GP Pepa Opava 2017 - výsledky + fotogalerie

GP Pepa Opava 2017 - výsledky + fotogalerie

Už 39. ročník soutěže se uskutečnil v sobotu 28. 10. 2017 v opavském Slezském divadle.

Soutěže | 30.10.2017 | Michal Rudzinskyj

Napsal: Ivan Rudzinskyj


I v letošním roce se soutěže zúčastnil vysoký počet závodníků jak ze zahraničí, tak také z domácí scény. Celkem 194 jich nakonec nastoupilo na pódium, aby se utkali o prestižní vítězství této soutěže. Pro české diváky bylo určitě zajímavé, že po „hubených“ letech konečně zvítězil český závodník Jan Turek. Ten se také přímo na pódiu dozvěděl od zastupujícího prezidenta svazu SKFČR pana Vjačeslava Vinogradova, že mu byla udělena profi karta a že se tak stává profesionálem. Mnoho zajímavých soubojů se událo při této soutěži a my vám vše přinášíme v příloze na fotografiích. Určitě stojí za zmínku, že pořadatel soutěže pan Stanislav Pešát věnoval maximální pozornost i dění na pódiu mimo vlastní soutěž a tak se bylo skutečně na co dívat. Určitě zaujala exhibiční vystoupení profesionálů Margarity Zámolové a Dalibora Hájka, kteří se oba představili v perfektní formě. Nechybělo ani ocenění významných osobností tohoto sportu, ani ukázky silových sportů.

Podívejte se na výsledky:

Kulturistika mužů do 80 kg - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

137

Karol Malecki

Polsko

1983

2.

130

Edgaras Gladas

Litva

1993

3.

126

Jan Fredrik Spång

Švédsko

1974

4.

181

Rolandas Žeimys

Litva

1973

5.

183

Petr Čížek

Joe Fit Praha

1967

6.

182

Danijel Miklečič

Chorvatsko

1974

-

129

Karel Tesař

Fitness Classic Železný Brod

1994

-

131

Tomáš Söhnel

Fitness Gym Vrábel

1983

-

133

Laimutis Dičiunas

Litva

1990

-

135

Lukáš Váňa

Toro Gym Vysoké Mýto

1996

-

136

Luboš Kuběnka

MD Fitness Lanškroun

1990

-

177

Vilius Sosnovskis

Litva

1995

-

188

Bogdan Nowakowski

Polsko

1970

-

189

Robert Horvat

Chorvatsko

1965


Kulturistika mužů do 90 kg - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

145

Jakub Potocki

Polsko

1971

2.

155

Bartosz Kowalski

Polsko

1988

3.

144

Marcel Przyszlak

Polsko

1980

4.

187

Mariusz Balazinski

Polsko

1970

5.

148

Marcin Fornal

Polsko

1983

6.

171

Luděk Branný

T&M Olympia Fitness Praha

1996

-

138

Nikola Demo

Chorvatsko

1979

-

147

Karel Kretek

SK PEPA centrum Opava

1975

-

149

Tomáš Dvořáček

Fitnesscentrum Dobříš

1989

-

150

Vitoldas Jankauskas

Litva

1979

-

152

Aleksei Efremov

Fitness Mania Gym Kladno

1993

-

156

Daniel Karlík

Extrifit Club

1981

-

174

Roman Rympler

Března Fitness Club Česká Lípa

1994

-

180

David Mesjar

Eagle Fitness

1998

 

Kulturistika mužů nad 90 kg - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

162

Jan Turek

Turek Team

1990

2.

169

Andrzej Kolodziejczyk

Polsko

1975

3.

158

Pawel Wodyk

Polsko

1989

4.

159

Wesley Vissers

Lucembursko

1993

5.

160

Tomasz Kornalewski

Polsko

1981

6.

157

Martin Lešenar

SIWI Fitness Brno

1988

-

166

Jaroslav Helvig

Fitness Gym Vrábel

1978

-

165

Stanislav Balvín

Hammer Strength Fitness

1986

-

167

Jimmy Gomez

Holandsko

1986

-

168

Milan Dlhý

Slovensko

1982

-

172

Stanislav Skalička

Dave Fit Club Zlín

1995

-

185

Jörg Kapfer

Rakousko

1996

-

179

Aleš Bek

Dee Gym Liberec

1971

 

Kulturistika juniorů - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

175

Tomas Kairys

Litva

1994

2.

180

David Mesjar

Eagle Fitness

1998

3.

171

Luděk Branný

T&M Olympia Fitness Praha

1996

4.

177

Vilisus Sosnovskis

Litva

1995

5.

172

Stanislav Skalička

Dave Fit Club Zlín

1995

6.

179

Aleš Bek

Dee Gym Liberec

1996

-

116

Ondřej Hlinka

Kubík fitness Ostrava

1997

-

135

Lukáš Váňa

Toro Gym Vysoké Mýto

1996

-

170

Blažej Kožár

Kubík fitness Ostrava

1994

-

173

Filip Vobr

T&M Olympia Fitness Praha

1997

-

174

Roman Rympler

Března Fitness Club Česká Lípa

1994

-

178

Jan Hrdlička

Fitness Korzo Šumperk

1998

 

Kulturistika masters - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

169

Andrzej Kolodziejczyk

Polsko

1975

2.

145

Jakub Potocki

Polsko

1971

3.

181

Rolandas Žeimys

Litva

1973

4.

187

Mariusz Balazinski

Polsko

1970

5.

126

Jan Fredrik Spång

Švédsko

1974

6.

182

Danijel Miklečič

Chorvatsko

1974

-

147

Karel Kretek

SK PEPA centrum Opava

1975

-

183

Petr Čížek

Joe Fit Praha

1970

-

185

Jörg Kapfer

Rakousko

1971

-

188

Bogdan Nowakowski

Polsko

1970

-

189

Robert Horvat

Chorvatsko

1965

-

191

Vladimír Semerád

LaKu Bodybuilder Team

1953

 

Klasická kulturistika mužů I. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

111

Jan Páleníček

Fitness AVE Přerov

1989

F

117

Jakub Kment

SK Tři studně

1990

F

173

Filip Vobr

T&M Olympia Fitness Praha

1997

F

175

Tomas Kairys

Litva

1994

-

49

Rubén Lara

Factory Pro Praha

1980

-

103

Bartosz Bronowicki

Polsko

1986

-

104

Miroslav Špaček

FC KARO Slavia Havířov

1992

-

110

Radoslav Šebesta

Slovensko

1993

-

118

Daniel Koždoň

SK PEPA centrum Opava

1993

F - postoupili do finále

Klasická kulturistika mužů II. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

100

Andreas Ehrschwendtner

Rakousko

1969

F

113

Jakub Prchal

T&M Olympia Fitness Praha

1995

F

114

Marcin Łopucki

Polsko

1974

F

122

Pawel Staniecki

Polsko

1986

-

101

Pavel Štůrala

FC KARO Slavia Havířov

1992

-

109

Sven Agić

Chorvatsko

1996

-

112

Daniel Svoboda

Fitness při CVČ Most

1990

-

116

Ondřej Hlinka

Kubík fitness Ostrava

1997

-

121

Mateusz Górniak

Polsko

1994

F - postoupili do finále

Klasická kulturistika mužů - finále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

114

Marcin Łopucki

Polsko

1974

2.

175

Tomas Kairys

Litva

1994

3.

113

Jakub Prchal

T&M Olympia Fitness Praha

1995

4.

111

Jan Páleníček

Fitness AVE Přerov

1989

5.

100

Andreas Ehrschwendtner

Rakousko

1969

6.

122

Pawel Staniecki

Polsko

1986

7.

173

Filip Vobr

T&M Olympia Fitness Praha

1997

8.

117

Jakub Kment

SK Tři studně

1990

 

Kulturistika mužů - absolutní vítěz - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

AV

162

Jan Turek

Turek Team

1990

 

Physique mužů I. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

62

Marcin Zganiac

Polsko

1994

F

74

Róbert Kohút

Armal Gym Praha

1990

F

75

Paweł Łozowski

Polsko

1991

-

51

Vytautas Kindurys

Litva

1992

-

53

Michal Polena

Fitness Hulk Plzeň

1988

-

65

Edvinas Tuinyla

Litva

1995

-

66

Petr Uřinovský

Individual Fitness Ostrava

1994

-

67

Martin Horák

Fitness při CVČ Most

1989

-

68

Dennis Lubag

Belgie

1987

F - postoupili do finále

Physique mužů II. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

52

Petr Sedláček

Target Team Praha

1989

F

59

Filip Dropulič

Chorvatsko

1995

F

69

Lukasz Majkut

Polsko

1995

-

45

Michal Vinkler

TJ Valašské Meziříčí

1988

-

47

Dalius Popa

Litva

1992

-

56

Cezary Mazur

Polsko

1995

-

57

Zdeněk Slouka

SK Moog Brno

1994

-

58

Tomáš Novák

Fitness klub Omega Olomouc

1997

-

64

Jindřich Suchý

Fitness Gym Ostrava

1982

F - postoupili do finále

Physique mužů III. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

50

Dalibor Pudich

Fit Park Ostrava

1988

F

71

Filip Niegowski

Polsko

1990

F

78

Ivan Ščibravý

Slovensko

1984

-

46

Lukáš Fogl

SK Moog Brno

1996

-

61

Tomáš Guzdek

Bodyland Fitness Ostrava

1988

-

70

Patrik Fibich

Caesar Fitness Nový Jičín

1990

-

72

Daniel Pavlíček

SK PEPA centrum Opava

1992

-

73

Tomáš Líška

Slovensko

1992

-

79

Łukasz Jenczak

Polsko

1989

F - postoupili do finále

Physique mužů - finále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

69

Lukasz Majkut

Polsko

1995

2.

71

Filip Niegowski

Polsko

1990

3.

59

Filip Dropulič

Chorvatsko

1995

4.

50

Dalibor Pudich

Fit Park Ostrava

1988

5.

75

Paweł Łozowski

Polsko

1991

6.

74

Róbert Kohút

Armal Gym Praha

1990

7.

78

Ivan Ščibravý

Slovensko

1984

8.

62

Marcin Zganiac

Polsko

1994

9.

52

Petr Sedláček

Target Team Praha

1989

 

Bodyfitness žen I. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

82

Gabriela Bregin

Polsko

1989

F

83

Anna Nawrot

Polsko

1988

F

84

Tereza Linhartová

Pajič Trainings

1994

F

94

Tereza Pavelková

Armal Gym Praha

1992

-

81

Aneta Epsteinová

Fitness RAP Factory Praha

1992

-

86

Regine Gamauf

Rakousko

1986

-

87

Dani Ehrschwendtner

Rakousko

1981

-

91

Nikola Dusová

Pro Nutrition Czech Team

1982

-

95

Jana Michaeli

Fit klub Ludvík

1974

F - postoupili do finále

Bodyfitness žen II. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

85

Antonija Trupinič

Chorvatsko

1984

F

88

Joanna Ucinska

Polsko

1978

F

89

Daiva Varneliené

Litva

1975

F

93

Katarzyna Dudek

Polsko

1982

-

80

Lenka Hlaváčová

SK PEPA centrum Opava

1978

-

90

Radka Dubenecká

Golem´s Gym Kutná Hora

1969

-

96

Klaudia Bartová

Slovensko

1990

F - postoupili do finále

Bodyfitness - finále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

93

Katarzyna Dudek

Polsko

1982

2.

84

Tereza Linhartová

Pajič Trainings

1994

3.

83

Anna Nawrot

Polsko

1988

4.

94

Tereza Pavelková

Armal Gym Praha

1992

5.

85

Antonija Trupinič

Chorvatsko

1984

6.

89

Daiva Varneliené

Litva

1975

7.

88

Joanna Ucinska

Polsko

1978

8.

82

Gabriela Bregin

Polsko

1989

 

Bikiny fitness I. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

17

Paula Mocior

Polsko

1992

F

20

Daniela Halas Dostálová

Slovensko

1988

F

31

Katarzyna Dmochewicz

Polsko

1981

-

5

Marta Matuszak

Polsko

1994

-

7

Magdalena Suwiňska

Polsko

1993

-

16

Lenka Červená Bořutová

Fitness AVE Přerov

1985

-

22

Nikola Kopčanová

Pajič Trainings

1995

-

24

Simona Harabaszová

Fitpark Ostrava

1997

-

40

Adéla Uhrová

Pajič Trainings

1998

F - postoupili do finále

Bikiny fitness II. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

28

Ieva Kazulyté

Litva

1989

F

34

Diana Žiaugaité

Litva

1996

F

35

Michaela Líbalová

Fit centrum SKP Ústí nad Labem

1996

-

4

Žaneta Jašková

Target Team

1991

-

27

Monika Lamaczová

SK Luna Fitness Havířov

1993

-

33

Lucia Šimeková

Queen Club Třinec

1997

-

36

Eliška Dombková

Fitness team Ronnie.cz

1989

-

37

Monika Biedka

Polsko

1992

-

39

Natalia Jankowska

Polsko

1993

-

43

Simona Hostačná

Slovensko

1990

F - postoupili do finále

Bikiny fitness III. semifinále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

F

12

Diana Stankejeva

Litva

1989

F

32

Veronika Wertheimová

Fitness team Ronnie.cz

1994

F

41

Adriana Vašutová

Fit Park Ostrava

1997

-

10

Oliwia Mojsiej

Polsko

1992

-

11

Iveta Chrástková

Fitness Victory

1994

-

13

Selina Juen

Rakousko

1989

-

19

Svitlana Nymyrovska

Polsko

1987

-

26

Kateřina Sobalová

Fitness Gym Vrábel

1985

-

29

Andrea Lackner-Kapfer

Rakousko

1980

-

38

Ivana Sustkova

Anglie

1985

F - postoupili do finále

Bikiny fitness - finále - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

17

Paula Mocior

Polsko

1992

2.

12

Diana Stankejeva

Litva

1989

3.

41

Adriana Vašutová

Fit Park Ostrava

1997

4.

31

Katarzyna Dmochewicz

Polsko

1981

5.

34

Diana Žiaugaité

Litva

1996

6.

28

Ieva Kazulyté

Litva

1989

7.

35

Michaela Líbalová

Fit centrum SKP Ústí nad Labem

1996

8.

20

Daniela Halas Dostálová

Slovensko

1988

9.

32

Veronika Wertheimová

Fitness team Ronnie.cz

1994

 

Physique žen - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1.

193

Andrijana Dabic

Rakousko

1988

2.

192

Maja Friščić

Chorvatsko

1974

3.

195

Agnieszka Łuczak

Polsko

1984

4.

194

Jenny Spånk

Švédsko

1975

 

Fitness chlapců