Mr. Olympia amatérů 2011 - další info a výsledky

Mr. Olympia amatérů 2011 - další info a výsledky

Aktualizováno! Tomáš obsadil 10. místo mezi profesionály!

Soutěže | 21.03.2011 | Michal Rudzinskyj

V tuto chvíli probíhají finálová kola váhových kategorií, kde velice úspěšně bojují naši závodníci.

Michal Sitter a Marek Vomáčka startují ve stejné kategorii a to do 85 kg. Oba jsou na tom dobře a vypadají na 1. až 4. místo.
Lukáš Osladil se opět, stejně jako na Arnold Amateur, pere o 1. místo. Ještě před odletem v rozhovoru prozradil, že se bude snažit zlepšit svou formu. Stejně na tom je i Tomáš Bureš, který se rovněž snaží urvat zlatou medaili.

Do finále se nepodařilo postoupit Tomášovi Machovi.

Jak to dopadne, se dozvíte brzy.


16:50 - Konečné výsledky jsou již známy. Marek Vomáčka si oproti Arnold Amateur polepšil o 3 místa a obsadil krásné 2. místo. Na 5. příčce skončil Michal Sitter. Lukáš Osladil startoval v kategorii do 90 kg a "bohužel" získal také stříbro. Největším úspěchem je však 1. místo, které si do ČR odveze Tomáš Bureš!!!

Všem gratulujeme!


20.3.2011 v 17:50 hod.

V sobotu 5 našich reprezentantů startovalo v mužských váhových kategoriích. Jejich umístění najdete nahoře.

Dnes byly v plánu ženské kategorie a klasická kulturistika. V této kategorii si zopakoval start i Michal Sitter, který na bronzovou medaili nedosáhnul a skončil na 4. místě. Kateřina Kyptová se může radovat z bronzové medaile. Jana Stöckelová obsadila 4. místo.

Tomáš Bureš, včera amatér, dnes již profesionál. V tuto chvíli Tomáš stojí na pódiu mezi profíky a nevede si vůbec špatně. Sahá po 10. místě.

Tomáš Bureš mezi profíky obsadil 10. místo.

Gratulujeme!

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk