Wings of Strength Chicago Pro ovládl Dallas McCarver

Wings of Strength Chicago Pro ovládl Dallas McCarver

Plus další víkendové soutěže a výsledky Mariana Čambala a Martina Mestera

Soutěže | 04.07.2016 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: IFBBPRO.com


Uplynulý víkend má za sebou několik dalších profesionálních soutěžních počinů pod taktovkou federace IFBB. V Chicagu ve státě Illinois se pořádalo Wings of Strength Chicago Pro, a to hned v několika atraktivních kategoriích. San Jose v Kalifornii se zase stalo dějištěm klání San Jose Pro, kde v kategorii Men's Physique startoval i náš profesionál Martin Mester. Jemnější čistě ženskou záležitostí pak v Las Vegas v Nevadě bylo Patriots Pro, kde startovaly závodnice v kategorii Bikini.

Na Wings of Strength Chicago Pro se v kategorii bez váhového limitu nejlépe prosadil Dallas McCarver. Mladý a talentovaný kulturista dal o sobě vědět loni prvním profesionálním triumfem na California Pro a třináctou příčkou na Mr. Olympia. Díky vítězství se tedy bude moci i letos objevit na prknech v Las Vegas, kde se nepochybně pokusí získat příznivější výsledek. Ve dvěstědvanáctce dominoval Mark Dugdale, zatímco hned druhou příčku obsadil famózním výkonem slovenský reprezentant Marian Čambal.

Méně příznivě se pak vedlo dobře připravenému Martinu Mesterovi na San Jose Pro, kde se český reprezentant nedokázal výrazněji prosadit v tradičně silné konkurenci a skončil v očích hodnotících rozhodčích na desátém místě.

Výsledkové listiny ze všech zmíněných klání si můžete podrobně projít níže.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk