Semináře na EVLS

Semináře na EVLS

Připravujeme pro vás dva semináře, které si nemůžete nechat ujít!

Soutěže | 27.09.2017 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: evlspraguepro.com


Semináře pro vás povedou legendy kulturistiky Dennis James a duo Neil Hill & William Bonac!

Dennis James – 13:30 hod, sobota 30. září
Neil Hill & William Bonac – 14:30 hod, sobota 30. září

Semináře jsou zdarma pro držitele VIP lístků. Ostatní si mohou vstupenky na semináře zakoupit přímo na místě.

Dennis James, jinak známý jako „The Menace,“ se poprvé zúčastnil soutěže Mr. Olympia v roce 2000, kdy se umístil na 11. místě. Na Mr. Olmypia soutěžil pak postupně celkem jedenáctkrát,  s nejvyšším umístěním, v roce 2003, kdy skončil na 4. příčce. Bude se s vámi bavit o své kariéře kulturisty a zkušenostech, stejně jako o  tréninku a cestě k úspěšným sportovním výsledkům.

Neil Hill a William Bonac

Neil „Yoda“ Hill, je bývalý IFBB Pro a krom toho trenér, nutriční terapeut, odborník na kulturistiku, trenérství, výživu a fitness, dále také autor odborných článků  a kouč známých jmen jako jsou Flex Lewis a William Bonac. Neil je ve Velké Británii kulturistickou legendou a tvůrcem vlastního, inovativního tréninkového programu s názvem Y3T.

William Bonac. Krom toho, že je jeho postava absolutním přírodním úkazem, patří William Bonac pod vedením Neila Hilla mezi top závodníky na stage Mr. Olympia. Podělí se s vámi na semináři o své cenné know how a zkušenosti!

Nenechte si ujít semináře s legendami kulturistiky. Nikam za nimi nemusíte, přijdou oni za vámi, přímo na EVLS Prague Showdown!

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk