Muscle Contest Pro Bikini Championships 2010 - výsledky

Muscle Contest Pro Bikini Championships 2010 - výsledky

V sobotu 27. března se konala v pořadí druhá profesionální soutěž v kategorii Bikini s názvem 2010 Muscle Contest Pro Bikini Championships

Soutěže | 29.03.2010 | Michal Rudzinskyj

Použité stránky: flexonline.com, ironmanmagazine.com, bodybuilding.com
Připravil: Karel Šedivý


Její vítězkou se stala Sonia Gonzales, která přestoupila, podobně jako Zhanna Rotar, z kategorie Figure. A výsledek? Sonia v Culver City v Kalifornii, kde se soutěž pořádala, zvítězila a na své konto si tak připsala v pořadí druhé vítězství v této kategorii.

Již před týdnem se totiž na Novém Zélandu uskutečnila vůbec první profesionální soutěž v této kategorii a i zde se Sonia stala vítězkou. Této soutěže se však zúčastnily jen tři závodnice (druhá byla Natalie Pennington, třetí Khang Nguyen) a tak se zároveň všechny kvalifikovaly i na první ročník Bikini Olympia, který se bude společně s ostatními kategoriemi konat letos v září v Las Vegas v rámci Olympia víkendu.

Sonia Gonzales v kategorii Figure soutěžila pět let, během kterých v roce 2007 vyhrála dvě soutěže a to Pittsburgh Pro a California Pro. Ve stejném roce pak skončila třetí na Figure Olympia, soutěžních úspěchů má však na svém kontě samozřejmě více.

Na druhém místě za ní skončila Monique Minton, která si společně se třetí Amandou Latona vybojovaly právo účasti na Bikini Olympia. Čtvrté místo obsadila Stacey Oster-Thompson, finálovou pětku uzavřela Natalie Pennington.

 1. Sonia Gonzales
 2. Monique Minton
 3. Amanda Latona
 4. Stacey Thompson
 5. Natalie Pennington
 6. Alea Suarez
 7. Dianna Dahlgren
 8. Michelle Gullett
 9. Sherlyn Roy
 10. Leigh Lingham
 11. Jennifer Dietrick
 12. Zhanna Rotar
 13. Michelle D'Angona
 14. Carol E. King
 15. Christie Marquez
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk