EVLS Prague Amateur 2017 - výsledky + fotogalerie

EVLS Prague Amateur 2017 - výsledky + fotogalerie

První den ovládli amatéři!

Soutěže | 04.10.2017 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: evlspraguepro.com


29.9.2017

V pátek se na hlavní stage EVLS Prague Showdown prezentovali amatérští závodníci, kteří v soutěži EVLS Prague Amateur bojovali nejen o vítězství a prize money, ale také o postup do superfinále, kde ty nejlepší z nejlepších čekají vysněné Pro karty.




Podívejte se na výsledky:

Bikini Fitness juniorky - FOTOGALERIE

  1. 105 Kolesárová Katrin (SVK)
  2. 499 Kardocova Susanna (SVK)
  3. 500 Pfister Vivienne (GER)
  4. 103 Myslivcová Lenka (CZE)
  5. 106 Granáková Marcela (SVK)
  6.  95  Lengyel Vivien (HUN)

Bikini Fitness masters - FOTOGALERIE

  1. 123 Oleinik Oksana (RUS)
  2. 124 Richardson Liz (UKR)
  3. 119 Medunová Janka (SVK)
  4. 125 Nejman Joanna (POL)
  5. 127 Dipanckzio Lucia (ITA)
  6. 498 Szymczak Anita (POL)

Bikini Fitness do 160 cm - FOTOGALERIE

  1.  14  Kardošová Zuzana (SVK)
  2.  10  Mocanu Marina (CZE)
  3.    1 Pfister Vivien (GER)
  4.    5 Rodriguez Sevillano Laura (ESP)
  5.  13  Kodadová Lucia (SVK)
  6.  18  Šubová Nikoleta (SVK)

Bikini Fitness do 163 cm - FOTOGALERIE

  1.  21  Gavrikova Karina (HUN)
  2.  20  Kramps Pia (GER)
  3.  19  Haleyeva Nastassia (BLR)
  4.  47  Strati Eleni Maria (GRE)
  5.  25  Ertsaas Heidrun (NOR)
  6.  29  Pavelková Nikola (SVK)

Bikini Fitness do 166 cm - FOTOGALERIE

  1.  52  Romanova Kseniia (RUS)
  2.  50  Bodunkova Olga (RUS)
  3.  45  Moleková Andrea (CZE)
  4.  51 Rykova Ekaterina (RUS)
  5.  40  Lengyel Vivien (HUN)
  6.  35  Navachuk Ina (BLR)

Bikini Fitness do 169 cm - FOTOGALERIE

  1.   55 Richardson Liz (UKR)
  2.  61 Breide Evita (ESP)
  3.  62  Garcia Diaz Esther (ESP)
  4.  64  Markowiczová Renata (CZE)
  5.  67  Deavaux Caroline (FRA)
  6.  70  Grankova Marcela (SVK)

Bikini Fitness do 172 cm - FOTOGALERIE

  1.  72  Salimgareeva Liliia (Belarus)
  2.  79  Stisi Helga (Hungary)
  3. 479 Nasonova Liudmila (Ukraine)
  4.  74  Jeřábková Jana (Czech Republic)
  5.  76  Facchin Alessia (Italy)
  6. 471 Mancini Veronika (Italy)

Bikini Fitness nad 172 cm - FOTOGALERIE

  1.  87  Us Anna (Ukraine)
  2.  82  Horváth Szandra (Hungary)
  3.  86  Oleynik Oksana (Russia)
  4.  88  Sitdzikava Darya (Belarus)
  5.  89  Perez Victoria (Germany)
  6.  90  Lukaszek Agnes (United Kingdom)

Bikini Fitness SUPERFINÁLE - FOTOGALERIE

  1.  52  Romanova Kseniia (Russia)
  2.  87  Us Anna (Ukraine)
  3.  72  Salimgareeva Liliia (Belarus)
  4.  14  Kardošová Zuzana (Slovakia)
  5.  21  Gavrikova Karina (Hungary)
  6.  55  Richardson Liz (United Kingdom)

Fitness ženy - FOTOGALERIE

  1. 129 Pavleová Michaela (SVK)
  2. 496 Gabidullina Asiya (RUS)
  3. 128 Červená Lenka (CZE)
  4. 131 Frauenberger Panni (HUN)

Bodyfitness ženy masters - FOTOGALERIE

  1. 492 Lill Nikolaisen (Norway)
  2. 183 Elena Ordene Merder (Spain)
  3. 178 Guillen Martin Silvia (Spain)
  4. 185 Angot Isabella (Italy)
  5. 184 Sotnikova Tatsiana (BLR)
  6. 182 Chernousenko Elena (UKR)

Bodyfitness ženy do 163 cm - FOTOGALERIE

  1. 148 Donati Agnese (Czech Republic)
  2. 149 Nicolaisen Lill (Norway)
  3. 153 Elena Ordoněz Merdez (Spani)
  4. 140 Svenja Siewert (Germany)
  5. 145 Polgár Szilvia (Hungary)
  6. 150 Rudakova Marina (Russia)

Bodyfitness ženy do 168 cm - FOTOGALERIE

  1. 166 Michelle Krontal (Germany)
  2. 162 Rohnová Anna (Norway)
  3. 156 Jana Wintermantel (Germany)
  4. 155 Zorgianou Christine (Germany)
  5. 164 Voleková Stanislava (Slovenia)
  6. 157 Jennifer Rohde (Hungary)

Bodyfitness ženy nad 168 cm - FOTOGALERIE

  1. 171 Jennifer Ullmer (Germany)
  2. 170 Vanessa Happle (Germany)
  3. 169 Sotnikova Tatsiana (Belarus)
  4. 176 Naumova Natalia (Russia)
  5. 175 Hlaváčová Lenka (Czech Republic)
  6. 172 Chiara Nielsen (Germany)

Bodyfitness ženy SUPERFINÁLE - FOTOGALERIE

  1. 166 Michelle Krontal (Germany)
  2. 171 Jennifer Ullmer (Germany)
  3. 148 Donati Agnese (Czech Republic)

Physique ženy - FOTOGALERIE

  1. 137 Zhelemska Olga (CZE)
  2. 493 Kormos-Csomka Eszter (HUN)
  3. 133 Shportun Elena (GER)
  4. 135 Waldegger Anna (GER)
  5. 132 Moutopoulou Vasiliki (GRE)
  6. 134 Kretschmar Cindy (GER)

Welness Fitness ženy - FOTOGALERIE

  1. 192 Bolshakova Anastasia (RUS)
  2. 188 Fernandez Vera Carla (ESP)
  3. 191 Crlová Martina (CZE)
  4. 190 Francová Kristýna (CZE)
  5. 189 Slavíčková Anna (CZE)
  6. 187 Saliba Miriam (MAL)

Klasická kulturistika muži do 180 cm - FOTOGALERIE

  1. 281 Stiglič Patrik (CZE)
  2. 272 Žeimys Rolanda (Slovenia)
  3. 273 Sojer Rok (Slovenia)
  4. 279 Kováč Jiří (CZE)
  5. 271 Champalov Vitali (BLR)
  6. 274 Aramis Andrea Gianella-Borradori (AUT)

Klasická kulturistika muži nad 180 cm - FOTOGALERIE

  1. 286 Morales Wasteckey (ESP)
  2. 283 Belz Kim (GER)
  3. 294 Dénes Gábor (CZE)
  4. 290 Szotkowski Pavel (CZE)
  5. 292 Balga Dominik (SVK)
  6. 289 Mikula Tomáš (CZE)

Klasická kulturistika muži SUPERFINÁLE - FOTOGALERIE

  1. 281 Stiglič Patrik (CZE)
  2. 286 Morales Wasteckey (ESP)

Physique muži junioři - FOTOGALERIE

  1. 408 Krátký Ondřej (CZE)
  2. 393 Kupnik Aljaž (Slovenia)
  3. 394 Turfan Varli (GER)
  4. 397 Knapp Kevin (AUT)
  5. 405 Makovský Michal (CZE)
  6. 400 Casado Soler Jaime (ESP)

Physique muži do 176 cm - FOTOGALERIE

  1. 340 Barzan Sherpol (CZE)
  2. 335 Segati Alex (ITA)
  3. 345 Alsand Turki (MPZ)
  4. 354 Mora Paderes Ignacio (ESP)
  5. 341 Ulanov Aksandr (Russia)
  6. 329 Ali Ebrahim Abbas Ali (Bahrain)

Physique muži do 179 cm - FOTOGALERIE

  1. 357 Krátký Ondřej (CZE)
  2. 361 Perminov Aleksandr (RUS)
  3. 350 Reiser Stanislav (GER)
  4. 349 Turfan Varli (GER)
  5. 352 Liesch Gian-Luca (Switzerland)
  6. 360 Shlyk Denis (RUS)

Physique muži do 182 cm - FOTOGALERIE

  1. Pribáň Miroslav (Czech Republic)
  2. Kupnik Aljaž (Slovenia)
  3. Ramis Segura Pablo (Spain)
  4. Lamprou Pavlos (Germany)
  5. Casado Soler Jaime (Spain)
  6. Ban Maksim (Belarus)

Physique muži nad 182 cm - FOTOGALERIE

  1. 388  Iurii IIin (Russia)
  2. 379  Ruiz Borrego Alejandro (Spain)
  3. 381  Laass Maurice (Germany)
  4. 389  Lynch Craig (Iraq)
  5. 391  Samsel Daniel (Poland)
  6. 382  Timmers Tobias (Germany)

Physique muži SUPERFINÁLE - FOTOGALERIE

  1. 368  Přibáň Miroslav (Czech Republic)
  2. 388  Ilin Iurii (Russia)
  3. 357  Krátký Ondřej (Czech Republic)
  4. 340  Barzan Shepol (Czech Republic)

Kulturistika muži junioři - FOTOGALERIE

  1. 308 Valach Patrik (SVK)
  2. 296 Damjanovič Tomislav (Bosna a Herzegovina)
  3. 297 Strumpen Marius (GER)
  4. 306 Poniedzialek Daniel (POL)
  5. 304 Trkan Dominik (CZE)
  6. 313 Sojer Rok (Slovenia)

Kulturistika muži masters - FOTOGALERIE

  1. 323 Paseka Jaroslav (CZE)
  2. 322 Sharapov Andrii (SVK)
  3. 317 Walenta Robert (GER)
  4. 320 Munoz Juan Francisco Martin (ESP)
  5. 319 Čížek Petr (CZE)
  6. 325 Muralyev Sergey (RUS)

Kulturistika muži do 80 kg - FOTOGALERIE

  1. 198 Löwentraut Marcel (GER)
  2. 217 Dajč Martin (CZE)
  3. 209 Belo Stanislav (GER)
  4. 207 Sharapov Andrii (UKR)
  5. 199 Kutuzov Maxim (GER)
  6. 218 Ryšavý Matěj (CZE)

Kulturistika muži do 90 kg - FOTOGALERIE

  1. 211 Hoffmann Enrico (GER)
  2. 221 Ardenoy Jonathan (FRA)
  3. 226 Borecki Piotr (POL)
  4. 215 Trnka Vojtěch (CZE)
  5. 220 Malecki Karol (POL)
  6. 213 Borovka Rene (AUT)

Kulturistika muži do 100 kg - FOTOGALERIE

  1. 248 Kryvyi Olek (UKR)
  2. 237 Carstea Dan Cristian (ROM)
  3. 243 Kornalewski Tomasz (POL)
  4. 228 Stavroulakis Panteleimon (GRE)
  5. 247 Kuznetsov Vladislav (RUS)
  6. 480 Jablonski Pawel (POL)

Kulturistika muži nad 100 kg - FOTOGALERIE

  1. 266 Křižánek Michal (SVK)
  2. 258 Burghardt Adolf (GER)
  3. 267 Sazonov Mikhail (RUS)
  4. 254 Dajmanovic Tomislav (Bosnia & Hercegovina)
  5. 261 Března Petr (CZE)
  6. 256 Strumen Marius (GER)

Kulturistika muži SUPERFINÁLE - FOTOGALERIE

  1. 211  Hoffmann Enrico (Germany)
  2. 248  Kryvyi Olek (Ukraine)
  3. 266  Križánek Michal (Slovakia)
  4. 198  Loewentraut Marcel (Germany)
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk