EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2018

EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2018

Výsledky z jednotlivých kategorií...

Soutěže | 01.10.2018 | Michal Rudzinskyj

EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2018

Letošní sedmý ročník největší evropské soutěže nejen v kulturistice, ale i v mnoha dalších neolympijských sportech je tu! Pořadatel letos připravil nebývale velké množství nejrůznějších sportovních aktivit jak pro návštěvníky, tak také pro amatérské sportovce a profesionály, včetně výstavy Fitness Expo, na které se prezentovalo mnoha firem z oblasti
kulturistiky, fitness, výživy a nejnovějších trendů. A zájem návštěvníků? Obrovský! Údaj se zastavil na čísle více jak 7500.

Největším tahákem byla soutěž profesionálů v kulturistice. Plný sál haly B viděl strhující souboje nejlepších kulturistů na světě. Vše bylo umocněno tím, že nejvýznamnější soutěž Mr.Olympia skončila 14 dnů před pořádáním EVLS a tak se očekávaly výborné výkony. Vše podtržené návštěvou čtyřnásobného vítěze Mr.Oylmpia Jaye Cutlera, který se s bohatými sportovními zkušenostmi podělil se všemi, kteří projevili zájem. Sál určený pro tento seminář byl zcela zaplněný.

Soutěže byly rozděleny na amatérské a profesionální. První den soutěží, v pátek 28.9., se konaly soutěže amatérů v celkem 33 kategoriích. Pro nejlepší z nich, absolutní vítěze, bylo určeno pět profi karet. Naši sportovci byli zastoupeni početnou skupinou. Jak se ukázalo, mnozí získali výborná, často životní výsledky. Vítězství získali: v kategorii do 80 kg David Skořepa, v kategorii kulturistika masters Jan Toušek, který zvítězil i v kategroii Classic Physique mužů masters, v kategorii Physique mužů do 173 cm Sebastian Gunčík a v kategorii Physique mužů do 183 cm zvítězil Jiří Vilímek. Další umístění našich sportovců jsou zřejmá z výsledkových listin. Sebastian Gunčík navíc získal i profi kartu v kategorii Physique mužů.

Profesionální soutěže probíhaly v sobotu 29.9. za obrovského zájmu veřejnosti. V jednotlivých kategoriích se představili i čeští zástupci a vedli si více než dobře.

V kategorii kulturistika do 212 liber se představilo celkem 7 závodníků. Mezi nimi i Vojtěch Koritenský. O vítězství svedl tuhý souboj Angel Calderon ze Španělska a slovenský závodník Tomáš Tabačiar. Ten byl velmi dobře připravený a zdálo se, že by mohl v soutěži zvítězit. Působil symetrickým dojmem, předvedl skvěle tvarovaný hrudník s výborným svalstvem nohou. Rozhodčí se ale přiklonili na stranu španělského závodníka, který byl přeci jen více v detailech vyrýsovaný. Vojta Koritenský působil velmi dobře, uvolněně a předvedl kvalitní postoje svalového rozvoje. Umístění na pátém místě mu zajistilo finanční odměnu ve výši 500 dolarů.

V kategorii Bikiny jsme neměli žádnou zástupkyni. Třináct závodnic včetně absolutní vítězky amatérské soutěže ktg.bikiny Victorie Harbus z Polska, která získala profi kartu a tím i právo startu na této soutěži, si mezi sebou rozdělilo finanční odměnu ve výši 8 500 dolarů. Nejvyšší částku 4000 dolarů získala švýcarská závodnice Priscila Leimbacher. Soutěže se účastnila i známá slovenská závodnice Sabina Pleváková, která v nabitém poli obsadila osmé místo.

Další kategorie udělala všem přítomným divákům velikou radost. V kategorii Physique mužů se představilo celkem 9 závodníků, z toho čtyři z České republiky. Už od začátku bylo zřejmé, že prim bude hrát Ondřej Kmošťák, který zvítězil zcela přesvědčivě a odnesl si odměnu ve výši 2500 dolarů. Ondřej působil přesvědčivým dojmem s pěknou stavbou těla, úzkým pasem a širokými rameny. Druhé místo obsadil Miroslav Juríček a třetí  Filip Šteflovič. Možná by se nikdo nedivil, kdyby pořadí těchto dvou našich borců skončilo obráceně, ovšem rozhodčí posoudili jejich současnou formu již zmíněným umístěním. Miroslav Pribáň, čtvrtý z našich profesionálů, nakonec obsadil osmou příčku, když přeci jen v jednotlivých detailech nestačil na své soupeře.

V nejočekávanější kategorii večera, kategorii kulturistika open, startovali tři naši závodníci. Lukáš Osladil se vrátil z Mr.Olympia (Las Vegas) s umístěním na 12.místě a tak všichni očekávali, jak se mu bude dařit na domácí scéně. Už při nástupu bylo patrné, že by mohl obsadit místo „na bedně“. Byl opět skvěle připravený. Kdo zná závěrečnou přípravu špičkových kulturistů, určitě mi dá za pravdu, že udržet formu 14 dnů od poslední soutěže není vůbec jednoduché. Lukášovi se to ale podařilo více než dobře a nakonec obsadil skvělé třetí místo. Vedle originální medaile (kterou obdrželi všichni, kteří se umístili do třetího místa) obdržel i šek na 10 000 dolarů. Ovšem Lukáš získal ještě další ocenění, za předvedenou volnou sestavu. Ta byla vyhodnocena jako nejlepší z celého startovního pole. Byla vskutku originální a skvěle předvedená, do detailu propracovaná a bez jediného zaváhání. A vůbec se nedá říci, že by pohybově byla jednoduchá. Naopak, velmi náročná. Sladit pohyb, zaujímání postojů, složité přechody, vše sladit s hudbou a ještě udržet svalstvo v plném napětí je vskutku vyčerpávající. Soutěž vyhrál loňský vítěz Rolley Winklaar, letošní bronzový na Mr.Olympia. Diváky jeho forma nadchla a ve finále, přesto, že si při sestupu ze schodů v semifinále poranil prst na levé noze, předvedl excelentní výkon. Vyhrál naprosto přesvědčivě a nikoho nenechal na pochybách, že vítězství mu právem náleží. Rolley se nechal slyšet, že letos to je jeho poslední soutěžní sezona a se sportovní kulturistikou chce skončit. Tak uvidíme. Vždyť právě ta letošní patřila mezi jeho nejúspěšnější. Druhé místo obsadil anglický závodník Nathan Deasha, který s Lukášem bojoval o druhé místo, které se mu nakonec podařilo vybojovat. Na čtvrtém místě skončil další náš závodník Pavel Beran. Byl výborně připravený, se širokými rameny a skvěle tvarovanýma nohama. Od posledního vystoupení zvýšil tělesnou hmotnost a podařilo se mu ji i dostatečně „zkrotit“. Sedmé místo obsadil Slavoj Bednář, který předvedl skvěle vypracované svalstvo, vyrýsované, bez viditelné chyby. Odnesl si šek na 1000 dolarů.

Ve startovním poli se měl objevit také vítěz Mr.Olympia 2018 Shawn Rhoden. Ovšem pro zdravotní potíže se soutěže nemohl účastnit, tak aspoň pozdravil naše diváky a vyjádřil lítost nad tím, že se nemůže postavit na pódium jako závodník. V každém případě bylo skvělé, že se pořadateli soutěže podařilo nejlepšího kulturistu planety přivítat na této soutěži. Shawn, pro informaci ostatním, se vloni soutěže zúčastnil a obsadil druhé místo za vítězem Roelly Winklaarem.

Letošní sedmý ročník se po všech stránkách vydařil. Opět posunul hranice výš a tak už dnes se mohou všichni návštěvníci těšit na 8.ročník, který přinese určitě mnoho nových zážitků, přátelských setkání a hodnotných sportovních výkonů.

Zpracoval: Ivan Rudzinskyj

 

 

CLASS: MEN'S BODYBUILDING FINALS - KULTURISTIKA PRO
   
Number Athlete Country TOTAL Standing
12 ROELLY WINKLAAR NETHERLANDS 6 1
5 NATHAN DEASHA UNIDED KINGDOM 12 2
10 LUKÁŠ OSLADIL CZECH REPUBLIC 18 3
3 PAVEL BERAN CZECH REPUBLIC 24 4
4 SAMSON DAUDA UNIDED KINGDOM 32 5
6 JAMES HOLLINGSHEAD UNIDED KINGDOM 34 6
2 SLAVOJ BEDNÁŘ CZECH REPUBLIC 42 7
7 IGOR ILLES SLOVAKIA 50 8
9 MAREK OLEJNICZAK POLAND 52 9
13 KRYSTIAN WOLSKI POLAND 60 10
8 MICHAEL KEFALIANOS GREECE 68 11
180 KEVIN GEBHARDT GERMANY 68 12
1 DAINIUS BARZINSKAS LITHUANIA 78 13
11 VICTOR REA MEXICO 84 14

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       

 

       
CLASS: MEN'S 212 FINALS - KULTURISTIKA PRO DO 212
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
16 ANGEL CALDERON SPAIN 6 1
19 TOMAS TABACIAR SLOVAKIA 12 2
20 SAMIR TROUDI SWEDEN 18 3
15 VAHID BAHARLOU IRAN 24 4
18 VOJTĚCH KORITENSKÝ CZECH REPUBLIC 30 5
14 OLIVER ADZEIVSKI SWEDEN    
17 VICTOR LOPEZ GARZIA MEXICO    

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE FINALS PRO
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
26 ONDŘEJ KMOŠŤÁK CZECH REPUBLIC 6 1
25 MIROSLAV JURÍČEK CZECH REPUBLIC 12 2
29 FILIP ŠTEFLOVIČ CZECH REPUBLIC 18 3
21 SANAD ALSANAD KUWAIT 24 4
22 LUCA BIOLO ITALY    
23 BRYAN BURNS USA    
24 TAMAS CSERNOCH HUNGARY    
28 MIROSLAV PRIBAŇ CZECH REPUBLIC    
30 FLORIAN WOLF THE NETHERLANDS    

FOTOGALERIE POSTOJE

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: BIKINI PRO FINALS PRO
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
35 PRISCILA LEIMBACHER SWITZERLAND 6 1
39 JENNIFER RONZITTI USA 12 2
41 KARINA SKOWRONSKA UK 18 3
36 BREENA MARTINEZ USA 24 4
37 CRISTOBALINA PAJARES SPAIN 30 5
31 ALEXANDRA BRAUN USA    
32 EGLE ELLER-NABI ESTONIA    
33 PHOEBE HAGAN UK    
34 KIM GUTIEREZ CHILE    
38 SABINA PLEVAKOVA SLOVAKIA    
40 NATHALIE SCHMIDT GERMANY    
42 HELGA STIBI IRELAND    
181 VICTORIA HARBUS POLAND    

FOTOGALERIE POSTOJE

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MBB70      
Number Athlete Country TOTAL Standing
48 ANDREAS JALL GERMANY 6 1
         
         
CLASS: MBB80 - KULTURISTIKA MUŽŮ DO 80 KG
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
49 ALEXANDER KROPP GERMANY 6 1
51 DANIEL SVACH CZECH REPUBLIC 12 2
52 VASIL BUCACKIJ UNITED KINGDOM 20 3
50 LUKÁŠ SEDAŘÍK CZECH REPUBLIC 24 4
54 ROIY ABUDY ISRAEL 28 5
55 MATHIEU BEAUVOIS FRANCE 36 6
53 CHARBEL BOU DAHER LEBANON    

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MBB90 - KULTURISTIKA MUŽŮ DO 90 KG
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
59 DAVID SKOŘEPA CZECH REPUBLIC 6 1
58 MILOŠ DOLANSKÝ SLOVAKIA 12 2
61 STEPHANE MATALA FRANCE 18 3
57 RADEK JURAN CZECH REPUBLIC 24 4
65 DAVID CAP SLOVAKIA 32 5
56 EDIS ALICIC GERMANY 34 6
63 IVAN SOKOL SLOVAKIA 38 7
60 BERNARD DIASSEU TANKOU CZECH REPUBLIC    
62 PETER ZEMBJAK SLOVAKIA    
64 MOHAMMED ALSULAITI QATAR    

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MBB102 - KULTURISTIKA MUŽŮ DO 102 KG
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
71 PETER KOVÁČ SLOVAKIA 6 1
69 JORGE RAFAEL MEXICO 12 2
70 JIŘÍ VACEK CZECH REPUBLIC 18 3
67 MATUŠ HROMEC SLOVAKIA 24 4
73 ALI REZAI  IRAN 30 5
68 ASAF MAGNEZI ISRAEL 36 6
72 JIŘÍ HEŘMAN CZECH REPUBLIC 42 7
66 KRYSTIAN WOLSKI POLAND    

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MBBOV102 - KULTURISTIKA MUŽŮ NAD 102 KG
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
74 KEVIN GEBHARDT GERMANY 6 1
76 FERENC KOVACS HUNGARY 14 2
75 PETR IMLAUF CZECH REPUBLIC 16 3
77 DIMITRIOS MOUTZOURIS GEECE 24 4

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MBBJUN - KULTURISTIKA JUNIOŘI
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
43 DOMINIK TRKAN AFGHANISTAN 6 1
44 ABDELRAHMN ALKHAYYAL UAE 12 2
42 PITIAN PAUL GHEORGHE ROMANA 18 3
41 OR SUISA ISRAEL 24 4
40 MAREK MATUŠ SLOVAKIA 30 5

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MBBMAST - KULTURISTIKA MASTERS
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
47 JAN TOUŠEK CZECH REPUBLIC 6 1
45 JIŘÍ HEŘMAN CZECH REPUBLIC 12 2
46 ALEŠ ŠLECHTA CZECH REPUBLIC 18 3

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S CLASSIC PHYSIQUE A - DO 170 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
135 AMIN PARVANEH GERMANY 6 1
134 ROIY ABUDY ISRAEL 12 2
136 ABDULLA ALMAZROEI QATAR 18 3

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S CLASSIC PHYSIQUE B - DO 178 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
141 PETER ZEMBJAK SLOVAKIA 6 1
139 SERGEI ZOLOTAREV RUSSIAN FEDERATION 12 2
140 IVAN SOKOL SLOVAKIA 18 3
144 MILOŠ DOLANSKÝ SLOVAKIA 24 4
142 RADOSLAV ŠEBESTA SLOVAKIA 30 5
145 TOMÁŠ JELÍNEK SLOVAKIA 36 6
137 JIŘÍ MALÍŘ CZECH REPUBLIC 44 7
146 TOMÁŠ ONDÍK CZECH REPUBLIC 46 8
138 YASIN UCAN NORTH CYPRUS 54 9
143 MICHAL HODUL SLOVAKIA 60 10

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S CLASSIC PHYSIQUE C - NAD 178 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
157 JAN BENO SLOVAKIA 6 1
160 JAN TOUŠEK CZECH REPUBLIC 12 2
152 DAVID MARUŠINEC SLOVAKIA 18 3
159 ANTONÍ HODAN CZECH REPUBLIC 24 4
158 JURAJ GUNAR   30 5
149 RASTISLAV BARNA SLOVAKIA 36 6
151 WOJCIECH KORZENIOWSKI POLAND 42 7
153 MAREK KOVAŘÍK CZECH REPUBLIC 48 8
156 PETR CHALUPNÝ CZECH REPUBLIC 54 9
155 DANIEL HENTSCHEL GERMANY 58 10
150 ONDŘEJ PÍREK CZECH REPUBLIC 70 11
148 ROBERT MEGO SLOVAKIA 72 12
161 ABDELRAHMAN ALKHAYYAL UAE 76 13
147 LUKÁŠ KORVAS SLOVAKIA 84 14

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S CLASSIC PHYSIQUE JUNIORS    
Number Athlete Country TOTAL Standing
124 STEPHANE MATALA FRANCE 6 1
104 JIŘÍ MALÍŘ CZECH REPUBLIC 14 2
127 ABDELRAHMAN ALKHAYYAL UAE 16 3
123 GABRIEL TKALCIC CROATIA 26 4
126 MATUŠ MERCELL SLOVAKIA 28 5
125 JAN BARTOŠ CZECH REPUBLIC    

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S CLASSIC PHYSIQUE MASTERS    
Number Athlete Country TOTAL Standing
131 JAN TOUŠEK CZECH REPUBLIC 6 1
129 PETR CHALUPNÝ CZECH REPUBLIC 12 2
130 TOMÁŠ JELÍNEK SLOVAKIA 18 3
132 JIŘÍ VILÍMEK CZECH REPUBLIC 24 4
133 YASIN UCAN  NORTH CYPRUS 30 5
128 ARTUR SZYMANSKI UNITED KINGDOM    

FOTOGALERIE SESTAVY

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE A - DO 170 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
85 ALESSIO SBIZZERA ITALY 6 1
86 ABDULLA ALEISSAEE UAE 12 2
84 SADIBOU AIDARA FRANCE 18 3
88 ABDULLA ALMAZROEI QATAR 24 4
87 JANNIK JARNSBORG DENMARK 30 5

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE B - DO 173 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
89 SEBASTIAN GUNČÍK CZECH REPUBLIC 6 1
91 EL KHTABI ALI FRANCE 12 2
90 TOMÁŠ KOČKA CZECH REPUBLIC 18 3
92 MOHAMMED ALSULAITI QATAR 24 4

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE C - DO 175 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
94 SLAVI GORANCHOVSKI BULGARIA 8 1
95 MOHAMAD HAMAD DENMARK 10 2
93 KAMIL DUSEJOVSKÝ CZECH REPUBLIC 20 3
96 PHILIP PAPADOPOULC GREECE 22 4

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE D - DO 180 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
110 GREGORIJ LAC FRANCE 6 1
98 SEBASTIAN BOGRIS GERMANY 14 2
107 MAURO FIALHO SPAIN 20 3
109 ABDELATIF RIYAHI FRANCE 20 4
105 ABDULLAH ALSARAF KUWAIT 32 5
99 IVAN PRUSAU BELARUS 34 6
101 MIROSLAV JANÁČEK CZECH REPUBLIC 42 7
108 PETER KOSARKO  SLOVAKIA 48 8
103 NIKOLAS MARGELOS GREECE 54 9
97 ROMAN ROSSI CZECH REPUBLIC 60 10
106 JAN PEKAŘÍK SLOVAKIA 66 11
100 TOMÁŠ SLAVĚTINSKÝ CZECH REPUBLIC 72 12
102 SALEM BIN SARM UAE 78 13
104 JIŘÍ MALÍŘ CZECH REPUBLIC    

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE E - DO 183 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
118 JIŘÍ VILÍMEK  CZECH REPUBLIC 6 1
117 MOHAMED SHEBLI LIBYA 12 2
116 KAREL KOHOUT CZECH REPUBLIC 18 3
112 DANNY GREGORY USA 24 4
113 MARIO NITZKE CZECH REPUBLIC 30 5
111 TOMÁŠ KOVÁČ SLOVAKIA 40 6
114 MATUŠ BERLANSKÝ SLOVAKIA 40 7
115 KHALIFA ANUAIMI UAE 44 8

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE F - NAD 183 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
119 DIEZE SOSSO ASSANE FRANCE 6 1
121 JAKUB MARTON SLOVAKIA 12 2
120 SLEIMAN CHOUBASSI LEBANON 18 3
122 BALASZ SZLIFKA HUNGARY 24 4

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: MEN'S PHYSIQUE JUNIORS      
Number Athlete Country TOTAL Standing
80 ALESSIO SBIZZERA ITALY 6 1
81 ABDULLA ALEISSAE UAE 12 2
78 PHILIP PAPADOPOULOS GREECE 18 3
83 SALEM BIN SARM UAE 24 4
82 BALASZ SZLIFKA HUNGARY 30 5
79 MATUŠ BERLANSKÝ SLOVAKIA 36 6

FOTOGALERIE POROVNÁNÍ

FOTOGALERIE VYHLÁŠENÍ
       
         
CLASS: CLASS A - FIGURE DO 163 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
25 SOPHIA SAMMEE UK 6 1
26 GULBAHAR AYRA GERMANY 12 2
27 HARANGI ADRIENN HUNGARY 18 3
24 ANN CRISTIN JACOBSEN NORWAY 24 4
29 DEEPA MUSCHKE GERMANY 30 5
23 SABRINA SCHULZ GERMANY 36 6
28 ROXAN KRISTON HUNGARY 42 7
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS B -FIGURE DO 168 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
32 ANNA NAWROT POLAND 6 1
31 ANNA ANDRZEJEWSKA POLAND 14 2
30 JANA KOLÁŘOVÁ CZECH REPUBLIC 16 3
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS C
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
33 GASSER MICHELE SWITZERLAND 6 1

       
         
CLASS: WOMEN'S PHYSIQUE A - DO 163 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
36 SUSANA RUBIO HERNANDEZ GERMANY 6 1
34 SIEWERT SVENJA GERMANY 14 2
35 DEEPA MUSCHKE GERMANY 16 3
FOTOGALERIE        
         
CLASS: WOMEN'S PHYSIQUE B - DO 168 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
38 GEMMA LANCASTER UNITED KINGDOM 6 1
37 IVANA DVOŘÁKOVÁ CZECH REPUBLIC 12 2
FOTOGALERIE        
         
CLASS: WOMEN'S PHYSIQUE C - NAD 168
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
39 VLADISLAVA GALAGAN RUSSIAN FEDERATION 6 1
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS A - BIKINY DO 155 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
5 YULIIA MISHURA UKRAINE 6 1
6 SARA CURIACE ITALY 12 2
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS B - BIKINY DO 159 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
7 SZABRINA TOTH HUNGARY 6 1
8 BERNADETT TILL HUNGARY 14 2
9 VALERIJA SLAPNIK SLOVENIA 16 3
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS C - BIKINY DO 163 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
13 VICTORIA HARBUZ POLAND 6 1
10 KATEŘINA BLAZČÍKOVÁ CZECH REPUBLIC 12 2
11 JANA KAŇKOVÁ CZECH REPUBLIC 18 3
12 VERONIKA SOHRABI CZECH REPUBLIC 24 4
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS D - BIKINY DO 166 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
14 AMMIE DUSEJOVSKY USA 6 1
15 VIKTORIA KANIVETS UKRAINE 12 2
16 ZSOFIA CZIFRA HUNGARY 18 3
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS E - BIKINY DO 170 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
17 SVETLANA ELINA RUSSIA FEDERATION 6 1
19 PAVLÍNA VALIGUROVÁ CZECH REPUBLIC 12 2
18 VIVIEN BENIS HUNGARY 18 3
20 EWELINA SZALA POLAND 26 4
21 KLÁRA MORAVCOVÁ CZECH REPUBLIC 28 5
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS F - NAD 170 CM
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
22 KAROLÍNA MACHOVÁ CZECH REPUBLIC 6 1
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS JUNIOR BIKINY
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
2 VICTORIA HARBUZ POLAND 6 1
3 KLÁRA MORAVCOVÁ CZECH REPUBLIC 12 2
1 MARTYNA BARZINKSKAITE LITHUANIA 18 3
FOTOGALERIE        
         
CLASS: CLASS MASTERS BIKINY
     
Number Athlete Country TOTAL Standing
4 VERONIKA SOHRABI CZECH REPUBLIC 6 1

FOTOGALERIE

 

Výsledky Superfinále (získání profi karty):
 
Kevin Gebhardt (Německo)                    Mens Bodybuilding
Ján Beňo (Slovensko)                           Mens Classic Physique
Sebastian Gunčík (Česká republika)       Mens Physique
Victoria Harbuz (Polsko)                        Womens Bikini
Anna Nawrot (Polsko)                           Womens Figure
Gemma Lancaster (Anglie)                    Womens Physique

FOTOGALERIE - SUPERFINÁLE BIKINY
FOTOGALERIE - SUPERFINÁLE KULTURISTIKA MUŽŮ
FOTOGALERIE - SUPERFINÁLE MEN'S CLASSIC PHYSIQUE
FOTOGALERIE - SUPERFINÁLE MEN'S PHYSIQUE
FOTOGALERIE - SUPERFINÁLE WOMEN'S FIGURE
FOTOGALERIE - SUPERFINÁLE WOMEN'S FITNESS

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk