Arnold víkend 2011 – živé vysílání na internetu

Arnold víkend 2011 – živé vysílání na internetu

Stalo se už tradicí, že prestižní kulturistický server bodybuilding.com nabízí fanouškům přímé přenosy z některých nejvýznamnějších soutěží.

Soutěže | 28.02.2011 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com


Tou nadcházející je v závěru tohoto týdne Arnold víkend, v rámci kterého se do amerického města Columbus ve státě Ohio sjede celá řada atletů a významných osobností.

Živé vysílání, sponzorované letos společností Labrada Nutrition, bude zahrnovat profesionální kulturistické soutěže Arnold Classic (pro muže) a Ms. International (pro ženy). Něžnější polovička se představí dále v kategoriích Fitness, Figure a Bikini.
Vysílání začne v pátek 4. března v 19.00 hodin místního času, kdy odstartují kategorie Ms. International, Fitness International a Figure International.

V sobotu v 12:00 bude živé vysílání pokračovat a to semifinálovou částí Arnold Classic a rovněž kategorií Bikini.

Tentýž den večer od 18:30 se můžete těšit na finále Arnold Classic, finále kategorie Bikini a Arnold Strongman Classic.

Nenechte si ujít tento výjimečný zážitek a v přímém přenosu se nechte okouzlit vynikající atmosférou, která tyto vrcholné profesionální soutěže provází. Všechny uvedené časy jsou časy místní a tak vám při plánování může pomoci odkaz uvedený níže, který vám vždy zobrazí aktuální čas v místě konání soutěže.

Aktuální čas ve městě Columbus, stát Ohio

Přímý přenos najdete ZDE

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk