Mistrovství České republiky dorostu a juniorů

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů

140 závodníků a závodnic se utkalo o mistrovské tituly ve Velké Bíteši!

Soutěže | 22.05.2018 | Michal Rudzinskyj

V letošním roce se nejlepší dorostenci a junioři utkali o mistrovské tituly v Kulturním domě  ve Velké Bíteši. Na 140 závodníků a závodnic se v 17 kategoriích představilo zaplněnému hledišti a nutno dodat, že výkony to byly vskutku kvalitní. Zvláště kategorie juniorů byly dobře obsazené a je zřejmé, že pokud ti nejúspěšnější vydrží v nasazeném tempu, určitě se s nimi potkáme na dalších významných soutěžích.
Velmi pozitivně je možné hodnotit předvedené volné sestavy, které často nepostrádaly nápad a nechybělo ani kvalitní provedení jednotlivých postojů.

Absolutními vítězi v jednotlivých kategoriích se stali Maxim Harnol (ktg. kulturistika mladšího dorostu), Dominik Turko (ktg. kulturistika staršího dorostu), Jan Pitr (ktg. kulturistika juniorů), Vojtěch Dvořák (ktg.physique juniorů) a Anna Zdražilová (ktg.bikiny fitness juniorek).

 

Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

52

Maxim Harnol+absolutní

Gold Team Karviná

2002

61,1

3

3

6

9

2.

116

Dan Žalud

Mišmaš Fitness Brno

2003

62,2

6

6

12

18

3.

129

Lukáš Navrátil

TJ Zbrojovka Vsetín

2002

54,1

10

9

20

29

4.

96

Jakub Fabry

Fitness při CVČ Most

2002

49,8

11

12

22

34



Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

44

Tobiáš Branc

Toro Gym Vysoké Mýto

2002

79,5

4

3

8

11

2.

27

Patrik Ondryáš

Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm

2002

78,1

5

6

10

16

Absolutní vítěz - ktg. kulturistika mladšího dorostu - Maxim Harnol - FOTOGALERIE


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

58

Sebastián Jindrák

SKK Hrádek nad Nisou

2001

60,8

3

3

6

9

2.

38

Pavel Dostál

Infitness Zlín

2000

63,5

7

10

14

24

3.

133

Filip Vig

Dee Gym Liberec

2000

57,6

11

12

22

34

4.

140

Roman Kubiš

Extrifit Club

2000

65,0

11

12

22

34

5.

71

Jan Nikodím

Gold Team Karviná

2000

58,2

14

8

26

34

6.

49

Lukáš Kocfelda

Fitness AVE Přerov

2000

59,6

19

18

36

54

7.

52

Maxim Harnol

Gold Team Karviná

2002

61,1

21

-

-

21

8.

57

Ondřej Bajda

Fitnesscentrum Šembi Bohumín

2001

56,3

23

-

-

23

9.

47

Vladimír Trakal

Profi Studio Jablonický

2000

61,0

27

-

-

27

10.

25

Dominik Joskowiak

Fitnesscentrum Šembi Bohumín

2001

57,8

30

-

-

30



Kulturistika staršího dorostu do 72 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

34

Dominik Turko+ absolutní

Sportovní centrum NMnM

2000

68,5

3

3

6

9

2.

62

Václav Abrahám

Topič Team Jihlava

2000

71,2

6

6

12

18

3.

53

Jiří Jirsa

SK PEPA centrum Opava

2000

69,8

10

10

20

30

4.

84

Vít Modrák

Hammer Strength Fitness

2000

72,0

11

11

22

33

5.

108

Adam Vágner

MD Fitness Lanškroun

2000

67,8

18

16

32

48

6.

2

Pavel Hurta

Fit Park Ostrava

2000

70,5

18

17

34

51

7.

37

Jan Lenárt

FIT-GYM Havířov

2000

71,6

19

-

-

19

8.

124

Martin Kuchyňka

Sportcentrum Delfín

2000

66,3

23

-

-

23

9.

97

Daniel Lochman

Kult. a bikiny fitness Lanškroun

2000

70,9

27

-

-

27



Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

110

Lukáš Mlejnek

Pulse Fitness Club Praha

2000

75,3

3

3

6

9

2.

104

Dominik Tóth

TJ Sokol Žižkov I.

2000

76,0

6

9

12

21

3.

139

Marek Dočekal

Fitness Velké Opatovice

2001

82,9

10

11

20

31

4.

136

Martin Salač

Xfitness Praha

2000

76,4

11

10

22

32

5.

13

Václav Onderka

SK PEPA centrum Opava

2000

74,3

14

13

28

41

6.

115

Petr Valchář

TJ Zbrojovka Vsetín

2001

74,0

19

17

34

51

7.

123

David Kopřiva

Target Team

2001

77,0

21

-

-

21

8.

75

Jiří Toman

Irongym Kyjov

2000

81,2

25

-

-

25

9.

86

Václav Koudelka

Sportcentrum Delfín

2000

77,8

26

-

-

26

10.

29

Zdeněk Koudelka

Sportcentrum Delfín

2000

82,1

29

-

-

29

Absolutní vítěz - ktg. kulturistika staršího dorostu - Dominik Turko - FOTOGALERIE


Kulturistika juniorů do 70 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

77

Jan Pítr+ absolutní

Caesar Fitness Nový Jičín

1996

67,8

3

3

6

9

2.

24

Michael Kriho

Obořil Elite Team

1996

65,6

6

6

12

18

3.

109

Jaroslav Čada

Hulk Gym Brno

1996

69,8

9

10

18

28

4.

17

Radim Paštěka

MD Fitness Lanškroun

1996

66,1

12

13

24

37

5.

92

Robin Grenar

Hardcore Gym Fontána

1995

69,5

14

12

30

42

6.

21

Ondřej Martinovský

Extrifit Club

1999

69,4

20

18

36

54

7.

58

Sebastián Jindrák

SKK Hrádek nad Nisou

2001

60,8

21

-

-

21

8.

72

Daniel Konečný

Fitness AVE Přerov

1997

68,8

22

-

-

22

9.

15

Vojtěch Starynský

Topič Team Jihlava

1997

68,4

27

-

-

27



Kulturistika juniorů do 77 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

85

Petr Moc

Cardio Fitness ČS Česká Lípa

1998

76,2

3

4

6

10

2.

14

Michal Soukup

Fitness Centrum Aura Plzeň

1995

76,5

8

7

16

23

3.

95

Petr Kovářík

Fitness Centrum Aura Plzeň

1995

71,8

7

7

16

23

4.

76

David Dítě

Topič Team Jihlava

1997

73,9

12

12

24

36

5.

53

Jiří Jirsa

SK PEPA centrum Opava

2000

69,8

17

16

30

46

6.

138

Lukáš Bodnár

Fitnesscentrum Šembi Bohumín

1998

72,1

18

17

36

53

7.

135

Petr Fikoczek

Kubík fitness Ostrava

1996

73,5

20

-

-

20

8.

13

Václav Onderka

SK PEPA centrum Opava

2000

74,3

22

-

-

22



Kulturistika juniorů nad 77 kg
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

22

František Slíž

Hard Core Gym Frant. Lázně

1997

85,0

3

3

6

9

2.

46

Martin Horký

Power Gym Jihlava

1996

101,4

8

9

14

23

3.

98

Petr Jetel

Fitness při CVČ Most

1995

87,2

9

7

22

29

4.

74

David Ježek

Toro Gym Vysoké Mýto

1997

80,1

12

12

20

32

5.

33

Dominik Murin

SK Quatro Fitness Ostrava

1998

84,8

15

15

30

45

6.

67

Miroslav Zeisberger

SK PEPA centrum Opava

1999

84,9

18

18

36

54

Absolutní vítěz - ktg. kulturistika juniorů - Jan Pítr - FOTOGALERIE


Klasická kulturistika juniorů
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

54

Jakub Kolínek

Obořil Elite Team

1996

179,5

77,6

4

4

8

12

2.

144

Josef Drda

Extrifit Club

1998

182,5

85,8

5

5

10

15

3.

63

Vojtěch Fojtík

KSK Jalex Team Krnov

1997

178,0

70,3

9

9

18

27

4.

106

Jiří Skalka

SK PEPA centrum Opava

1995

177,0

78,3

11

11

22

33

5.

10

Dominik Guzdek

SK PEPA centrum Opava

1997

183,5

81,0

15

15

30

45

6.

127

Michal Beneš

T&M Olympia Fitness Praha

1997

173,0

73,6

18

18

36

54

7.

79

Josef Klanica

TJ Valašské Meziříčí

1995

183,0

83,7

21

-

-

21

8.

137

Petr Kinzl

Fit klub Ludvík

1997

173,5

66,5

24

-

-

24



Physique dorostu
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

65

Pavel Trmač

Kult. a bikiny fitness Lanškroun

2000

183,5

3

3

6

2.

3

Andreas Schmidt

Kubík fitness Ostrava

2000

185,0

7

7

14

3.

70

David Hrončok

The Dreams Factory Gym Plzeň

2000

173,0

9

7

16

4.

122

Filip Klucho

SF7 Team

2000

178,5

12

13

25

5.

43

Patrik Juráček

SF7 Team

2000

184,0

11

14

25

6.

141

Daniel Vaněk

Extrifit Club

2000

184,0

21

18

39

7.

4

David Plischke

Fitness klub Omega Olomouc

2000

178,0

21

-

21

8.

55

Michal Uher

SF7 Team

2000

184,0

25

-

25

9.

119

Jan Šiller

Pajič Trainings

2000

175,0

27

-

27

10.

64

Jakub Tkáč

Fitness Centrum Jalex

2001

171,5

29

-

29

11.

134

Petr Tatíček

Fine Fitness Pardubice

2000

178,0

30

-

30



Physique juniorů do 178 cm
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

91

Vojtěch Dvořák+ absolutní

Muscle Factory Březnice

1995

167,0

5

5

10

2.

1

Antonín Vu

MD Fitness Lanškroun

1998

157,0

6

7

13

3.

132

Dominik Kytlica

Kubík fitness Ostrava

1997

178,0

10

9

19

4.

30

Luboš Krbálek

BBK Fitness Sokol Znojmo

1996

174,0

10

10

20

5.

113

Jaroslav Macura

The Dreams Factory Gym Plzeň

1999

176,0

14

14

28

6.

36

Matěj Večerek

SK PEPA centrum Opava

1998

174,0

19

18

37

7.

70

David Hrončok

The Dreams Factory Gym Plzeň

2000

173,0

22

-

22

8.

89

Tomáš Tyl

SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou

1995

172,0

23

-

23

9.

112

Adam Václavek

Fitness klub Omega Olomouc

1997

176,5

26

-

26

10.

64

Jakub Tkáč

Fitness Centrum Jalex

2001

171,5

30

-

30



Physique juniorů nad 178 cm
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

23

Marek Kavina

Fitness při CVČ Most

1996

184,5

4

4

8

2.

8

Jakub Marek

Fit - K.O. Staré Město

1996

187,0

5

5

10

3.

12

Viktor Zetocha

Infitness Zlín

1999

179,5

9

8

17

4.

125

Dominik Suchánek

Fitness Institut Klub

1998

183,0

12

12

24

5.

73

Vojtěch Kabátník

Factory Pro Praha

1999

184,5

21

15

36

6.

65

Pavel Trmač

Kult. a bikiny fitness Lanškroun

2000

183,5

21

18

39

7.

81

Tomáš Gacek

Prom-In Team

1998

181,5

23

-

23

8.

130

Tomáš Růžička

SF7 Team

1998

187,0

23

-

23

9.

18

Serhii Tymoshchuk

The Dreams Factory Gym Plzeň

1995

191,5

24

-

24

10.

35

Zdeněk Kolek

BBK Fitness Sokol Znojmo

1997

184,0

25

-

25

Absolutní vítěz - ktg. physique juniorů - Vojtěch Dvořák - FOTOGALERIE


Bodyfitness dorostenek
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

101

Markéta Kretschová

Fitness při CVČ Most

2000

156,0

4

3

7

2.

60

Barbora Procházková

Fitness MB Moravské Budějovice

2000

168,5

5

6

11



Bodyfitness juniorek
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

101

Markéta Kretschová

Fitness při CVČ Most

2000

156,0

5

5

10

2.

83

Markéta Martinásková

M-klub Roudnice nad Labem

1999

158,5

7

7

14

3.

118

Kateřina Brachtlová

SIWI Fitness Brno

1996

168,0

7

7

14

4.

60

Barbora Procházková

Fitness MB Moravské Budějovice

2000

168,5

11

12

23

5.

39

Marie Zapletalová

Pajič Trainings

1997

173,5

15

15

30

6.

69

Aneta Bílková

Oddíl kulturistiky ASK Blansko

1997

166,0

18

18

36

7.

126

Kristýna Mareková

Fitness Bobycentrum

1999

177,0

21

-

21

8.

111

Elisabeta Máchová

Fitness Gym Ostrava

1995

178,0

24

-

 



Bikiny fitness dorostenek
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

6

Aneta Šmídlová

Kult. a bikiny fitness Lanškroun

2000

165,0

7

7

14

2.

26

Alena Víšková

Března Fitness Club Česká Lípa

2001

162,5

7

9

16

3.

82

Anna Zdražilová

Fitness AVE Přerov

2000

159,5

10

8

18

4.

40

Simona Hanáčková

TJ Spartak Uherský Brod

2000

166,5

11

11

22

5.

131

Julie Svitáková

Fitness Institut Klub

2001

169,5

11

11

22

6.

121

Sandra Ďuricová

Infitness Zlín

2000

170,5

21

18

39

7.

9

Viktoria Babíková

Target Team

2002

164,0

23

-

23

8.

68

Anna Vomastková

Target Team

2000

171,0

25

-

25

9.

41

Daniela Vorlíková

Pajič Trainings

2000

167,5

26

-

26

10.

61

Veronika Kudrnová

Extrifit Club

2000

161,5

29

-

29

11.

45

Tereza Szwarcová

Toro Gym Vysoké Mýto

2001

158,0

30

-

30

12.

80

Yveta Ježková

Profi Fitness Eva

2000

168,5

33

-

33



Bikiny fitness juniorek do 164 cm
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

82

Anna Zdražilová+absolutní

Fitness AVE Přerov

2000

159,5

5

4

9

2.

99

Dita Láblerová

Tom „S“ Gym Děčín

1996

156,0

6

8

14

3.

105

Sabina Doležalová

Yamamoto Czech

1997

157,0

10

10

20

4.

26

Alena Víšková

Března Fitness Club Česká Lípa

2001

162,5

11

11

22

5.

9

Viktoria Babíková

Target Team

2002

164,0

17

16

33

6.

45

Tereza Szwarcová

Toro Gym Vysoké Mýto

2001

158,0

18

16

34

7.

59

Adriana Mikešová

TJ Olympia Zlín

1999

157,5

19

-

19

8.

7

Anna Marie Bémová

Fitness AVE Přerov

1997

162,5

23

-

23



Bikiny fitness juniorek nad 164 cm
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

128

Barbora Králová

Kubík fitness Ostrava

1997

176,0

9

5

14

2.

90

Dominika Holušová

FC KARO Slavia Havířov

1998

168,0

8

7

15

3.

131

Julie Svitáková

Fitness Institut Klub

2001

169,5

6

10

16

4.

40

Simona Hanáčková

TJ Spartak Uherský Brod

2000

166,5

11

11

22

5.

11

Barbora Hudcová

Fitness Factory Jihlava

1995

171,5

13

13

26

6.

6

Aneta Šmídlová

Kult. a bikiny fitness Lanškroun

2000

165,0

19

18

37

7.

93

Magdaléna Fejfarová

FirstStep Fitness Praha

1996

168,5

24

-

24

8.

88

Andrea Švábová

Champions Academy Lucie Vajsové

1995

168,0

25

-

25

9.

103

Kristýna Berná

Turek Team

1997

179,0

26

-

26

10.

51

Aneta Szurmanová

Fitnesscentrum Šembi Bohumín

1995

174,0

30

-

30

11.

41

Daniela Vorlíková

Pajič Trainings

2000

167,5

30

-

30

 Absolutní vítězka - ktg. bikiny fitness juniorek - Anna Zdražilová - FOTOGALERIE

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk