FitBalance Czech IFBB International Cup 2016 - startovní listiny

FitBalance Czech IFBB International Cup 2016 - startovní listiny

Soutěže | 21.10.2016 | Michal Rudzinskyj

Přijeďte v neděli do Prahy, kde se uskuteční další mezinárodní pohárová soutěž v kulturistice a fitness. Seznam 112 příhlášených závodníků není ještě kompletní. Soutěžící nastoupí od 9 hodin k semifinálovým bojům a od 15 hodin pak na finále. Níže se můžete podívat na jména účastníků. V doprovodném programu se můžete těšit například na vystoupení Boba Divílka, křest kalendáře Margity Zámolové, nebo také autogramiádu Pavola Jablonického.

Bikiny fitness

1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
2. Monika Bagárová (Xfitness Praha)
3. Kamila Bartoňová (Harmony Wellnes Club Písek)
4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
5. Martina Donátová (Pajič Trainings)
6. Alessia Facchin (Itálie)
7. Simona Harabaszová (Fit Park Ostrava)
8. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
9. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
10. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
11. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
12. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
13. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
14. Jana Riedlová (Extrifit Club)
15. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
16. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
17. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
18. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
19. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
20. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)
21. Veronika Wertheimová (Fitness team Ronnie.cz)
22. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
23. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)
24. Rita Rokoska (Maďarsko)
25. Karina Gavrikova (Maďarsko)
26. Vivien Benkovics (Maďarsko)

Bikiny fitness juniorek

1. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
2. Dita Láblerová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
3. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
4. Kristýna Polomisová (Fitness team Ronnie.cz)
5. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
6. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
7. Veronika Wertheimová (Fitness team Ronnie.cz)
8. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)
9. Rita Rokoska (Maďarsko)

Bikiny fitness masters

1. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
2. Zdeňka Dvořáková Rennerová (Sportcentrum Delfín)
3. Gabriela Halmová (Slovensko)
4. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
5. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
6. Zuzana Šimončičová (Slovensko)

Bodyfitness

1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
2. Alena Caltová (Sportcentrum Cheb)
3. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
4. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
5. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
6. Andrea Remeňová (AKV Jesenice)
7. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)
8. Marcela Veselá (Extrifit Club)
9. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
10. Bea Harcos (Maďarsko)

Bodyfitness masters

1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)

Bodyfitness juniorek

1. Gabriela Linhartová (Pajič Trainings)

Physique žen

1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
2. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno)
3. Olha Zhelamska (Eagle Fitness)

Kulturistika mužů

1. Petr Borč (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
3. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
4. Pavel Felcan (Fitness Victory)
5. Dominik Fujtík (Kubík fitness Ostrava)
6. Karel Kunz (Fitness při CVČ Most)
7. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)

Kulturistika juniorů

1. René Blahovský (Eagle Fitness)
2. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
3. Michal Hodul (Slovensko)
4. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
5. Martin Houska (Extrifit Club)
6. Ondřej Maleček (Eagle Fitness)
7. Eduard Zábrana (Fit - K.O. Staré Město)

Klasická kulturistika

1. René Blahovský (Eagle Fitness)
2. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
3. Miroslav Hotový (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
4. Martin Houska (Extrifit Club)
5. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
6. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)

Physique mužů

1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
2. Tomáš Basta (Fitness team Ronnie.cz)
3. Adam Beňko (Eurogym Fitness Olomouc)
4. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
5. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
6. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
7. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
8. Petr Hřebec (Fitness team Ronnie.cz)
9. Ondřej Hůlka (Fitness U Pešků Liberec)
10. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
11. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
12. Roderik Olišar (Fitness U Pešků Liberec)
13. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
14. Petr Poc (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
15. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
16. Matěj Vacek (Eurogym Fitness Olomouc)
17. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
18. Jaroslav Vořech (Stan´s Gym Kladno)
19. András Ortner (Maďarsko)

Physique juniorů

1. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
2. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
3. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
4. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
5. Nikita Mikheyev (Hammer Strength Fitness)
6. Dominik Ševců (Pure Health & Fitness Praha)

Fitness mužů

1. Radovan Hrbek (Axagym Praha)
2. Krisztián Gyulai (Maďarsko)

PROPOZICE

A) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Pořadatel: Fitbalance International
z pověření VV Svazu kulturistiky a fitness České republiky
Datum konání: neděle 23. října 2016
Místo konání: Aréna Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká 2405/27, Praha 9 (mapa zde)
Přihlášky: - pouze elektronicky na http://www.skfcr.cz/prihlasky
- nejpozději do 19. října 2016 (23:59)
- týká se také rozhodčích
Úhrada: - rozhodčím hradí náklady pořadatel dle směrnic SKFČR
Ubytování: - Hotel STEP (www.wellness-hotel-step.cz)
- Hotel CLARION (www.clarioncongresshotelprague.com)
- Hotel PIVOVAR (www.hotel-pivovar.cz)
Informace: - MUDr.František Zámola
- email: zamola@seznam.cz
- tel.: +420 602 643 292
B) TECHNICKÁ USTANOVENÍ
Pravidla: - soutěží se podle Soutěžního řádu a pravidel soutěží SKFČR
Podmínky účasti: - platný registrační průkaz SKFČR platný na rok 2016
- zahraniční účastníci platný průkaz IFBB
- včas a řádně podaná přihláška
Startovné: - muži, ženy: 700 Kč
- zahraniční: 25 €
- úhrada při prezentaci pořadateli soutěže
Kategorie: junioři:
- kulturistika
- physique
- fitness
muži:
- kulturistika
- klasická kulturistika
- masters kulturistika
- physique
- fitness
juniorky:
- bodyfitness
- bikiny fitness
- physique
- fitness
ženy:
- bodyfitness
- bikiny fitness
- physique
- masters bodyfitness
- masters bikiny fitness
- fitness

- podle počtu odprezentovaných závodníků, mohou být jednotlivé kategorie rozděleny po prezentaci do dvou až tří kategorií buď podle výšky nebo podle váhy
C) ČINOVNÍCI SOUTĚŽE
Ředitel soutěže: MUDr. František Zámola, Bara Csaba
Organiz. pracovník:  
Vedoucí závodníků: Vít Sahula
Lékař:  
Konferenciér:  
D) SBOR ROZHODČÍCH
Rozhodčí: - uvedeni na www.skfcr.cz
E) ČASOVÝ POŘAD
sobota  
18:00 - 20:30 - prezentace, Hotel STEP
neděle  
07:00 - 08:00 - prezentace
08:00 - 09:00 - porada rozhodčích
09:00 - 13:00 - semifinále
15:00 - 19:00 - finále
F) RŮZNÉ
Vstupné: - 300 Kč na celý den
Ceny: - věcné ceny od promotérů a sponzorů
Upozornění: - na místě bude během celé soutěže profesionální barvení - spray tanning PRO TAN, zájemci se mohou hlásit písemně na mail: info@protanczech.cz, nebo na telefonních číslech 606 288 140 a 602 643 292
- hudbu k volné sestavě (pro kategorie, kterých se to týká) pouze v MP3 zaslat společně s elektronickou přihláškou (hudba na CD již není možná)
- volné sestavy ve finále mají pouze finalisté
- pořadatel neručí za odložené osobní věci
- závodníci nesmí používat soutěžní barvy Dream Tan #2 (a jakékoliv jiné „špinící“ barvy), povoleny jsou Jan Tana, Pro Tan, Dream Tan Knight apod.; závodník, který použije nepovolenou barvu, nemůže být vpuštěn na pódium
- znečištění nebo poškození soutěžních prostor bude viníkům připsáno k úhradě
Propozice: - zpracoval MUDr. František Zámola a Berkes László
- schválil Martin Louda, předseda STK SKFČR
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk