Nová dimenze soutěže GP SK pokračuje!

Nová dimenze soutěže GP SK pokračuje!

Další nové informace k soutěži! Čtěte pozorně!

Soutěže | 16.09.2010 | Michal Rudzinskyj

2. ročník pódiové soutěže Grand Prix časopisu Svět kulturistiky se uskuteční v rámci veletrhu Fitness Expo dne 15.10.2010 v Praze v Holešovicích.


Už jen zhruba tři týdny nás dělí od začátku druhého ročníku naší pódiové soutěže. Zatímco první ročník byl doprovázen lehkou nervozitou z neznáma, letos už víme, že u našich čtenářů vyvolala soutěž velký pozitivní ohlas, a to nás motivovalo k vyhlášení dalšího ročníku. Věříme, že proběhne ve stejné skvělé atmosféře jako ročník předešlý!

Neuvěřitelné množství vašich kladných ohlasů na první ročník pódiové soutěže nás motivuje k vyhlášení dalšího ročníku! Pokud jste přihlášeni do aktuálně probíhajícího VII. ročníku korespondenční soutěže Grand Prix, můžete se paralelně přihlásit i do naší pódiové soutěže! Souběh účastí v obou soutěžích je povolený!

Soutěžit se bude v místě konání veletrhu FITNESS EXPO 2010 v Praze Holešovicích. Prezentace soutěžících proběhne od 13.30 do 14.30 hodin u stánku časopisu SVĚT KULTURISTIKY a vlastní soutěž bude probíhat v čase 15.00 – 16.30 hodin. Průběh soutěže bude možné sledovat v přímém přenosu prostřednictvím našich internetových novin www.svetkulturistiky.cz


Vyhlášení výsledků z 1. ročníku

  • PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Do soutěže je možné se přihlásit pouze vyplněním originálu přihlášky uveřejněného na stránkách našeho časopisu. Přihlášku je nutné odeslat nejpozději do 30.9.2010 na adresu naší redakce (Svět kulturistiky, Wintrova II/1313, 530 03  Pardubice). Přihlásit se může pouze ten, kdo se zúčastnil některého ze sedmi ročníků  korespondenční soutěže Grand Prix časopisu Svět kulturistiky a nestartoval na žádné kulturistické soutěži v jakékoliv federaci.

2. Jsou vyhlášeny tyto soutěžní kategorie:

- muži do 40 let
- muži nad 40 let
- ženy

3. Řádně přihlášený soutěžící se před začátkem závodů zaregistruje u rozhodčích občanským průkazem. Předloží plavky, ve kterých bude soutěžit (nesmí jít o tanga) a vylosuje si startovní číslo.

4. Při vstupu na pódium nesmí mít hodinky, řetízky. Na plavkách musí mít upevněné startovní číslo a to na pravé straně plavek z pohledu soutěžícího. Pořadatel má právo nedovolit soutěžícímu účast v soutěži v případě, že jeho soutěžní forma vykazuje jakékoli porušení sportovní etiky.

5. Soutěžící na pódium přivede hlavní rozhodčí v pořadí podle startovních čísel. Provedou základní čtvrtobraty. Poté budou vyvoláváni rozhodčími podle čísel ke vzájemnému porovnávání ve čtyřech kulturistických postojích souhlasných se soutěží GP (základní postoj, břicho-nohy, dvojitý biceps zepředu, široký sval zádový zezadu).

6. Ve druhém kole předvedou všichni soutěžící v blocích po dvou podle startovních čísel volné pózování na hudbu, připravenou pořadatelem, v době trvání jedné minuty. Po předvedení volného pózování vybere porota šest soutěžících, kteří postupují do finále.

7. Na základě pokynů hlavního rozhodčího předvedou všichni soutěžící společně čtvrtobraty a povinné postoje. Následovat bude společné volné pózování v délce zhruba 1 minuty.

8. V případě velkého počtu soutěžících (nad 15) bude vyhlášena eliminace. Eliminace proběhne na základě porovnání všech zúčastněných v základních čtvrtobratech. Rozhodčí určí, která patnáctka soutěžících bude pokračovat a kdo soutěž opustí.

9. Na základě umístění soutěžících jednotlivými rozhodčími budou vyhlášeny výsledky soutěže.

10. Veškeré náklady spojené se soutěží si hradí každý soutěžící sám.

11. Nejpozději v den konání soutěže má pořadatel právo provést jakékoli dodatečné změny v pravidlech, které zásadně nenaruší průběh soutěže.

PŘIHLÁŠKU NA PÓDIOVOU SOUTĚŽ NALEZNETE V TIŠTĚNÉ VERZI  ČASOPISU V Č. 5/2010 NA STRANĚ 69 A V ČÍSLE 6/2010 NA STRÁNCE 11, 7-8/2010 NA STRANĚ 73, SK 9/10 NA STRANĚ 34.

Případné otázky vám budou zodpovězeny na telefonním čísle 466 611 314, nebo na e-mailové adrese info@svetkulturistiky.cz

Níže se můžete podívat i na videa z loňského ročníku.

1. část

2. část

3. část

4. část

5. část

6. část

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk