polsko 1983 157 12 - 1 23
5. 125 Vilma Šalaševičiute Litva 1980 162 5 - 15 30
6. 73 Raminta Valaitiene Litva 1972 157 20 - 8 3
7. 18 Erika Riegrová Slovensko 1975 161 23 - 24 47
8. 19 Lenka Ferenčuková Profi Gym Středokluky 1984 162 23 - 24 47
9. 69 Alicia Klarkowska Polsko 1978 157 24 - 25 49
10. 79 Agnieszka Nawrocka Polsko 1971 160 27 - 26 53

Bodyfitness 2

p. č. jméno klub/stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 104 Vanja Sajko Chorvatsko 1974 169 7 - 7 14
2. 120 Patrycja Kozyra Polsko 1978 170 7 - 9 16
3. 116 Adela Ondrejovičová Slovensko 1990 167 11 - 6 17
4. 105 Michaela Šrotířová Pure Health a Fitness Praha 1978 166 14 - 14 28
5. 41 Veronika Blažev Chorvatsko 1985 170 14 - 14 28
6. 118 Vilma Račiene Litva 1977 164 17 - 17 34
7. 96 Eva Rusan Chorvatsko 1980 164 23 - 20 43
8. 92 Monika Musilová TJ Tesla Brno 1983 171 24 - 23 47
9. 87 Miroslava Kralovičová Slovensko 1987 163 28 - 27 55
10. 27 Adriana Kiprijanoska Rakousko     26 - - -

Bodyfitness ženy superfinále

p. č. jméno klub/stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 123 Zrinka Fišer Chorvatsko 1980 160 - - 3 3
2. 13 Silvia Pavlisková Slovensko 1980 157 - - 10 10
3. 116 Adela Ondrejovičová Slovensko 1990 167 - - 11 11
4. 104 Vanja Sajko Chorvatsko 1974 169 - - 11 11
5. 120 Patrycja Kozyra Polsko 1978 170 - - 14 14
6. 46 Magdalena Krajkowska Polsko 1983 157 - - 15 15
7. 112 Petra Urbánková InCore Fitness Brno 1982 162 - - 15 15
8. 105 Michaela Šrotířová Pure Health a Fitness Praha 1978 166 - - 24 24

Bikiny ženy

p. č. jméno klub/stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 108 Jaa Majerníková Sovensko 1986 169 4 - 4 8
2. 121 Vladimíra Kráová Fitness BBC Prah 1986 171 10 - 10 20
3. 42 Evelina Dranseikaite Litva 1988 169 14 - 14 28
4. 95 Petra Red Rakousko 1981 169 14 - 14 28
5. 90 Kristina Karaliute Litva 1985 168 18 - 18 36
6. 71 Ewa Zegan Polsko 1979 159 18 - 18 36
7. 75 Martina Struhačková Slovensko 1975 161 19 - 19 8
8. 127 Michaela Hanzalová V.I.P. GYM 1988 179 20 - 20 40
9. 20 Radka Prášková Fitness Meteor Třemošná 1984 170 29 - - 29
10. 81 Zuzana Janoušková Fitness Factory Jihlava 1976 168 29 - - 29
11. 28 Tereza Kalašová HIT fitness Flora Praha 1991 157 32 - - 32
12. 99 Alxandra Škutová FC KARO Slavia Havířov 1978 159 36 - - 36
13. 53 Stanislava Pizzatová FC KARO Slavia Havířov 1983 167 37 - - 37

Fitness děti starší

p. č. jméno klub nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 10 Alexandra Kepa     3 6 5 14
2. 117 Elizabeth Uhliarová     12 6 5 23
3. 85 Tereza Králová     6 13 14 33
4. 74 Natálie Novosadová     18 7 9 34
5. 130 Lucie Vagundová     13 13 13 39
6. 83 Veronika Srncová     10 18 18 46

Fitness dětí mladší

p. č. jméno klub nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 68 Eva Michalíková     4 7 8 19
2. 51 Viktória Ondričková     18 5 6 29
3. 32 Dominika Rosincová     19 8 7 34
4. 12 Kateřina Knápková     9 14 12 35
5. 22 Barbora Slavíková     8 17 19 44
6. 6 Kristýna Kubáňová     9 18 18 45
7. 29 Natálie Dvořáková     24 16 16 56
8. 23 Lucie Dulovcová     13 22 21 56

 

 
 
 

Související články

GP Pepa Opava 2011 - jak vše proběhne?
GP Pepa Opava 2011 – den 1.
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk