Výsledky Golden State a San Antonio Pro

Výsledky Golden State a San Antonio Pro

Soutěžní výsledky poslaly do letošního klání Mr. Olympia dalšího účastníka.

Soutěže | 15.08.2016 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: IFBBPRO.com, musculardevelopment.com


Stal se jím díky přímé kvalifikaci z Golden State Pro pořádanou v kalifornském Sacramentu vítězný Justin Compton, jehož letošní pódiové tažení bylo doposud odměněno nejprve čtvrtým místem z Arnold Classic a poté o stupínek lepší třetí příčkou z Arnold Classic Australia.

Osmadvacetiletý kulturista nabídl oproti předchozím jmenovaným soutěžím o několik kilogramů svalové hmoty navíc, přičemž svoje proporce dokázal předvést ve velmi kvalitním podání, charakterizovaným výborně načasovanou formou s množstvím žádoucích detailů. Justin Compton by si tak letos v Las Vegas měl odbýt premiérové vystoupení, což byl ostatně jeho hlavní cíl, neboť v tuto chvíli nechce podle vlastních slov nabízet jakékoliv predikce ohledně umístění a jednoduše se bude snažit přinést do špičkově obsazeného startovního pole to nejlepší.

Druhou soutěží konanou ve stejný den, tedy 13. srpna, pak byla San Antonio Pro, jejímž dějištěm se stalo město San Antoniu ve státě Texas. Oproti první soutěži s pouze jedinou kategorií open si diváci mohli vychutnat zápolení v Men's Physique (vítěz Robert Timms), Women's Physique (vítězka Stacey Norris), Figure (vítězka Jennifer Taylor) a Figure (vítězka Casey Samsel). Veškeré výsledky najdete na přiložených výsledkových listinách.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk