NY Pro Fitness 2011 - výsledky

NY Pro Fitness 2011 - výsledky

Camala Rodriguez rozpohybovala New York

Soutěže | 11.04.2011 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, ifbbpro.com


V sobotu 9. dubna se v rámci amatérských klání v kategoriích Figure, Fitness, Bikini a samozřejmě i kulturistiky mužů konala v americkém New Yorku i profesionální soutěž v kategorii Fitness s názvem IFBB New York Pro Fitness.

Na pódium v Tribecca Performing Arts Center nastoupilo celkem sedmnáct profesionálních závodnic, z nichž za favoritku soutěže byla ještě před samotným zahájením soutěže považována Camala Rodriguez, která na Arnold víkendu skončila čtvrtá. Ta nakonec prvenství skutečně získala a připsala si tak na svoje konto již druhé profesionální vítězství ve své kariéře.

Druhým místem se může pochlubit šestá z  Fitness Olympia 2010 Bethany Wagner. Ta je poměrně zkušenou závodnicí, která profesionální dráhu zahájila v roce 2008. Svoje síly s ostatními soupeřkami změřila tentokrát na profesionálním pódiu již podvanácté.

Za ní skončila Michelle Blank, která profi kartu vybojovala teprve loni na NPC Junior National Championships, kde skončila první. Třetí příčka z New Yorku, kde svoji kartu poprvé využila, je jistě velice osvěžujícím a povzbuzujícím impulsem do další práce.

Konečné výsledky

1. Camala Rodriguez
2. Bethany Wagner
3. Michelle Blank
4. Kristina Rojas
5. Jodi Boam
6. Stacy Wright
7. Carrie Simmons
8. Nicole Duncan
9. Hollie Stewart
10. Sylvia Tremblay
11. Victoria Larvie
12. Allison Ethier
13. Ryall Garber-Vasani
14. Tamee Marie
15. Stacy McDowell
16. Venus Nguyen
17. Melissa Frederick

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk