Výsledky Toronto Pro

Výsledky Toronto Pro

Skvělé umístění Daniela Minstera!!!

Soutěže | 05.06.2018 | Michal Rudzinskyj

V kanadském Torontu se o právě uplynulém víkendu konala další z řady zámořských profesionálních soutěží, kterou tentokrát byla Toronto Pro. Ve startovních listinách se objevili i dva čeští zástupci, a to v kategoriích do 212 liber a wheelchair.

V kategorii open bez váhového omezení mezi téměř dvěma desítkami soutěžících zvítězil Juan Morel. Ve startovním poli byl zkušeným soutěžním veteránem, což navíc potvrzoval bezchybným vrškem, výtečnou formou a drtivými zadními postoji. Už na New York Pro ukázal, že si dokáže najít cestu k objemným a působivým svalovým partiím, které však nesou i drobný nedostatek v podobě relativně slabších stehen v předních postojích, kdy by při vyřešení této nedokonalosti bylo možné pomýšlet i na boj o nejlepší příčky při soutěži Mr. Olympia.

                                
                                                              Juan Morel

                                                                   

Druhou pozici obdržel od rozhodčích Akim Williams, který už před New York Pro spojil síly s trenérem Oscarem Ardonem (před lety jeho zkušenosti dlouhodobě využíval Kai Greene). Zatímco na jmenované soutěži to ještě nebylo znát, zde již exceloval napruhovanými gluteály, skvělými detailně zpracovanými stehny a celkovou formou, kterou však mírně kazily nedostatky ve středové oblasti zad.

         
                     Akim Williams                                                    Cedric McMillan

Zklamáním byla pro některé fanoušky forma Cedrica McMillana, který skončil třetí. Nenabídl tak plné svaly, rovněž forma nebyla z nejlepších. Ostatně je to právě nedostatek schopnosti udržet si z pohledu soustavnosti relativně dobrý vzhled, se kterou se tento závodník občas potýká. Čtvrté místo si díky dobré formě odnesl dobře vypadající Antoine Vaillant. V minulosti měl několikrát problémy se závislostí na drogách, takže dosažené umístění je o to cennější. Pátou pozici obsadil Rafael Brandao, který však pro lepší výsledky musí zapracovat především na celkových objemech.

Ve dvěstědvanáctce si mezi deseti soutěžícími našel cestu k první příčce Zane Watson. Domácí závodník své město nezklamal, když předvedl působivou kombinaci objemných a přitom kvalitně k hodnocení připravených svalů. Druhý skončil Cody Montgomery, třetí pak Mahmoud Al Durrah. Rozhodčí tentokrát neocenili příliš dobře formu Vojtěcha Koritenského a ve svých hodnoceních mu nakonec přisoudili osmou příčku.

                   
             Zane Watson                                    Cody Montgomery                           Mahmoud Al Durrah

 

                                                              
                                                                         Vojtěch KoritenskýV Torontu zaválel Daniel Minster, a to v podobě druhého místa dosaženého v kategorii mezi kulturisty-vozíčkáři, když jeho formu dokázal přebít pouze vítězný Antoni Khadraoui. Náš zástupce tak dokázal stanout na nejlepší pozici dosavadní kulturistické kariéry, ve které však nepochybně vyniká například i třetí místo získané na prestižní Arnold Classic v roce 2017, kdy poprvé startoval mezi profesionály.

                               

 

                               

 

                               
                                                                           Daniel Minster


Všechny výsledky včetně zbylých kategorií si lze prohlédnout pod tímto odkazem.

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: IFBBPRO.com, rxmuscle.com

http://www.rxmuscle.com/video/contest-interviews/14692-juan-morel-defeats-akim-williams-
2018-toronto-supershow-recap.html


http://www.ifbbpro.com/results/2018-toronto-pro-supershow-scorecards/

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk