Pro World Masters 2011 – aktuální novinky

Pro World Masters 2011 – aktuální novinky

S ubíhajícími měsíci letošního roku se stále více blíží datum konání prvního ročníku Pro World Masters, který se uskuteční 10. prosince v Miami Beach na Floridě.

Soutěže | 01.08.2011 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý


S promotérskou soutěže, bývalou závodnicí v kulturistice Jaroslavou Kastnerovou, jsme přinesli před časem rozhovor, ve kterém jste si kromě dalšího mohli přečíst i spoustu informací vztahujících se právě ke jmenované soutěži.

A jaké jsou aktuální novinky ohledně přípravy soutěže? Na základě emailu, který jsem od Jarky obdržel a jehož informace mi dovolila použít ke zveřejnění na internetových stránkách www.svetkulturistiky.cz, by se soutěže měli zúčastnit všichni kulturisté (včetně Pavola Jablonického), kteří jsou uvedeni na Jarčiných internetových stránkách. Jisté v tuto chvíli není pouze to, zda se na pódiu objeví Chris Cormier, který možná nakonec účast na tomto svátku kulturistiky odřekne. Uvidíme tedy, jak z jeho strany vše nakonec dopadne.

S realizačním týmem Jarka před nedávnem odstartovala zařizování všeho potřebného ke zdárnému průběhu soutěže. Pracovní schůzky se konaly v divadle a v hotelu a celý tým tvoří stejní lidé, kteří mají na starosti organizování letošního Olympia víkendu v Las Vegas. Nálada v týmu je výborná a podle vyjádření jejích členů by soutěž Pro World Masters měla dopadnout na výbornou.  Ke spolupráci v rámci propagace se podařilo získat i Fox Sport TV.

Na závěr výše uvedených pracovních setkání došlo i na večeři, na kterou byl pozván účastník soutěže Darrem Charles, kterého doprovodila Petra Měrtl. Navíc právě Darrem by měl být tím, kdo by měl ostatním ukázat, že se soutěž skutečně uskuteční a podpořit tak její propagaci.
 
Jarka rovněž vypsala novou odměnu ve výši 20.000,- USD za nejlepší comeback pro ty kulturisty, kteří se na pódiu utkají s aktivními účastníky Olympie. Na úplný závěr určitě stojí i zmínka o tom, že celá akce je plně podporována vedením IFBB, jejímž jménem poslal Jarce v tomto duchu oficiální dopis předseda profesionální divize této organizace Jim Manion.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk