GP Pepa Opava 2010 - den 2. (kompletní foto+výsledky)

GP Pepa Opava 2010 - den 2. (kompletní foto+výsledky)

Aktualizováno o kompletní výsledky a fotogalerii!!!

Soutěže | 23.10.2010 | Michal Rudzinskyj

32. ročník mezinárodní pohárové soutěže GP Pepa Opava je již za námi. Úroveň závodníků byla výborná. 

V boji o absolutního vítěze v mužských kategoriích se poprali: Martin Dráb, Jozef Furin, Zbyněk Ceradský a Peter Tatarka. Nakonec si absolutní prvenství odváží Martin Dráb, který se samou radostí na pódiu rozplakal.

Absolutní vítězkou v ženských kategoriích se stala litevská závodnice Vilma Šalaševičiuté.


Klasická kulturistika muži I - foto semifinále

p. č. jméno klub/stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
5 13 Ferenc Frész            
2 21 Darius Minkevičius            
- 47 Tamas Molnar            
8 48 Pavel Bartoníček            
- 53 Michael Lackner            
- 64 Filip Doliška            
- 65 Miklos Molnar            
7 70 Michal Krajewski            
- 76 Marko Petricevic            
- 79 Tomáš Volek            

Klasická kulturistika II - foto semifinále

p. č. jméno klub/stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
- 30 Michal Velkov            
- 31 Daniel Pšenica            
3. 33 Marcin Lopucki            
6. 54 Chris Harnell            
- 66 Herwig Steurer            
- 68 Tomáš Hlava            
4. 75 Zlatko Piralic            
1. 78 Zbyněk Ceradský            
- 80 Thomas Bauer            

Klasická kulturistika - super finále - foto super finále+vyhlášení výsledků

p. č. jméno klub/stát nar. váh. sem. fin.1 fin.2 celk.
1. 78 Zbyněk Ceradský Mus.Factory Březnice 1975 85,1 - 10 3 13
2. 21 Darius Minkevičius Litva 1974 51,5 - 10 6 16
3. 33 Marcin Lopucki Polsko 1974 87,9 - 20 9 29
4. 75 Zlatko Piralic Chorvatsko 1969 96,6 - 32 15 47
5. 13 Ferenc Frész Maďarsko 1981 82,5 - 32 19 51
6. 54 Chris Harnell Švédsko 1977 91 - 36 16 52
7. 70 Michal Krajewski Polsko 1978 77,4 - 36 18 54
8. 48 Pavel Bartoníček FSC Kadaň 1972 75,5 - 38 18 56

Kulturistika muži do 80 kg - foto semifinále, foto finále+výhlášení výsledků

p. č. jméno klub/stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 72 Josef Furin Roudnice n/L. 1974 78,6 3 6 3 9
2. 26 Mariusz Balaziňski Polsko 1970 78,6 6 12 8 20
3. 61 Renman Bo Chtister Švédsko 1966 66,65 9 18 8 26
4. 59 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 76,5 14 26 12 38
5. 42 Lubomír Koumal Gym Blue San Brno 1974 70,9 14 30 15 45
6. 27 Dorby Kent Švédsko 1955 77,5 17 32 16 48
7. 51 Ciupak Mariusz Polsko 1977 79,2 20 - - -
8. 19 Robert Mach Body+Fitness Club 1972 69,3 25 - - -
9. 86 Luboš Chmelenský Fit. Hardcore Praha 1988 71,65 26 - - -
10. 87 Michal Průša Fit. Hardcore Praha 1983 73,2 30 - - -

Kulturistika muži do 90 kg - foto semifinále, foto finále+vyhlášení výsledků

p. č. jméno klub/stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 32 Peter Tatarka Slovensko 1977 89,5 3 6 3 9
2. 39 Jakub Potocki Polsko 1971 86,5 7 16 7 23
3. 63 Tomasz Pabiniak Polsko 1983 85,5 12 20 10 30
4. 28 Akop Szostak Polsko 1988 82 10 24 12 36
5. 25 Miloš Dolanský Slovensko 1978 89,45 14 30 15 45
6. 12 Branko Tumara Slovensko 1983 84,2 18 36 18 54

Kulturistika muži nad 90 kg - foto semifinále, foto finále+vyhlášení výsledků a boj obsolutního vítěze

p. č. jméno klub/stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 46 Martin Dráb+abs. Klub kultu. Ostrava 1973 103,9 3 6 3 9
2. 40 Petér Molnár Maďarsko 1990 91,5 6 12 6 18
3. 22 Adam Adamski Polsko 1976 97,5 8 16 9 25
4. 50

Tomas Daubaras

Litva 1980 95,3 15 28 13 41
5. 18 Jaroslav Paseka TJ Sokol Bystřice n/Per. 1977 108,4 19 30 17 47
6. 20 Dušan Kraus Big 1 Fitness Brno 1983 90,7 12 32 15 47
7. 11 Ladislav Rybárik Mozolani Třinec 1986 98 21 - - -
8. 17 Valery Maitner Slovensko 1985 105,4 23 - - -
9. 34 Mario Weisz Slovensko 1984 92,2 27 - - -
 

Bodyfitness ženy - foto semifinále, foto finále+vyhlášení výsledků a boj o absolutní vítězku

p. č. jméno klub/stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 44 Vilma Šalaševičiuté+abs. Litva 1980 158 3 3 3 9
2. 37 Anna Szczotka Polsko 1975 161 6 6 7 19
3. 16 Evelina Paukštyté Litva 1979 170 9 9 9 27
4. 38 Jana Kolbaská Slovensko 1988 156 12 13 13 38

5.

71 Monika Šíblová TJ Tesla Brno 1987 170 15 15 16 46
6. 67 Patrycja Kozyra Polsko 1978 170 18 14 15 47
7. 29 Kamila Přívarová Fit.Dragon Ostrava 1975 158 21 21 - 42
8. 43 Ágnes Tézsla Maďarsko 1974 166 24 24 - 48

Bikini I - foto semifinále

p. č. jméno klub/stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
3. 14 Fanni Zsuppán            
5. 23 Olga Gajdošová            
- 24 Zita Kele            
4. 45 Krisztina Németh            
- 49 Barbara Mikó            
6 56 Jana Gruberová            
- 62 Judit Lieb            
- 74 Janka Pálešová            

Bikini II - foto semifinále

p. č. jméno klub/stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
8. 15 Bianka Horváth            
1. 36 Enikó Csonka            
- 41 Emese Bakulár            
7. 55 Martina Pojerová            
- 58 Kateřina Čermáková            
- 60 Danuše Horáková            
2. 69 Elina Ašmontajte            

Super finále bikini - foto super finále+vyhlášení výsledků

p. č. jméno klub/stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 36 Eniko Csonka Maďarsko 1981 - - 5 5
2. 69 Elima Ašmontajte Litva 1990 - - 7 7
3. 14 Fanni Zsuppán Maďarsko 1988 - - 11 11
4. 45 Krisztina Németh Maďarsko 1978 - - 14 14
5. 23 Olga Gajdošová Fit.Factory Jihlava 1987 - - 15 15
6. 56 Jana Gruberová Fit.Factory Jihlava 1974 - - 17 17
7. 55 Martina Pojerová Fit.Factory Jihlava 1973 - - 22 22
8. 15 Bianka Horváth Maďarsko 1984 - - 22 22

Fitness dětí - foto semifinále, foto vyhlášení výsledků

p. č. jméno klub/stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 2 Brenda Maer Maďarsko 1999  13 11 6 30
2. 1 Petra Fialová Pepa Opava 1998 7 14 11 32
3. 3 Lili Soós Maďarsko 2001 8 9 17 34
4. 10 Lili Szabó Maďarsko 1996

18

12 712 37
5. 9 Dorina Szabó Maďarsko 1997 14  12 13 38
6. 8 Lara Lang Rakousko 1996 12 22 - 47
7.-8. 4 Klaudia Borics Maďarsko 1999 24 17 - 41
7.-8. 5 Alexandra Rekettye Maďarsko 1998 20 21 - 41
9. 6 Viktória Neufeld Maďarsko 2000 18 26 - 44
10. 7 Csenge Hatvani Maďarsko 2002 28 24 - 52

Strongman - foto semifinále

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk