Arnold Classic Australia – vítězství Brandona Curryho

Arnold Classic Australia – vítězství Brandona Curryho

Plus výsledky dalších kategorií

Soutěže | 20.03.2017 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: generationiron.com, IFBBPRO.com


Série soutěží s přívlastkem jména legendárního Arnolda Schwarzeneggera má za sebou další dějství. Na letošní první počin v podobě Arnold Classic pořádané před dvěma týdny v americkém Columbusu navázalo klání, jehož dění se uskutečnilo v australském Melbourne. Čtyřmi kategoriemi nabitá show čítala poměrně slušný počet soutěžících, mezi nimiž rozhodně nechyběla řada zvučných jmen.

Tak tomu bylo například v kategorii open, jejíž startovní pole čítalo původně devět jmen. Nakonec se ale do závěrečné bitvy zapojilo o jednoho závodníka méně. To když favorizovaný Dallas McCarver zkolaboval během semifinálových porovnávání a soutěž nedokončil. Původní předpoklad možné revanše ze strany mladého talentu na adresu Brandona Curryho, s nímž o minulém víkendu prohrál na New Zealand Pro, se tak nekonal, a Brandon Curry si na svoje konto připsal další vítězný zářez. Za důvodem fyzické indispozice pětadvacetiletého kulturisty byl podle jeho slov zánět horních cest dýchacích, s nímž se v různě silné intenzitě potýkal již od Arnold Classic.

V dalších kategoriích bodovala ve Fitness vítězka z Columbusu Oksana Grishina, když na dalších místech za sebou zanechala druhou Whitney Jones a třetí Bethany Wagner. Ve Figure si vítězství v podobném duchu zopakovala Candice Lewis, druhá skončila Latorya Watts, třetí pak Cydney Gillon. Velmi početně zastoupenou kategorii Bikini ovládla rovněž v Columbuse vítězná Angelica Teixeira, za níž na druhém a třetím místě skončily Courtney King a Janet Layug.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk